Лесковац Дечко лупи, погреши, каже после, боли ме уво, а ти на то ха, ха, ко да је рекао нешто занимљиво, ко да је неког нешто зајебо а он теби после здраво друже... брате стварно, ко да имате 7 година
Лесковац Дечко лупи, погреши, каже после, боли ме уво, а ти на то ха, ха, ко да је рекао нешто занимљиво, ко да је неког нешто зајебо а он теби после здраво друже... брате стварно, ко да имате 7 година
Ne pametuj no cukaj avetinjo Ljubljana (Forumaš druže )
« Poslednja izmena: 01. Maj 2008, 19:15:36 od bobo 75 »