Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:40:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Auto Clicker Ver 1.0  (Pročitano 7384 puta)
18. Avg 2009, 14:40:48
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 118
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Pozdrav. Sinoc sam skinuo program "Auto Clicker Ver 1.0", (koga imate u attachmentu, postavio sam i Source), koji mi je potreban za jednu online igricu.

Evo i kratkog objasnjenja za taj program:
Introduction
Auto Clicker is a program that clicks your mouse automatically. It allows the mouse to click without giving the user sore fingers. Just set X-Y List using <SPACE> on your keyboard, set the click-interval, click <start> button and away from mouse and keyboard, it goes clicking the mouse automatically. For getting a faster auto-click speed, try setting the click interval to lower number(miliseconds). To stop Auto Clicker, just press <ESC> on the keyboard. Auto Clicker can be used to make repetitive clicking easy but should not be used to cheat in online-games. Auto Clicker is a freeware, easy to use, intuitive program and the program source is open.
Using the code
To build this program, you should know mouse_event() function and hooking mechanizm.
From MSDN, you can know the mouse_event() function synthesizes mouse motion and button clicks.
This is examples using mouse_event() in this program:
Kod:
mouse_event(MOUSEEVENTF_LEFTDOWN, 0, 0, 0, GetMessageExtraInfo()); // Left Key Down
mouse_event(MOUSEEVENTF_LEFTUP, 0, 0, 0, GetMessageExtraInfo()); // Left Key UP

mouse_event(MOUSEEVENTF_RIGHTDOWN, 0, 0, 0, GetMessageExtraInfo()); // Right Key Down
mouse_event(MOUSEEVENTF_RIGHTUP, 0, 0, 0, GetMessageExtraInfo()); // Right Key Up
To get keyboard messages when the application loses focus, you need hooking procedures.
In OnInitDialog(), SetWindowsHookEx() is used and HookProc of SetWindowsHookEx is used as follows:
Kod:
LRESULT CALLBACK HookMouseProc(int nCode, WPARAM wParam, LPARAM lParam)
{
    HWND hwnd;
    LRESULT lResult = 0;
    if(nCode == HC_ACTION)
    {
        if(((EVENTMSG*)lParam)->message == VK_ESCAPE)
        {
            hwnd= ::FindWindow(NULL, strProgName);
            ::SendMessage(hwnd,WM_KEY_ESCAPE,1,1);
            return 1;
        }
        else if(((EVENTMSG*)lParam)->message == VK_PAUSE)
        {
            hwnd=::FindWindow(NULL, strProgName);
            ::SendMessage(hwnd,WM_KEY_PAUSE,1,1);
            return 1;
        }
    }

    return CallNextHookEx( hHook, nCode, wParam, lParam);
}
How to use
First of all, you should fill X-YList box with mouse points on screen. Just move your mouse while press <SPACE> key on the keyboard.
While Auto Clicker is working, if you want to stop it, just press <ESC> key on the keyboard.
If [PAUSE] key on the keyboard is pressed, you can pause Auto Clicker.
You can save X-Y List to a file and load it from the file using <save> and <load> button.

Ovaj program mi je inace potreban, za jednu online igricu, (FarmVille), u kojoj treba od prilike da na svaka cetri sata kliknem po 750 puta, Smile , a sa ovim program to moze da se podesi, da on sam sve radi... To je manje vazno...
Problem je u tome sto se u ovom programu mogu podesiti samo 200 klika, na primer ako u programu podesim  250 kordinata X i Y, program ide do 200, i onda opet nastavlja od nule, i ide od 0 do 50, a ne nastavlja od 200 do 250... Nadam se da me razumete. Pa me interesuje, ako je neko ikada koristio ovaj program, da li je u njemu moguce podesiti da ima vishe od 200 klika, ili da li postoji neki slican program ovome?
Hvala unapred...  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
AutoClicker.zip (80.95 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Jesi stavio Stop After na 250?
Ja sam sada isprobao i radi OK  Smile
« Poslednja izmena: 18. Avg 2009, 14:56:52 od enaB »
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 118
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Jesi stavio Stop After na 250?
Ja sam sada isprobao i radi OK Smile
Jesam, stavim ja, ali znas u cemu je problem... Na primer u igri imam 250 kockica, tj polja gde treba program sam da klikne, znas vec na sta mislim.. E sad, ja lepo unesem kordinate svih 250 polja, i kad to prvi put uradim u programu, to sve program lepo uradi. Ali, u programu imas opciju da snimis te kordinate, da nebi vise puta te kordinate izvacio. Snimim to, izadjem iz igre, udjem opet u igricu, u programu idem na "Load", da ubacim kordinate, i kad kliknem na Start, on sve lepo ide do prvoh 200 polja, onda krene iz pocetka, od prvog do 50 polja, a ne nastavi mi od 200 do 250... Nadam se da me razumes sta zelim da ti objasnim... Kao da u programu kad snimi ovih 250 kordinata, on ne snimi svih 250, nego 200, i onda kad Load-ujem, on ubaci prvih 200 kordinata, a ne 250. Ne znam zbog cega tako radi... Bas kad ubacim kordinate na "load" dugme, prebrojim ih, i ima ih 200, kao da je to maksimum u programu, ne znam zasto? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung SGH-E630
Evo sada, ali mora da bude tačno 250 koordinata. Ni manje, ni više  Smile



Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
AutoClicker.rar (11.66 KB)
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 118
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Evo sada, ali mora da bude tačno 250 koordinata. Ni manje, ni više  Smile





Hvala ti, evo sada cu da probam... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 118
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Radi kako treba, super je... Radi i sa listom koordinata od 240, nije problem... Smiley Doduse, kad ubacim listu od 240, pise da ima 247, ali ja stavim gore Stop After 240, i to je to... Smiley
Reci mi samo, ako zelis da mi otkrijes tajnu Smile kako si povecao taj broj, da mogu da ubacim vise od 200? Posto ce kasnije ta polja da mi se povecavaju preko 500, pa da znam kako da namestim, da te ne mucim opet?  Smile
Inace ovo je super...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung SGH-E630
Evo ovako. U tom source-u koji si stavio sam malo pročačkao i našao u fajlu AutoClickerDlg.cpp funkciju za učitavanje sačuvanog fajla, a u njoj


Kod:
for(int i=0;i<200;i++)
{
if(xyList[i].x>0 && xyList[i].y>0)
{
m_nCount++;
m_nListIdx++;
strList.Format("X=%d Y=%d",xyList[i].x,xyList[i].y);
m_XYList.AddString(strList);
}
}
pa sam samo to promenio i kompajlirao ponovo u Visual C++ 6.0. Pogledaću ako stignem i ako se snađem u ovome da li može nekako da se zaobiće to brojčano ograničenje  Smile
Radi i sa manje od 250 ali sam primetio da ubacuje onda neke nepostojeće koordinate razbacane po listi, pa sam zbog toga rekao.


Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 118
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Vazi, hvala ti, probacu ja kasnije da vidim umem li da ga kompajliram na kraju, ako se ti ne snadjes za to... Smiley
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung SGH-E630
A najbolje da pogledaš da li postoji novija verzija u kojoj je to već rešeno, da ne otkrivamo toplu vodu  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 118
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Postoji, ali isto je, bas sam danas trazio... Smile Ma ne moramo da otkrivamo toplu vodu, samo onamo gde si nasao 200, stavi 1000 na primer, ako te ne mrzi, jer meni ce trebati do 576 najvise, ako ja ne uspem da nadjem to pre toga pa da sam namestim...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:40:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.293 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.