Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Baba devojke" i "silikonska dolina" postoje samo u zemlji srbiji?  (Pročitano 14080 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Samsung 111111
A kada je bilo bolje? Smiley

Nekad  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Nokia 6220
Jeste krivo drustvo, ali opet ... ne cine to drustvo marsovci, nego mi, tako da je ipak odgovornost na nama. Moze i moj potpis da da neki doprinos ovoj temi  Smile
Inace, sto se tice plate od 800e ... na mom faksu asistenti imaju toliko, pa je opet gomila njih singe  Smile
Tako da mislim da je problem ne sama plata, nego nesigurnost. Svi hoce prvo da se obezbede za ceo zivot, pa tek onda da zive ...
Jebo vas logo  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

crazy cat lady.jpg
(32.64 KB, 457x364)
« Poslednja izmena: 02. Jul 2012, 11:48:32 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Zato sto se zivi sve gore i u moralnom i materijalnom smislu.
Iz kog razloga?

Blago tebi ti zivis u nekoj drugoj zemlji npr u USA ili UK. Ne tice te se kolio je evro skocio, kolika je nezaposlenost itd... 


Nisi bas pametnica kada mozes da sudis na prvu loptu, to ipak rade iskljucivo profesionalci.
Rodjena sam u Beogradu, zivim u Beogradu i radim u Beogradu.
Veoma me se ticu sva poskupljenja, skokovi deviznih sredstava... o nezaposlenosti necu da pricam, jer svako za sebe mora da zasuce rukave i pocne da rmbaci. Nista ne pada sa neba.
Moje pitanje je bilo, ali nisi razumeo (a moja greska je sto sam mislila da hoces): ko nam je kriv sto je tako i dokle cemo da dozvolimo vadeci se na neke prosle dane i neke prosle ljude?
I na kraju krajeva, kakve to sad veze ima sa babama devojkama i silikonskom dolinom? Osim ukoliko ne mislis na moralne vrednosti.
I da... pa i da nisam u zemlji Srbiji, zasto mislis da bih bila manje vredna?
« Poslednja izmena: 02. Jul 2012, 12:42:39 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Poslednji učenik stare škole.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Nisi bas pametnica kada mozes da sudis na prvu loptu, to ipak rade iskljucivo profesionalci.
Rodjena sam u Beogradu, zivim u Beogradu i radim u Beogradu.
Veoma me se ticu sva poskupljenja, skokovi deviznih sredstava... o nezaposlenosti necu da pricam, jer svako za sebe mora da zasuce rukave i pocne da rmbaci. Nista ne pada sa neba.
Moje pitanje je bilo, ali nisi razumeo (a moja greska je sto sam mislila da hoces): ko nam je kriv sto je tako i dokle cemo da dozvolimo vadeci se na neke prosle dane i neke prosle ljude?
I na kraju krajeva, kakve to sad veze ima sa babama devojkama i silikonskom dolinom? Osim ukoliko ne mislis na moralne vrednosti.
I da... pa i da nisam u zemlji Srbiji, zasto mislis da bih bila manje vredna?

Ko nam je kriv? Pitanje je za neki drugi forum npr politika otisao bih u off topic kada bih odgovorio

Kada sam rekao da si manje vredna?
IP sačuvana
social share
Kada bih cepao drva 5 sati, 4 sata bih oštrio sekiru.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Sam si na ovoj razdraganoj temi, uglavio politiku, a sada vadis vrelo kestenje uz pokusaj da ne izgoris prstice.
A odgovor na tvoje pitanje je: Sto si se zapetljao kao pile u kucine?  Ovo su tvoja slova: "Blago tebi ti zivis u nekoj drugoj zemlji npr u USA ili UK. Ne tice te se kolio je evro skocio, kolika je nezaposlenost itd..." U takvim komentarima se oseca zajediljivost, zavist (ili nesto trece na slovo "z"). Iz tog razloga je poteklo moje pitanje. Elem, da ne duzimo. I ne razvodnjavamo.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Tako da mislim da je problem ne sama plata, nego nesigurnost. Svi hoce prvo da se obezbede za ceo zivot, pa tek onda da zive ...

novac u ovom slucaju je izgovor a ne opravdanje...i to los izgovor...
posebno ako se ne radi nista.. da dodjes do tog novca...tj ako ne radis nista...

jucer sam gledao na telki...jednu baku u hercegovini..koja ustane ujutru u cetri sata..
i ide u kamenjar gdje temperature prelaze 45 iznad nule...
..i bere neke travke...i po trideset kg trauljesine...svaki dan...na ledjima nosi...
i zaradi nekih 15 km...a to je 7 evra...
i ona bi voljela da joj je penzija 1000 km...
ali jbg nije..1000 nego 150 km...i ta baka zna...
da joj nista s neba nece pasti...i ako zeli da prezivi mjesec dana..mora da nesto radi...

ali ne...djecica mamina i tatina...
koju su mame i tate... navikli...  da imaju sve...
i oni to ne mogu...jer su navikli sve na tanjiru...bez graska znoja na njihovoj lijenoj guzi... Smile

a sad kad mame i tate vise nisu u mogucnosti da im pruze to sve...
djecica...nalaze raznorazna opravdanja...za svoju ljenost i nesposobnost...i za svoj strah od zivota...
koji pretvaraju u krivnju...ogorcenost...i ko zna u sta...
cak idu toliko daleko...da neki pljuju po najhrabrijim ljudima u drzavi..koji su polozili svoj zivot u ruke tre drzave..
koji su ga dali na raspolaganje toj drzavi...da ga uzme kad god pozeli...
( to je jedna tema...sa drugog podforuma samo navodim primjer...)
a pljuju ih oni koji...nisu se udoostojili...da se zaposle bilo gdje i da makar na taj....nacin..
koliko toliko.. pomognu drzavi....tj svom narodu  i sebi...

djecici izgleda nije niko rekao..kako je bilo posle drugog svjetskog rata..(ili ne znaju kako je bilo posle rata u bosni..i hrvatskoj...ne znaju da je u bosni 100 g
najobicnioje salame kostalo kao u srbiji pet kilogarama najkvalitetnije salame...u to vreme...
da je kutija cigara kostala kao steka cigara u srbiji....)

i da su njihovi djedovi...a neciji i ocevi..citav dan rmpacili...posle tih ratova...
za kg brasna i loncic masti...ili posle ovih modernih ratova za 5 km...
bilo im je teze dvadeset puta nego danasnjoj gotovanskoj djecici...kojoj je ponizenje da rade za 250 evra..
dok njihovi i majka i otac zajedno zarade 500 evra...

samo za razliku od te djecice..ti ljudi su imali..ono u sebi...sto se zove hrabrost..muda...i sto je najvaznije zdravu svijest...
da se uhvate u kostac sa takvim problemima..takvom neimastinom..i takvim zivotom...
i pored toga uspjeli su da sve ovo sto sada djecica imaju...uspjeli su da izgrade...
sve te gradove..i u njima zgrade....sve te ceste..sve te pruge...i ostale pm...
i sto je najvaznije...othranili su svoju djecu...koja su othranila svoju djecicu ljenjivu...
i beskorisnu za bilo koga... pa i za sebe same...

ali eto djecica to ne mogu..jer im je malo 300 eura...mjesecno...
jer se ne mogu fensi obuci..nabaciti parfemcinu od 100 evra...
pusiti masnu ili zitani......i voziti kolica stara dve tri godine...i naveecr u kafani popiti
20  koktelcina...i jos toliko platit raji...i zato im treba obezbjediti sve..
na tacni..da bi oni mogli da zive kao sav normalan svet u svijetu...
koji radi od jutra do sutra...

a oni samo..treba da izadju na izbore...na glasanje...i da daju svoj cjenjeni glas..samocijenjen kao da je boziji...
i da ocekuju da za njih sve neko drugi stvori...jer oni su glasali za bolje..i to je dosta...
i to je najgore sto vecina se cak nije ni udostojila da izadje na to glasanje...

i nadaju se da ce to sve neko za njih stvoriti..
stvoriice ku***... nije nikad niko i nece nikad i niko...ako sami sebi ne stvore...

i najveci je problem... sto vise gledaju u tudji zivot..i tudji tanjir...nego u svoj...
jer nemaju potrebu... njihov tanjir pune mamica i tatica..samo...dokle...ce to.. jos da traje...
i pitaju se kako on ( neko ko ima sve..sto mu treba) ima ..kako on moze...
i kazu...nerijetko...sigurno je to pokrao..prevario..i ukrao od ljenjive djecice...
e pa jbg..on...
ustane ujutru u pet..a legne najkasnije u jedan posle ponoci - vikendom...a radnim danima ponoc je plafon..
..i rmpaci cijeli dan...
a djecica....ustanu u jedanest ( ona vrednija)..jer su legla u 4 ujutru...i ne mogu da ustanu u pet pola sest...i da idu
da rade...neku sljaku- bilo kakvu...
..dok im ne izleti bolji posao...ili posao u njihovoj "struci"...

jbg...tako su radili djedovi od djecice..pa ocevi...e sad zasto oni ne mogu...to stvarno ne znam...
svima je bio rat...svima je bila posleratna kriza...svima je sada politicka kriza...svima je ekonomska kriza...
samo eto neki ljudi ne kukaju...i ne traze krivce za to..nego traze bilo kakav posao..sute i rade ga...
jer neki ljudi znaju...da vijeme brzo prolazi...i da mladost jos brze odlazi...
i da dobar zivot...sam s neba  njima ne dolazi..nego da oni trebaju sami da ga sebi stvore...

Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Ukoliko ne izaberemo premijera, mogao bi ti Smile

Salu na stranu, ovo veoma istinito zvuci: "svima je bio rat...svima je bila posleratna kriza...svima je sada politicka kriza...svima je ekonomska kriza...
samo eto neki ljudi ne kukaju...i ne traze krivce za to..nego traze bilo kakav posao..sute i rade ga...
jer neki ljudi znaju...da vijeme brzo prolazi...i da mladost jos brze odlazi...
i da dobar zivot...sam s neba  njima ne dolazi..nego da oni trebaju sami da ga sebi stvore..."
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Apple iPhone SE 2020
Nasi roditelji su odrasli u drasticno boljim uslovima nego njihovi roditelji. I mislili su da i njihova deca treba da zive jos i bolje. Pri tome su zaboravili da svaka akcija ima svoju reakciju... i da je i to njihovo blagostanje neko morao stvoriti i otplatiti ...

Mislim... iz dobre namere - da mom detetu bude bolje nego meni - nama je amputirana ta potreba za samoodrzanjem.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
 E ok, drago mi je da postoji ova tema te očekujte fotke..

 Koliko puta se obratim devojci na Ti a kad se okrene onda se izvinjavam jer se obukla ko tinejdžerka a ima 50+ godina. Strahota
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
E ok, drago mi je da postoji ova tema te očekujte fotke..

 Koliko puta se obratim devojci na Ti a kad se okrene onda se izvinjavam jer se obukla ko tinejdžerka a ima 50+ godina. Strahota
Гледај прво у лице, а не у дупета  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.