Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Auto Navigacija + Audio i Video (vesti, saveti, pitanja i odgovori)  (Pročitano 41473 puta)
Krajnje beznadezan


Samo polako...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12015
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung galaxy s4
hm...to je bmw 3 , mislim da je 2005 godiste a uredjaj je "professional"...ne izgleda tako kao na slici...
IP sačuvana
social share
U cik zore zviždi voz, njime odlazim u OZ
Neću da se vratim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3162
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
mob
Apple Iphone 3G 8GB
Ovaj sto sam ja postavio ide u E46 i ima jos jedan sa vecim ekranom... Mozda bi pasovale mape ako je E46...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Sony Xperia Neo L
ja bi rekao da je trica iz 2005 onaj model poslije E46
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3162
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
mob
Apple Iphone 3G 8GB
E46
Saloon 1998 to 2005
Coupé 1999 to 2006

E90
Saloon 2005 on

A nije siguran ni koje je god.
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Sony Xperia Neo L
Onda postoji samo jedan nacin  Smile
@Dazdevnjak,koji od ova dva:

E46


E90

?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo polako...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12015
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung galaxy s4
Ovaj dole, beli....najgore u svemu ovome je sto auto nije moj nego mog brata....e sad kad sam ga pitao da mi da vise podataka on je rekao da je dovoljno to sto mi je rekao da je vajda uredjaj u njemu neki "navigation professional". Ja se stvarno ne razumem toliko samo sam hteo da pomognem ali se izgleda ispostavilo da je to malo komplikovanije...
IP sačuvana
social share
U cik zore zviždi voz, njime odlazim u OZ
Neću da se vratim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3162
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
mob
Apple Iphone 3G 8GB
Onda nista, ja imam mape koje pasuju za gornji model.
Pogledaj po torentima ima da se skine i na ostalim servisima samo sto ce ti trebati premium nalog...
« Poslednja izmena: 31. Jul 2009, 12:15:49 od Roksab »
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Garmin Mobile XT (GMXT)



Garmin Mobile XT (GMXT) aplikacija je poznata korisnicima Mobile 10x uređaja. Jednostavan korisnički interfejs kao kod Nuvi uređaja. Visok kvalitet kartografije i stabilno i pouzdano rutiranje su osnovne karakteristike ovog rešenja.

Predstavljamo vam potpuno nov koncept u korišćenju Garmin navigacije: GMXT na µSD kartici se može pokrenuti na nekoliko različitim operativnim sistemima koristeći integrisan ili spoljni GPS prijemnik bilo kog proizvođača!

Dovoljno je umetnuti GMXT karticu u µSD, miniSD ili SD slot vašeg uređaja i navigacija može da počne. GMXT se pouzdano izvršava na sledećim platformama: Symbian v9x, Symbian S60, Symbian UIQ3.0, Windows Mobile 2003 ili noviji, Palm OS 5.4 ili noviji...

Veoma se jednostavno povezuje na integrisni GPS prijemnik, ili externi Bluetooth GPS modul bilo kog proizvođača. Do sada je testiran sa velikim brojem mobilnih teleofna i PDA uređaja.

GMXT aplikacija je prevedena na srpski jezik, kao i glasovno navođenje na svakom skretanju! Standardne navigacione funkcije podrazumevaju prikaz pozicije na karti, pretraživanje karte po adresama ili POI bazi tačaka, automatsko generisanje ruta do odredišta, kao i glasovno navođenje na svakom skretanju.

GMXT podržava i PeerPoint funkciju slanja SMS ili MMS poruke sa trenutnom lokacijom u vidu koordinate ili isečka karte. Takođe je moguće zatražiti koordinatu SMS-om od drugog korisnika GMXT aplikacije.

GMXT je zaključana za memorijsku karticu na kojoj se isporučuje, i dostupna je u dve verzije:

- GMXT + SCG Route bundle - komplet sa kartom Srbije i Crne Gore
- GMXT Euro + SCG Route bundle - kompletna kartografija zapadne Evrope i karta SCG Route

KOMPLET SADRŽI:

- GMXT na microSD kartici
- adapter sa microSD na miniSD
- adapter sa microSD na SD
- SCG Route karta na CD-u

Izvor: garmin.rs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo polako...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12015
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung galaxy s4
Onda nista, ja imam mape koje pasuju za gornji model.
Pogledaj po torentima ima da se skine i na ostalim servisima samo sto ce ti trebati premium nalog...


Hvala
IP sačuvana
social share
U cik zore zviždi voz, njime odlazim u OZ
Neću da se vratim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Garmin Nuvi 5000: Veličina je bitna



Najveći član Garminove porodice GPS prijemnika Nuvi ima ekran dijagonale 5,2 inča (13,2 cm!) i još nekoliko dodataka koje nismo viđali u prethodnim modelima.

Nuvi 5000 je namenjen za upotrebu u velikim vozila, kamionima i drugim "teškašima" u čijoj bi kabini displeji standardne veličine (3,5 i 4,3 inča) bili isuviše mali. Doduše, i u manjim vozilima veliki ekran itekako prija, jer pruža bolji pregled mapa po širini i omogućuje lakše uočavanje skretanja.

Testiran je u Mercedesovom kombiju Vito, gde stoji kao saliven: fantastičan ekran u boji pruža jasniji pregled okruženja, detalja na mapi i uputstava, a može da posluži i u druge svrhe - recimo, pregled putnika i zadnjeg dela vozila preko kamere koja se direktno povezuje i sliku na displej rezolucije 800x480 piksela prenosi u realnom vremenu (na isti ulaz moguće je "nakačiti" i DVD plejer i putnicima priuštiti komfor kakav ne očekuju).

Lepo je i to što ova Garminova "aždaha" može da koristi postojeći audio sistem vozila, zahvaljujući integrisanom radio predajniku: dovoljno je zadati mu frekvenciju i na radio aparat će zasvirati u željenom ritmu.

 Klasičnog oblika, Nuvi 5000 ima integrisanu antenu, zaobljene linije kućišta sa vakuumskim nosačem, a sa PC ili Mac računarom se povezuje preko USB porta. Memorijski slot predviđen je za široko rasprostranjene (i jeftine) SD kartice, a u paketu s uređajem dobija se mapa Evrope, kao i detaljna SCG Route karta u internoj memoriji, tako da ste posle brze instalacije, spremni za bezbedno krstarenje gradskim sokacima i planinskim bespućima (koja ipak više "odgovaraju" odgovaraju od gradske vreve).



Softver podržava napredno rutiranje kroz više tačaka sa optimizacijom i snimanjem ruta kao i TrackLog funkciju memorisanja i prikaza pređenog puta. Za hitne situacije predviđena je opcija "Gde sam", koja pruža listu najbližih bolnica, policijskih stanica, benzinskih pumpi i dr. U saobraćajnim gužvama i tokom čekanja na graničnim prelazima vreme ćete prekratiti jednostavnim, ali zabavnim video igrama. Najveći Nuvi je opremljen je TMC modulom za prijem informacija o saobraćaju (radi u zapadnoj Evropi).

Garmin Nuvi 5000 nudi jedan od najvećih ekrana u klasi portabilnih GPS uređaja, ima FM radio predajnik, analogni audio ulaz, MP3 plejer, džek za slušalice i, izuzev nedostatka interne baterije, zaista mu je teško naći manu. Nezgodno je i to što nam sada uobičajeni 3,5-inčni prijemnici izgledaju kao digitroni...

Plus

1. Veličina ekrana
2. Analogni audio-video ulaz

Minus

1. Ne postoji interna baterija
2. Ne predviđa hands-free razgovore

Izvor: Mondo/Mobilni magazin   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.