Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 23:07:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Аватар 2  (Pročitano 14445 puta)
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Pokrao je "World of Noon" serijal knjiga i kratkih prica brace Strugacki na jezivo providan nacin i uspeo da se izvuce sa tim. Za Bracu strugacki 95% ljudi nije culo, a napisali su neke od najboljih SF knjiga i kratkih prica. Zasto da placa prava kad moze sve to da preprica i samo stavi svoje ime na kraju. Drugo, i da nije krao citave segmente, film je tupav. Jedini razlog tolike popularnosti doticnog filma je cinjenica da je film u 3D tehnologiji i jezivo napadna kampanja.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


May God have mercy upon my enemies 'cause I won't

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9393
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 7
malo su se ovi zeznuli oko godine. Drugi deo treba 2014. a treći 2015.godine (na foru matriksa, gospodara prstenova i pirata sa kariba, jedan za drugim)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Pokrao je "World of Noon" serijal knjiga i kratkih prica brace Strugacki na jezivo providan nacin i uspeo da se izvuce sa tim. Za Bracu strugacki 95% ljudi nije culo, a napisali su neke od najboljih SF knjiga i kratkih prica. Zasto da placa prava kad moze sve to da preprica i samo stavi svoje ime na kraju. Drugo, i da nije krao citave segmente, film je tupav. Jedini razlog tolike popularnosti doticnog filma je cinjenica da je film u 3D tehnologiji i jezivo napadna kampanja.

Ma nije kradja nista cudno u umjetnosti. Primjera je milion. Sto vise ulazis u medij - film, knjizevnost, muzika.. vidis te neke veze, asocijacije i konkretno kradje.

Ima onaj ko smisli, i onaj ko to plasira za sire mase.

Ja sam siguran da je i onaj sto je crtao bizone na zidovima pecina (taj neki prvi umjetnik), zapravo ukrao ideju od nekog drugog pecinca koji je crtao jos bolje bizone al na kamenju i za svoju dusu.  Smile
« Poslednja izmena: 08. Mar 2011, 12:13:31 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Pokrao je "World of Noon" serijal knjiga i kratkih prica brace Strugacki na jezivo providan nacin i uspeo da se izvuce sa tim. Za Bracu strugacki 95% ljudi nije culo, a napisali su neke od najboljih SF knjiga i kratkih prica. Zasto da placa prava kad moze sve to da preprica i samo stavi svoje ime na kraju. Drugo, i da nije krao citave segmente, film je tupav. Jedini razlog tolike popularnosti doticnog filma je cinjenica da je film u 3D tehnologiji i jezivo napadna kampanja.

Ma nije kradja nista cudno u umjetnosti. Primjera je milion. Sto vise ulazis u medij - film, knjizevnost, muzika.. vidis te neke veze, asocijacije i konkretno kradje.

Ima onaj ko smisli, i onaj ko to plasira za sire mase.

Ja sam siguran da je i onaj sto je crtao bizone na zidovima pecina (taj neki prvi umjetnik), zapravo ukrao ideju od nekog drugog pecinca koji je crtao jos bolje bizone al na kamenju i za svoju dusu.  Smile

Ovo sto je Kameron uradio je preterivanje. Nazvao je planetu isto kao i braca Strugacki, Pandora. Nazvao je narod koji na njoj zivi Na'vi, a narod brace Strugacki je Nave. Smestio radnju u isti vek, samo sto nije obuhvatio 1% kompleksnosti knjiga brace strugacki. Kao sto sam i rekao, cak i da sve ovo nije ukradeno film je patetican i nesposoban da izazove bilo kakvu emociju. Takav film ne vredi nista,
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Дог из д дог фор лајф

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1165
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
SonyEricsson K750i
bice ovo prava stvar
IP sačuvana
social share
lakse je sa cetiri u rukama , nego s jednom u krevetu..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Znam al u sustini boli me k   Smile

Nije ukrao od mene..
a  prije sam tako i ja izjavljivao da
'ukrao je to od ovoga' ,
'ja sam to slusao i pre nego sto je bilo popularno' ,
'metal nije depresivna/satanisticka muzika' ...

  al sad nesto me boli k. .. za cije babe zdravlje ja da objasnjavam.. a nije mi rod ni taj pisac, autor, zanr koji opravdavam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.3
Jedini razlog tolike popularnosti doticnog filma je cinjenica da je film u 3D tehnologiji i jezivo napadna kampanja.
Hvala bogu
Stvarno me zabrinjavaju komentari koji pricaju o kvalitetu i dubini ovog filma  Smile
Ili oni koji ga nazivaju umetnoscu...
Ne znam da l' su ljudi ironicni,ili ozbiljni; dal da se smejem, il da placem  Smile

Ako ocete da odgledate neki umetnicki film,odgledajte nesto ozbiljno,evropsko,idite na fest,evo bio je sad festival dokumentarnog pre mesec dana...
Ovo je samo zadovoljavanje najnizih strasti,i nagona - dobra riba (zanemarimo sto je vanzemaljac) i nasilje...

Ali dobro eto vrte se pare  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Džejms Kameron: Nastavak Avatara inspirisan je Mikronežanima

Kako će izgledati nastavak jednog od najgledanijih filmova svih vremena "Avatar", još uvek je nepoznato.

Veruje se da će nastavak "Avatara" biti inspirisan Kameronovim ronjenjem u Marijanskom rovu.

Marijanski rov je najdublje mesto u svetskim okeanima i najdublje mesto Zemljine kore.

- Za ovu ekspediciju znam godinama. Niko zapravo ne zna šta je tamo dole. Mislim da se Džejms neće vratiti, tamo je neko morsko čudovište - izjavio je Sem Vortington, glumac koji tumači Džejka Salija u prvom delu Avatara za "The Huffington Post".

Nakon povratka iz misije, Kameron se vratio inspirisan. Nije bilo morskih čudovišta.

 - Najbolju inspiraciju za nastavke "Avatara" dobio sam u Mikroneziji. Kada sam u dubini okeana, u dubini okeana sam. Kada stvaram Avatar, stvaram Avatar - rekao je Kameron za "Los Angeles Times".

Izvor: Blic

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

229272_kameron-ap_f.jpg
(20.68 KB, 470x270)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Qtek 小米
Citat
Jedini razlog tolike popularnosti doticnog filma je cinjenica da je film u 3D tehnologiji i jezivo napadna kampanja.
Aватар нема 3Д дубину, једноставно није предвиђен за тако нешто, а кампања не гарантује и квалитет ... ево рецимо пример филма ''парада''.
Ко ће после одгледаног филма да оде у биоскоп и да гледа поново то Драгојевићево срање ?
Да ли ће бити наставка ... тешко. Да ли ће бити запамћен као ране, лепа села и још неки његови филмови који заслужују да се коментаришу? Неће.

Што се тиче креативне крађе, тога ће увек бити. Камерон је управо тим потезом представио браћу Стругацки, односно њихова дела широким народним масама света.
Њихова дела која су била прекривена прашином и заборављена, је ставио у излог светске књижаре.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Citat
Њихова дела која су била прекривена прашином и заборављена, је ставио у излог светске књижаре.

Gde se tacno, u zaslugama za film, pominju braca Strugacki?
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 23:07:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.153 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.