Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Australija uvela najstroži antipušački zakon: Na paklicama samo bolesna pluća...  (Pročitano 8768 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
нормално...ако ћемо сликовнице на цигарете да стављамо онда се мора и на све остало потенцијално штетно (а то је у суштини СВЕ Smile ) стављати Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Samsung Galaxy S2
Citat
EU će možda kopirati drakonski zakon o pušenju iz Australije

Odlično ! Prava mera.

Citat
Нико не зна које су то границе, али се онај ко попије чашу вина или ракије сваки дан не дефинише тако нити га друштво види као алкохоличара

заболе ме дупе како га друштво види...ја га видим као смрдљивог алкохоличара Smile

Jednom da se složim sa tobom.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
нормално...ако ћемо сликовнице на цигарете да стављамо онда се мора и на све остало потенцијално штетно (а то је у суштини СВЕ Smile ) стављати Smile

Slazem se, samo sto si ti kao alkoholicar oznacen u drustvu kao pusac si apsolutno isti ali i svest o tome se polako menja, a duvanske kompanije imaju sve vece probleme i samo mi je zbog toga drago...previse su se utripovali.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
Citat
Нико не зна које су то границе, али се онај ко попије чашу вина или ракије сваки дан не дефинише тако нити га друштво види као алкохоличара

заболе ме дупе како га друштво види...ја га видим као смрдљивог алкохоличара Smile

Jednom da se složim sa tobom.

За логику смо утврдили ... ал изгледа ни са иронијом ниси баш на ти ... јеси ли се и са њом посвађао?  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Ако јесу, зашто би непушач трпео да гледа распаднуте органе?

Зато што до оваквих и сличних глупости долази пре свега захваљујући непушачима и њиховом лицемерју/бризи за пушаче... па нека сада бар мало поделе судбину са пушачима и визуелно уживају у плодовима свога рада.

Citat
EU će možda kopirati drakonski zakon o pušenju iz Australije

Odlično ! Prava mera.

Citat
Нико не зна које су то границе, али се онај ко попије чашу вина или ракије сваки дан не дефинише тако нити га друштво види као алкохоличара

заболе ме дупе како га друштво види...ја га видим као смрдљивог алкохоличара Smile

Jednom da se složim sa tobom.
Алклохоличар је онај који не може да поднесе да одређени временски период буде без алкохола (без обзира да ли је то сат, дан или више) и коме се при томе мења нарав, без обзира на попијену количину. То би била моја дефиниција алкохоличара. Остало су весели пијанци  Smile

Е сад, слажем се са Кулранером да је осликавање паклица врхунско лицемерје и тврдим да је и угрожавање мојих слобода. Чињеница јесте да пасивно пијење не постоји у смислу да околина удише туђ алкохол (теоретски изузетак: врућа ракија  Smile) и да пијанац самим чином пијења директно угрожава само себе (последице алкохолизма су нешто друго), а да пушач својим испарењима директно угрожава друге, не остављајући им избор. То је разлог оштре хајке на пушаче. По мени се та хајка граничи са фашизмом и не подржавам је, иако сам непушач. Уосталом, неко већ рече да би онда требало лепити слике на све што дугорочно изазива болест или носи ризик од страдања... Тако и на фудбалску лопту натечен зглоб, на тигар лепак разорене органе, на купаће гаће надувеног утопљеника итд...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sheikh Don PaXon The Greatest !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2736
Zastava Ispred kompa!
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
Meni je to za slicice sasvim ok. Mozda ne bi promenili postojece pusace ali neke klince koji se tek furaju na dim sigurno bi. Te zabrane pusenja su jedno veliko nista. Kod mene na poslu pusaci izadju napolje i zapale cigare ali onda taj njihov dim udje unutra kroz prozor. Nikako ne mogu da shvatim koje zadovoljstvo ljudi dobijaju pusenjem i smrdenjem. Ne znam da li su pusaci svesni toga koliko smrde. Koliko love potrose na cigare. Mozda sve to deluje licemerno ali jbg. Ceo svet je licemeran. Ovo licemerje mozda i napravi neko dobro.
IP sačuvana
social share
Востани Сербије,
давно си заспала,
у мраку лежала,
сада се пробуди!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Нема добра од лицемерја.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Dolazi vreme kada ce nesto tipa kao secer, so, mleko, meso biti zabranjeno jer je stetno za tebe.  Covek da poludi od dushebriznika.  Ti isti koji se zalazu za te slike na duvanu, treba da prestanu da piju kafu i caj, jer je kafein stimulant.  Alkohol je alkohol, jedna casa ili dve, ubijaju se mozdane celije i stvara se zavisnost, kod nekoga to duze traje kod nekoga kao na primer indijanaca je gotovo automatski.

Na primer obozavam to da su najveci protivnici legalizacije marihuane proizvodjaci duvana i alkohola, pored naravno dilera.  Nikada nisam koristio travu, ali ne vidim razlog zasto je ta trava ista gora od duvana i alkohola.  Raste u prirodi majku mu.  A kada pogledas, lekove koje mi dobijamo na "legalni" nacin, imaju hiljadu mogucih komplikacija, ali oni su legalni jer je neko lobirao dovoljno da ih proguraju i da zarade pare. 

Zivi bili pa videli, ljudi ce da sanjaju sljivovicu i cevape i burek i sarme, a nece ih jesti, jer ce biti protivzakonito  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sheikh Don PaXon The Greatest !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2736
Zastava Ispred kompa!
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
A nije bas to potpuno u redu poredjenje. Mislim, ne branim ja nikome da truje sam sebe ali onaj koji pije kafu,caj,alkohol npr. truje samo sebe. Onaj koji pusi truje i sebe i mene. Razumete?
IP sačuvana
social share
Востани Сербије,
давно си заспала,
у мраку лежала,
сада се пробуди!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
A nije bas to potpuno u redu poredjenje. Mislim, ne branim ja nikome da truje sam sebe ali onaj koji pije kafu,caj,alkohol npr. truje samo sebe. Onaj koji pusi truje i sebe i mene. Razumete?
Ovde ne govorimo o pusenju na javnom mestu, ovde govorimo o slikama i tim sranjima, razumes?  Ja podrzavam to da se treba dozvoliti ne pusacima da disu slobodno, ali pod uslovom da se pusacima obezbedi mesto gde mogu da konzumiraju duvan.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.