Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Koje drzave bi trebale da sacinjavaju Balkansku (Regionalnu) ligu?
EX SFRJ
40.8%  (29)
Srbija, Madjarska, Rumunija i Bugarska
11.3%  (8)
Srbija, Hrvatska, Bugarska i Madjarska
2.8%  (2)
Srbija i neke druge drzave...
8.5%  (6)
Protiv sam Regionalne lige
36.6%  (26)
Ukupno glasova: 71
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 110
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Balkanska (Regionalna) Fudbalska Liga?  (Pročitano 115631 puta)
Zvezda u usponu


Панчевац

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
HTC Wildfire
Ја сам за ову лигу али можда још не, као што су рекли Гробари.
Можда је и даље превише рано да се оформи ова лига али шта знам, питање је да ли ће се свест људи из бивше СФРЈ мало променити, уколико остане иста од ове лиге никада неће ни бити ништа.
Слажем се да би фудбал био првокласан, наравно стадиони би били доста попуњени, самим тим би се окретао и неки новац и сваки тим би био принуђен да пазари добре играче.
Наравно, ако би ова лига имала излаз у Европу (1 - ЛШ, 2-3-4 - Лига УЕФА) и слично.
Када би се порадили на безбедности и играча и навијача на стадионима и када би се исти довели у пристојно стање и имали пристојан изглед можда би од ове лиге и било нешто.
Ја сам читао неке чланке још пре годину, две дана да се спомињу и Олимпијакос, ПАО, Галата, Фенер, Анортозис и сл. али неверујем да од тога има нешто.
Када би се правила лига и када би ови наведени тимови узели учешће то би био само плус, уколико се игра само бивша Југа и ту би се играо сасвим пристојан фудбал.
Све у свему видећемо, мислим да је још рано да се прича нешто али за годину-две дана је све могуће.

Smile
IP sačuvana
social share
Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.
Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Evo da se upisem na temu.

Ja dajem svoj glas za pod uslovom da nova liga ima bolju prolaznost za Evropu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia E72
Najvise bih voleo da se ne igra ova liga, ali samo pod uslovom da domaca liga ima na cemu da se igra, tj. da se svaki stadion u najvisem nivou takmicenja dovede do iole pristojnog nivoa (citaj: reflektori Smile )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Jaksa,ja samo da se javim,da ne ispadne da te bojkotujem...  Smile


Imala bi ova liga i dobre i lose strane...Kada bi dolazio Hajduk ili bilo koji drugi hrvatski klub,ja verujem da bi Mara bila puna. Pa ja bih prvi trcao po kartu. Zamisli dozivljaj,dobijes hrvate...  Smile To bi bilo nesto,a ne ovako odes i gledas ih protiv Mladosti iz Apatina koju oni jedva dobiju.
Ne znam za vas,ali meni je rekord u zivotu bio na Mari kada je bilo 20 000 ljudi. Znaci to je bila "fenomenalna" poseta,a vise od pola stadiona prazno. I pitate se za razlog? A onda i predpostavljate. Da,karta je bila besplatna. A onda sledece kolo,karta - 100 dinara. Ja gledam oko sebe,nije bilo ni 5 000 ljudi...  Smile

Ako nista drugo,ja mislim da bi rivalitet sa hrvatima doprineo punjenju tribina. I kvalitetniji fudbal,naravno. Opet,bilo bi tuca,lomljenja izloga i ostalih sranja...Ne znam,stvarno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Javier Zanetti

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1223
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Mitsubishi Pajero
Ма каква Балканска Лига  Smile Што да Партизан и Звезда играју у са Жељезничаром и осталим велесилама кад треба да играју у својој земљи за свој народ...
Плус што је наша лига дупло,тродупло јача од БиХ,Хрватске,ЦГ,Македонске...
Невиђена глупост  Smile
« Poslednja izmena: 01. Feb 2009, 00:12:59 od Mare!!! »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung SGH-E590
Ма каква Балканска Лига  Smile Што да Партизан и Звезда играју у са Жељезничаром и осталим велесилама кад треба да играју у својој земљи за свој народ...
Плус што је наша лига дупло,тродупло јача од БиХ,Хрватске,ЦГ,Македонске...
Невиђена глупост  Smile
Kako lupas gluposti!!!!
Mozda si za ove ostale lige i u pravu, ali za hrvatsku sigurno nisi.
Mi mozda i imamo jacu ligu od hrvata, ali razlika nikako nije dupla!

Ja nisam za stvaranje regionalne lige EX-YU zemalja, zato sto bi bilo mnogo problema kada su navijaci u pitanju!
Idealna liga bi bila sa Bugarima i Rumunima, a ako bi postojala i najmanja sansa da se tu ubaci i Grcka to bi bilo odlicno, mada ne verujem da bi oni i razmisljali o tome!
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia E72
Mislim da ne bi ni Rumuni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung 
Каква Румунија и Грчка, људи?! Па они имају мање-више сређену лигу и одређени квалитет.

Овде би требали да играју они, који су дно дна у сваком смислу, па мисле да ће удруживањем нешто решити.

Само им математика није јача страна. Не знају очигледно да нула помножена или сабрана са другом нулом, опет даје нулу.

Дакле ред би био да се прво мало померимо са нуле, а онда да причамо о овој лиги. Да би то личило на нешто, опет би морао долазити странац да нас вуче за уши, јер ми сами бисмо тешко утврдили правила.

А нешто мислим, да ове по УЕФИ заболе пенис да то раде.
« Poslednja izmena: 01. Feb 2009, 00:35:47 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung SGH-E590
Mislim da ne bi ni Rumuni.
Oni imaju jacu ligu, ali su ekonomski ko i mi, a mozda i gori! Pa bi mozda pristali na tu ligu zbog mogucnosti vece zarade.
Pored toga sto bi se na ulaznicama profitiralo, nagradni fond bi bio mnogo veci nego sto je sad pa bi osvajac uzimao mnogo kesa!
Pa samo pogledaj kosarkasku ligu i videces da nasi timovi nisu usli tamo zbog jacih protivnika!!!
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Prvo moram da kazem da mi je drago da ova tema pocinje da zivi...  Smile


A sada o temi... Ja sam ubedjen da bi ova liga imala prohodnost u Evropi znatno vecu nego sto trenutno imaju klubovi sa ovih prostora... Svakako ima i losih strana ovakva inicijativa, ali ljudi ovakav domaci fudbal nicemu ne vodi... Sve vise ljudi pocinje da navija za strane timove, koje verovatno nikada uzivo nisu ni gledali, a domaca liga se srozava sve vise i vise...  Inace Vexen da mi imamo bar travu normalnu, za reflektore bismo lako... Oni cak kostaju i manje nego trava...

A mislim da mnogo toga zavisi od toga koje ce zemlje pokrenuti ovakvu ligu... Kao npr. u kosarci, posto su Slovenci glavni valjda, mi sada moramo da trpimo razne klubove koji ne zasluzuju da igraju zajedno sa nasim jakim klubovima... A inace mislim da je Evropa za ovakvu soluciju kao sto je to slucaj u kosarci, ne bi Platini davao onu izjavu bez povoda, i docicemo u situaciju da budemo uslovljeni da igramo u zajednickoj ligi i opet ce drugi da nam gazduju, a mislim da je Karadzic to prepoznao i sada pokusava da mi budemo osnivaci... Evo i deo njegove izjave iz teksta sa prve strane kao potvrda:
Citat
Ne treba žuriti, ali se ne sme ni čekati da nam neko drugi završi posao.


« Poslednja izmena: 01. Feb 2009, 02:14:10 od jaksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 110
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.