Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Automobilom upao u tajni tunel ispod Dedinja  (Pročitano 915 puta)
16. Maj 2012, 13:01:24
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Browser
Opera 11.64
Tajni tunel otkriven je sasvim slučajno juče u Tolstojevoj ulici na Dedinju, kada se usled višednevnih padavina otvorio asfalt nasred ulice.



Podzemni prolaz otvorio se u momentu kada je iz garaže rezidencije ambasadora Tunisa na ulicu izlazio službeni vozač Srđan P. (47) automobilom, koji je upao u rupu prednjim točkom.

 Vozilo je prednjim delom propalo kroz rupu. Odmah je reagovala saobraćajna policija, a ekipa firme „Beograd put“ je stigla dva sata nakon poziva.

 "Sve se dešavalo brzo, krenuo sam da izlazim iz garaže, kada se najpre čuo strahovit zvuk nalik pucanju ili lomljenju. U sledećem momentu sam osetio kako mi automobil propada. Kada sam izašao iz automobila, nisam mogao da verujem šta vidim. Točak automobila se nalazio u krateru prečnika oko jednog metra i iste dubine. Na jednom kraju rupe lepo se video tunel", kaže Pantić za "Alo".

 Prema njegovim rečima, sreća u nesreći je što je minut pre nezgode uparkirao automobil ambasadora „mercedes“ S klase. Starosedeoci Tolstojeve ulice glasno su negodovali zbog ovakve nezgode, navodeći da im država naplaćuje visok porez jer žive u kraju prve kategorije, a zauzvrat održavanja su nikakva.

 "Nikad u životu ovako nešto nisam video. Automobil je jednostavno propao u rupu nasred ulice. Ko će ga znati šta se dogodilo, znam samo da su pre tri godine bili radnici i na tom mestu nešto radili. Možda to otvaranje rupe u asfaltu ima veze sa kanalizacionim šahtom koji godinama ne funkcioniše, a nadležne službe ne reaguju, iako smo im više puta prijavili kvar", kaže jedan od starosedelaca.

 "Eto, možete i da vidite tu da je samo krpljen asfalt. Sramota je veća za zemlju što se u blizini nalaze rezidencije stranih ambasada. Vidite kako gledaju u čudu šta se dogodilo", ispričao je on.

 Dok su radnici „paukom“ podizali automobil iz rupe, zemlja u krateru se obrušavala i upadala u novonastali tunel.

 "Nasuli smo rizlu, stavljeni su vibro-ploča i znak upozorenja. Planira se sanacija čim se prolepša vreme, to jest posle kiše. Stvaranje rupa, spiranje asfalta i potonuće konstrukcije najčešće se događa usled curenja kanalizacionih cevi", rečeno je iz preduzećau „Beograd put“.

 Pored stranih rezidencija, u Tolstojevoj ulici su vile i srpskih tajkuna, a u njoj je kuću imao i bivši predsednik Slobodan Milošević.

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
е законом бих предвидео скидање 50% од плате сваком ко смисли овако бомбастичан наслов који везе нема с текстом испод ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.