Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:24:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Autonomija Vojvodine (za ili protiv)  (Pročitano 15705 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


OK...idemo dalje...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11512
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@ litricind

ne razumem koji je tvoj problem...?

bunis se da se Srbija razvija koliko toliko ravnomerno...

Jako me podsecas na komsiju koji je madjar i ne da cerki da gleda ni jedan domaci film i uci je kako ce ovo biti madzarska i da ce slobodno moci da prica na nacin koji misli.
Mi sad kao treba da stagniramo,cekamo i finansiramo ostatak Srbije dok nas ne stignu.A i mi smo to zasluzili postenim radom iako su nas potkradali od nesretnog prisajedinjavanja Srbiji.
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


OK...idemo dalje...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11512
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
^ A ko ti kaze da nece....ne interesuje me politika, ali neke stvari su skroz ocigledne. Ovi smekeri kao sto je buduci mr. pravnik nbns, ne vide vise od nosica! Pa do pre 20 god. niko nije ni pomisljao da Srbija moze da izgubi Kosovo, a sada su meseci u pitanju i izgubice ga.
 Pa sta ako je madjar, sta je lose kod madjara? Uostalom domestic filmovi i jesu easy disturbed! Mislim da je covek vrlo razuman i da sagledava cinjenice!
 litricind, slazem se u vezi tvog zadnjeg posta...iz Vojvodine si, zar ne? Samo ne bih na vasem mestu opet na 5. oktobar..trazite drugacije resenje Smiley...jer svasta se pricalo u US za Srbe tokom 5. oktobr!
Da(gledaj ispod mojih poruka) Smile
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


OK...idemo dalje...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11512
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nazalost upravu si ...

kao i na nekim selima (cisto madjarskim) gde je "policijski cas" vec duze vreme. Ali to nema veze sa policijom i drazvom vec se narod madjarski udruzio pa patrolira i sluze kao izvidnica za moguci napad... a Kostres i Canak samo salju EU poruku o kriticnoj situaciji. A nasa drzava na to cuti!
Gde si to cuo?
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Nauci da koristis dugme

Lock
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Apple iPhone SE 2020
@litricind

a, kao bi bilo da ubuduce odgovor svim ljudima pises u jednoj poruci...
ako nesto zaboravis da kazes, koristi opciju

i pre nego sto krenes sa zalopojkom: "kao su modovi zli samo prema meni, smrc, smrci", cisto da ti kazem da je to posao modova: da upozoravaju i ispravljaju brljotine...

i cisto da znas, nisi ni prvi ni poslednji koji je upozoren...

i ako zvucim kako kucka, pa izvinite me... trenutacno sam pod stresom i nemam zivaca za ugladjene medjuljudske odnose... Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:24:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.