2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 204 205 207 208 ... 305
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: АТП турнири - категорија Мастерс  (Pročitano 339577 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
mob
HTC Sensation
Daj bre ljudi sta pisete to. Ajd malo unormalite se,nit je iko u penziji niti je ne daj Boze iko umro..

Drzite se teme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Fol Nić

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5165
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 38.0.2125.111
mob
Samsung 500
ма као тенисер, човек иде у пензију, ко зна колика му је пензија, Вучић би се набрао да је овде ... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Procitao sam malopre neku zajebanciju kako su se pobili on i Wawa u svlacionici , pa ga Stan lomio preko kolena.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 234
OS
Windows
Browser
Chrome 38.0.2125.111
mob
Pantech 5625
Ja ne mogu da verujem sta se ovde pise, šiptarin da ponizi Federera, ne znam u kome univezumu je to moguce.   Smile
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Fol Nić

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5165
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 38.0.2125.111
mob
Samsung 500
Nije bilo prijatno

Vavrinka: Kontrolisi zenu malo da ti ne bih glavu otvorio bejzbolkom, a njoj svu kosu iscupao.
Federer: Sten, Sten, pogledaj me, jbm mu sunce zarko, pogledaj me! Mene ovo boli, mene ovo boli vise nego tebe vjeruj mi.
Vavrinka: Ne zajebavaj, nisam ja degen pa da prodju te fore. Ona meni, ona meni da prica sad duplu Sten d faking men na brejk lopti i drugi servis. Ona je ovo radila i na Vimbldonu, samo si tada vodio pa je bilo izrazeno u manjoj mjeri. Ne umije da se ponasa. Zbog nje se ne smijes, ne salis, papuco jedna.
Federer: Sve si u pravu, ali pogledaj me, ma pogledaj me.
Vavrinka: Ma necu da te gledam, ma necu ocima da vidim ni tebe ni nju!
Ulazi Luti.
Luti: Dje ste momci.
Vavrinka: MRS, izlazi napolje i donesi mi bocu vode, odma!
Luti: Ok Sten.
Federer: Brate nemoj tako, jeste vodonosa i sve, ali dobar je covjek, ne budi gad.
Vavrinka: Dosta mi je vise i njega i tebe i Mirke. Nosite se.
Federer: Pogledaj me, pogledaj me, u bolovima sam pred tobom, meni je najteze.
Vavrinka: Sad mi dodje da uzmem ovaj pehar sa AOa i da ti ga razbijem o glavu skroz!
Ulazi Mirka.
Mirka: Bravo ljubavi. Cao Sten, super borba.
Vavrinka: Hvala Mirka.
Federer: Hvala draga, evo brzo cu ja.
Mirka: Ajde, ajde nemoj da ponovo dolazim.
Izlazi Mirka.
Vavrinka: Znaci ovo je jedna takva kvocka, aaaaaaaaaaaaaa kako me nervira. Ni da se izvini ni nista.
Federer: Suprostavicu joj se ja nocas ne brini, lupicu sakom o astal. Ona da mi sjekira dobrog druga Stena.
Vavrinka: Ti mi se ladno u facu sprdas?
Federer: Ma joj brale, cuo sam ja sta ti je sve pricala, nisi to zasluzio, ali vjeruj mi, meni je najteze, ja sam taj koji je u bolovima.
Vraca se Luti.
Luti: Sten izvoli vodu.
Vavrinka: Ovo je mlako, donesi mi lednu vodu seljaku!
Luti: Izvini Sten, vruc si posle meca, nije dobro da lednu vodu pijes, mozes da zaradis upalu pluca.
Vavrinka: Jes u pravu si. A MRS PO LEDNU VODU DA TI REBRA NE POLOMIM SAD OVDJE!
Luti: Idem, letim.
Federer: Sto ga drkas brate? Mislim jeste klasicni potrcko, ali opet, nije u redu.
Vavrinka: Ono sto ti i tvoja zena radite nije u redu.
Federer: U pravu si, pricacu nocas s njom, jedno je dobacivati Nadalu i Djokovicu, prvoklasnim seljoberima, ali tebi stvarno nije u redu, slazem se u potpunosti. To je ona od onoga Srdje pokupila, jos od onomad u Monte Karlu.
Vavrinka: Vjerovatno. Ipak, danas je prekardasila, presla je svaku mjeru!
Federer: Pricacu s njom rekoh ti, ali mene ovo najvise boli.
Vavrinka: Ti mene stvarno zajebavas!
Federer: Ne ozbiljan sam. Ledja su mi potpuno sjebana, sjebao si mi ledja covjece, sad moram da legnem potrbuske i da Mirka gazi po meni da bi bol barem zeru minuo.
Vavrinku: Molim??? Pa sto si imao crci koji moj onda da me pobijedis???!!!
Federer: To je za tvoje dobro, da te ojacam, da ocelicis!
Vavrinka: DOZIVIO SAM NAJTEZI PORAZ U KARIJERI!!!
Federer: Bices ti dobro, bicu ja uz tebe u Francuskoj, bice i Luti, mahace peskirom kao nikad do sad. Dace 150%.
« Poslednja izmena: 17. Nov 2014, 12:03:42 od Fol »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.17
Јебо те како сам читао на почетку мислио озбиљно  Smile

А јел су се стварно попичкали ил се спрда маса генерално?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


James Bond 007 MI6

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7630
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Samsung Galaxy Note 4
Ne mogu da verujem sta se sve ovde pise. Ovo ne bi ni deca od 10 godina pisala.

Nije fer od Rodzera ovo sto je uradio, al ajde. To je njegova stvar sto je uradio.

A sto se Novaka tice sto rekao Medzik potpuno zasluzeno je osvojio titulu jer kad se pogledaju titule vidi se da je ubedljivo najbolji tokom cele seyone bio.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Човјека ћете најбоље упознати ако га проматрате како се понаша кад се нешто дијели бесплатно"- Иво Андрић
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Fol Nić

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5165
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 38.0.2125.111
mob
Samsung 500
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1677
OS
Windows XP
Browser
Chrome 34.0.1847.137
Profesionalna karijera od 1998. godine, preko 1200 meceva i 3 predaje i to pre meca i vi nalazite za pravo da kazete da je covek kukavica i slicno? To je tipican primer ljudi koji su poceli da prate tenis od pojave Djokovica i misle da sve znaju, iako ga prvi pljuju za poreze, trudnu Jelenu i ostalo, cim izgubi.
Decko je na pocetku karijere, dok jos nije bio fizicki snazan, predavao meceve cesto i Federer ga je dosta kritikovao, jer nije u sportskom duhu (bilo je evidentno da Djokovic tada malo pokazuje ono srpsko da cim gubi, odmah preda). Mozda to nije bilo u redu, ali uporedjivati tu i ovu situaciju i citirati Federera ironicno je smesno. Federer ima 33 godine i sledece nedelje igra finale Dejvis Kupa - zapitajte se da li biste vi zeleli da rizikujete nesto sto vam moze uskratiti, ne samo to finale, vec mozda i mnogo vise, pogotovo imajuci u vidu da on nece moci jos dugo (sto je pretuzno za tenis!)?! Gde su Nadal, Del Potro i ostala ekipa koja se nije cuvala? Sada neko moze da kaze: "Da, ali oni su bar ispali posteni." bla, bla, bla, ali, verujte mi, svi bi zamenili te meceve u kojima su odigrali kada nije trebalo, za dobro fizicko stanje i svi pravi fanovi bi zeleli da gledaju jednog Nadala na ovom turniru i ne bi bilo ovako nekvalitetnih meceva gde Federer i Djokovic pi*aju po protivnicima do polu-finala.
Neko ko je simbol tenisa 21. veka mislim da ne zasluzuje ovakvo blacenje, ali, kada mi blatimo Djokovica, koji je jedan od najuspesnijih sportista sveta i Srbije ikada, sta je cudno sto blatimo Federera. Hvala Bogu, tenis nije gospodski, dzentlmenki sport.
Nole, svaka cast!
Feki, brz oporavak!
IP sačuvana
social share
... Ja kapiram da neko gotivi Maradonu,Tajsona,Rodmana,Kanidju,Mekinroa,Kantonu jer su ljudi nenadjebivi i na terenu i van njega i stvarno imaju originalan način pristupa životu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 204 205 207 208 ... 305
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: vekic donna

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.