Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Dali podrzavate mars 11. Oktobra?

Glasanje završeno: 09. Okt 2008, 23:30:38

Da
46.8%  (22)
Ne
53.2%  (25)
Ukupno glasova: 47
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 74
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Б-92 против неонацистичког марша 11. октобра  (Pročitano 34143 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a ko bre reče da se kao treća strana treba pojaviti sa kukama i motikama...eto ti recimo možeš ka raznosaš pica obići teren, razdeliš po koju, usput popričaš sa ljudima i dok oni razvlače mocarelu ti ih rehabilituj, najpre stomačno a zatim i etično...eto, i nema da omane bre Smile
Pa moze, lai nam treba vodja za ovako "pametnu" akciju
 Smile
Zalis li ti da nas predvodis?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Citat
Naime, pojedini beogradski antifašistički aktivisti osnovali su akcionu grupu na Fejsbuku, koja poziva na suprotstavljanje šetnji nacista kroz Beograd.

Antifasisti jesu to oni isti koji ne izlaze na ulice da se protve nato-u, MMf,svetskoj banci, koncertu Tompsona da kazu da su protiv fasizma koji se desio na KIM u Martu ( paljenje crkava, manastira, ubijanje i protjerivnaje Srba)

Pa gdje su oni , cuce kod kuce i cekaju samo sta cekaju .
 
Citat
Ne shvatam u cemu je problem sa antifasistickim stavom?

Problem da tim stavom dansa kod tih toboze ulicno performans predstavljenih antifasista je taj sto imaju i antisrpksi stav.To je za mene najveci problem ne znam za druge .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
mob
Nokia 
a ko bre reče da se kao treća strana treba pojaviti sa kukama i motikama...eto ti recimo možeš ka raznosaš pica obići teren, razdeliš po koju, usput popričaš sa ljudima i dok oni razvlače mocarelu ti ih rehabilituj, najpre stomačno a zatim i etično...eto, i nema da omane bre Smile
Pa moze, lai nam treba vodja za ovako "pametnu" akciju
 Smile
Zalis li ti da nas predvodis?

pa kao što vidiš to upravo radim, al ja ću biti onaj iz senke, uputstva, strategija i to...nemojmo sad ispadati iz osnovonog pravila sveopteg društvenog funkcionisanja u kome svako ima nekog ko deluje iz prikrajka...pravila su pravila, po standardu one civilizacije kojoj težimo....ti si bar upućen u te stvari, jel tako beše Smile
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Ne shvatam u cemu je problem sa antifasistickim stavom?

Problem da tim stavom dansa kod tih toboze ulicno performans predstavljenih antifasista je taj sto imaju i antisrpksi stav. To je za mene najveci problem ne znam za druge .
Citat

Od kada je antifašizam antisrpski stav?
Nije mi jasno odakle u Srbiji ovoliko fašista i nacista pa samo pre nekoliko decenija su ti isti fašisti bacali naše babe i dede pod led,kako vas samo nije sramota pred svojim precima. Ne lupajte kako anti fašisti ne rade ništa i sede kod kuće. Lično znam dosta hrabrih velikih srbina koji se boje da nose oružje pa služe civilnu vojsku pa se onda nađu na nekom skupu i viču da vojska treba da ratuje. I šta vam je kriv b92?Da ne bude zabune ja sam ratovao za Srbiju ali ne za ovakvu u kojoj će mi neka balavurdija slaviti hitlerov rođendan. Još jednom SRAM VAS BILO!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
mob
Nokia E
Уколико неко истакне кукасти крст или било који од фашистичких симбола свакако га моментално треба ухапсити.
nadam se da se salis Smile

p.s ja ga istacinejm u potpisu iha ha...odavno Smile

I šta vam je kriv b92?Da ne bude zabune ja sam ratovao za Srbiju ali ne za ovakvu u kojoj će mi neka balavurdija slaviti hitlerov rođendan. Još jednom SRAM VAS BILO!!!
Kako bre sta mi je kriv U92, to je najveca poshast u zemlji Srbiji koju treba izkoreniti, jedan olos i bagra koji egzistira na tudjoj bedi nesreci i gluposti mi smo jedina zemlja gde ovakve moralne nakaze plasiraju vesti i uticu na svest naroda u Bog te pita cijem interesu!

Stop U92!!!
« Poslednja izmena: 27. Sep 2008, 01:21:40 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Citat
Od kada je antifašizam antisrpski stav?
Nije mi jasno odakle u Srbiji ovoliko fašista i nacista pa samo pre nekoliko decenija su ti isti fašisti bacali naše babe i dede pod led,kako vas samo nije sramota pred svojim precima. Ne lupajte kako anti fašisti ne rade ništa i sede kod kuće. Lično znam dosta hrabrih velikih srbina koji se boje da nose oružje pa služe civilnu vojsku pa se onda nađu na nekom skupu i viču da vojska treba da ratuje. I šta vam je kriv b92?Da ne bude zabune ja sam ratovao za Srbiju ali ne za ovakvu u kojoj će mi neka balavurdija slaviti hitlerov rođendan. Još jednom SRAM VAS BILO!!!

Nisi me dobro shvatio nisam rekao da je antifasizam antisrpski vec sam rekao da oni koji se dansa kao takvi deklarisu su ujedno i borci protiv srpskog patriotizma jer je za njih fasizam jednako srpski patriotizam a ja sa tim imam problem.
Sto se tice toga ko treba da se suprostavi takvom marsku stvar je krajnje jasna svi Srbi upravo zobg nase istorije jer smo poslije Jevreja najvise izgubili upravo zahvaljujuci Nacizmu.
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
У чему је проблем са антифашистичким ставом...

Рецимо одржавање трибине под називом ''Стрељање је ОК'' на годишњицу погубљења Драже Михајловића.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Eto upravo ono sto sma rekao iza antifasizma krije se antisrpksi stav i za to postoje brojni dokazi
Jos jednom ja smatram da Srbi moraju da budu iz prostog postovanja svojih predaka antinacisti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Nacionalni socijalizam, to je vise ekonosmki program, jer socijlizam se odnosi na ravnomerno rasporedjivanje bogatstva, a nacionalni odnosi se na drzavu naciju i na kraju se moze smatrati ideologijom jer se sav novac ravnomreno rasporedjuje jednoj naciji a to se ne odnosi samo na nemacku jer nije hitler izmislio socijalizam nego je uzeo ideologiju od marksa i primenio je u svoju ideologiju i opet kazem da se ona vise smatra za ekonomski program nego ideologijom.
A nacizam je ideologija One World Government koji u je Hitler zamisljao a ona se i danas koristi i u demokratiji.
Sto na kraju mozete zakljuciti da politika i ekonomija idu u jednom paketu, i sve sto se danas desava u nasoj zemlji je borba za prevlast a ne monopolizam jer kapitalizam jeste monopol.
Nadam se da sam bio jasan jer sam se trudio da objasnim sto jednostavnije.
Da nisam rekao glavno podrzvam skup i treba da se odrzi.
« Poslednja izmena: 27. Sep 2008, 03:47:51 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
¡No Pasarán!

bf, vidimo se tamo?

У ал' си опасан Smile

Ово је иначе вид социјализовања младих са екстремних маргина политичког спектра. Нађу једни друге, па се лепо друже. Онда се хвале међусобно ранама јуначким Smile

Прошле године сам питао чедисте да ли би Давидовићу било забрањено да маршира у Америци... Они почеше да пене, у фазону "Далеко је Америка" (беше тако нека пјесмица)... а није далеко да уђемо у НАТО Smile
Као, овде се свашта догађало. А тамо пре педесет година црнац није смео да се вози у истом делу аутобуса као и белац, а већина њих није имала гласачко право. Дакле, ако се већ угледате на Америку...
Тамо је бар слобода збора и договора неприкосновена, док се не договарају криминална дела, онда то већ долази под акт завере...

Са друге стране, оно што би Давидовић & Со. требали да имају у виду, ако би имали очи да виде, илустроваћу једним антиамеричким јутјубом.


На крају спота видимо неке ликове како воздижу ручице. Која је тражена реакција.
Да ли се од гледаоца очекује да каже "Како је Америка демократска кад и оваквим будалама допушта да кажу своје"... Не, мада би то могло бити исправно гледиште.
Оно што ће неко ко је укуцао у претраживач fuck the usa највероватније закључити је "Који су Американци дебили"... (Истини за вољу, америчка "демократија" је такође представљена у свом пуном сјају).
Дакле оно што желим рећи је - Какву слику Србије стварате својим маршевима?!
Но, знам да неће они о томе размишљати, немају орган за то.
А ми остали не треба да измишљамо "фашизам", или како они кажу "националсоцијализам" тамо где га никад није било, тј. у Србији. Ми треба да се запитамо коме то одговара. За чије бабе здравље.
Осим што нам је Кокота показао како је отресито револуционаран, мислим да овакви призори радују непријатеље Србије у разним хелсиншким одборима, кризним групама Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 74
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.