Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Dali podrzavate mars 11. Oktobra?

Glasanje završeno: 09. Okt 2008, 23:30:38

Da
46.8%  (22)
Ne
53.2%  (25)
Ukupno glasova: 47
Idi dole
Stranice:
1 ... 69 70 72 73 74
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Б-92 против неонацистичког марша 11. октобра  (Pročitano 34345 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Treba im poseta finansijskih inspektorata jer muljaju sa parama neviđeno. A Kandićku zbog podrške secesiji Kosova treba i tužiti sudu. Samo valjda to isto treba da uradi otac Ljuba.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k310i
Citat
a opet ponavljam da nijedan pripadnik dveri nije nikada uhapsen zbog svog politickog delovanja
Ja ti lepo rece a ti neces da slusas

Citat
???? ajde da vidim ko je uhapsen zato sto brani nacionalni interes?
Simo Spasic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia E
Citat
pa niko i ne treba da bude uhapsen, trebaju biti uhapseni oni koji ugrozavaju Srbske nacionalne interese i nacionalnu politiku, kandicka biserko vuco ceda beba korac srbljanovicka i ostali koji podrzavaju tu bagru Smile

gluposti - ako njih par moze da ugrozi naciju ona treba uhapiti naciju!
Pa da je par njih ni ja ne bih potezao pitanje u pitanju je citava bulumenta zagovaraca anti Srbske politike pokriveni medijskom kucom U92 a finansirani iz sorosevskih i ostalih "humanih" organizacija Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
Ja ti lepo rece a ti neces da slusas

..............???????????????????????????????????????????????

Citat
Simo Spasic

prvo, uhapsen je u crnoj gori
Citat
Pa da je par njih ni ja ne bih potezao pitanje u pitanju je citava bulumenta zagovaraca anti Srbske politike pokriveni medijskom kucom U92 a finansirani iz sorosevskih i ostalih "humanih" organizacija

ti vodis antisrBsku politiku patriJoto
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia E

ti vodis antisrBsku politiku patriJoto
Nikada!!!! navedi mi jedan primer da sam bilo sta rekao ili uradio protiv Republike Srbije njenog naroda, na rusenju ustavnog poretka, teritorijalne celovitosti i pozivanje na unistavanje politickih neistomisljenika!!!

I ja se ne osecam partoJotom kako si napisao, ja sam nacionalista Srbski Nacionalista i to sa ponosom izgovaram! u toj jednoj reci je sve receno i patriotizam i rodoljublje, humanost, saosecajnos, cojstvo, junastvo...
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
I ja se ne osecam partoJotom kako si napisao, ja sam nacionalista Srbski Nacionalista i to sa ponosom izgovaram! u toj jednoj reci je sve receno i patriotizam i rodoljublje, humanost, saosecajnos, cojstvo, junastvo...

ko su za tebe ``ikone`` srpskog cojstva, junastva, humanosti, patriotizma danas?
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia E
Citat
I ja se ne osecam partoJotom kako si napisao, ja sam nacionalista Srbski Nacionalista i to sa ponosom izgovaram! u toj jednoj reci je sve receno i patriotizam i rodoljublje, humanost, saosecajnos, cojstvo, junastvo...

ko su za tebe ``ikone`` srpskog cojstva, junastva, humanosti, patriotizma danas?
Nema vise takvih ti koji se eksponiraju javno su daleko od toga sto sam ja nabrojao!
Mozam da izdvojim jednog coveka, moj otac, vredan radan posten covek, 30 godina radio u MIN Nis dobio nogu u dupe kao tehnoloski visak odmah posle rata 99-e u kome je ucestvovao, ni jednog dana nije kukao i bogoradio odmah je zasukao rukave i prihvato se najgorih poslova da bi zaradio koji dinar, nikada nista lose nije rekao o drzavi u kojoj zivi iako je svestan situacije u kojoj se nalazi, uvek je bio tu kad god je ovoj zemlji bilo tesko i u miru i u ratu,nikada ni jedan racun drzavi nije ostao duzan, voli svoju porodicu i svoju decu vise nego bilo ko, mene ja vaspitao da ne mrzim nikog ali da se ponosim sto sam Srbin, da ne dozvolim da mi kapu kroje raznorazne budale da uvek razmisljam svojom glavom da pomazem nemocnima da ne maltretiram slabije od sebe da se usprotivim nepravdi da se borim za istinu...
Njega bih bas mogao da izdvojim kao primer patriote rodoljuba junaka coveka sa cojstvom moralom i nacionalnom svescu, danas!!!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
Mozam da izdvojim jednog coveka, moj otac

dobro to je ok, ja sam mislio da ces reci - ratko mladic. mada on je po ovome sto si rekao sve suprotno od tvog oca!
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k310i
Citat
prvo, uhapsen je u crnoj gori
Ne,prvo je uhapsen u Beogradu.

http://www.srpskadijaspora.info/vest.asp?id=5207

Citat
ko su za tebe ``ikone`` srpskog cojstva, junastva, humanosti, patriotizma danas?
Дивац,Чавић,Ђоковић,Богдан Букумић,Јована као и сва друга деца која живе на КиМ.Онда организација Срби за Србе,навијачи Делије,онда Југослав Кипријановић,отац Петар и многи многи други
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia E
Citat
Mozam da izdvojim jednog coveka, moj otac

dobro to je ok, ja sam mislio da ces reci - ratko mladic. mada on je po ovome sto si rekao sve suprotno od tvog oca!
tebi zaista treba pomoc Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 69 70 72 73 74
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.