Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Baba razbojnik pokušala da opljačka menjačnicu!  (Pročitano 2382 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Apple iPhone SE 2020
MARIJA PREDE, BAKA SA FANTOMKOM NA GLAVI
Nisam krenula u pljačku već da naplatim dug

Nedeljko Kolundžija    | 26. 01. 2011. - 11:00h | Komentara: 21
ADA - Protiv Marije Prede (70) iz Ade policija je podnela krivičnu prijavu zbog sumnje da je pokušala da počini razbojništvo. Ona je sa fantomkom na glavi i plastičnim pištoljem pokašala da opljačka menjačnicu u Adi.

Pljačku je osujetila prisebna radnica menjačnice Elvira Desinger (33) koja je uspela da dojavi policiji pljačku, što je nesuđenu razbojnicu odvratilo od namere, pa je skinuvši fantomku napustila prostoriju. Elvira je prepoznala staricu, pa policiji nije bilo teško da je privede, a Marija Preda juče je izjavila za “Blic” da joj namera nije bila da opljačka menjačnicu, već da naplati dug od radnice od 500 evra za gledanje u karte i gatanje.

- Nisam htela da kradem, već da mi vrati moje pare. Tražila je da joj gatam i gledam u karte. Htela je da na čoveka bacim čini, ali se posle predomislila i odustala. Ja već dugo gledam u karte. Ostala mi je dužna 500 evra i kaže da me ne poznaje, a koliko puta sam tamo odlazila. I te kako me poznaje - tvrdi Marija Prede koja se juče vratila iz senćanske bolnice gde se leči. Ona kaže da se nije maskirala već „samo stavila šarenu kapu na glavu“, na kojoj je sama nožem napravila proreze za oči.


- Kada sam izašla iz menjačnice, kapu sam stavila u najlon i bacila kod đubreta. Milicija je posle uzela. Sin i snaja nisu znali šta sam uradila. Ljute se na mene kada su im u miliciji rekli da sam htela da obijem menjačnicu, pa me je sramota. Miliciji je rekla da me ne poznaje, a to nije istina - kaže baka Marija.

Građani Ade kažu da je u pitanju čestita romska porodica i da niko nije mogao da pretpostavi da je tako nešto mogla da uradi baka Marija.

- Sestra je u Italiji i kada ovo čuje, jako će se naljutiti na mamu. Ja sam ratni vojni invalid i svi me poznaju. Radio sam u hotelu „Rojal“ u Senti. Iznenađen sam i to je sramota za porodicu. Vaspitavamo decu da budu čestiti kao što su bili i naši preci koji su bili vojvode. Ne verujem da je ona to svesno uradila - govori sin Stevan koji sa dva sina i suprugom Esmom živi u zajedničkom domaćinstvu sa Marijom.

Radnica menjačnice „Dolar“ juče nije htela da govori za novine i ljubazno je zamolila da joj ne smetamo dok radi.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
More baci crnu magiju na nju, šta mi se ona tu folira i neće pare da da.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.