Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Atomska bomba na olimpijskim igrama  (Pročitano 12542 puta)
07. Avg 2012, 00:05:34
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1005
Browser
Chrome 21.0.1180.60
Sinoc sam nasla ovaj video pa rekoh da i ja vas pitam sta mislite o ovome?  Smile Mene je zainteresovalo,jer su cinjenice koje su iznesene u ovom kratkom filmu zaista istinite ( neke su se desile) . Pa bih htela da razmenimo teoriju i proucimo ovaj video.  Smile

Pocecu. Prvo sto sam primetila je da je stadion zaista okruzen reflektorima u obliku "Svevideceg oka"

Drugo, Illuminati karte su me navele na razmisljanje. Covek je izmislio ove karte 1995. godine, kako je posle moglo da se desi na svetu nesto sto je tacno nacrtano na tim kartama?  Smile  Pogotovo ovo za olimpijske igre u Londonu, srusen Big Ben, videcemo. Kazu da hoce da nadju nacin da prouzrokuju treci svetski rat, i da je Velika Britanija ta koja hoce da iscenira ovaj napad.

Zatim, Velika Britanija je u martu ove godine ( tako odjednom) uvela "antiteroristicki" zakon koja glasi da je dopusteno pracenje i cuvanje e-mailova, poruka na drustvenim mrezama, telefonskim pozivima, SMS-ovima. Sve to finansira Kraljica Elizabeta. Slucajno ili ne??





Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 07. Aug 2012, 09:46:59)
« Poslednja izmena: 07. Avg 2012, 00:17:44 od pante.rei197 »
IP sačuvana
social share
U pripremi je.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mislis nesto slicno kao napad 11 septembra
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1005
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.60
Napad na kule bliznakinje dogodio se 2001 godine, a na illumiti kartama iz 1995 godine nalazi se slika sa unistenim kulama bliznakinjama na isti nacin kao sto se zapravo desio.

Film The department,koji se takodje spominje u o ovom videu, nastao godinu napada pre napada na kule bliznakinje tacno opisuje sta ce se desiti i kako su amerikanci iscenirali napad i zasto su ga iscenirali. Tacno su rekli u ovom videu,premotaj malo  Smile
« Poslednja izmena: 07. Avg 2012, 00:42:41 od pante.rei197 »
IP sačuvana
social share
U pripremi je.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
stavio sam ga na watch later listu pogledacu ga sutra
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.60
mob
SonyEricsson K610i
Obicno se sve ove teorije zavera pojave nekoliko dana/nedelja/meseci/godina posle tog odredjenog dogadjaja koji se desio i teoretičari zavera su posle sve u fazonu " I told you so!".  Smile
Zanimljivo mi je da vidim jednu teoriju koja se opisuje taj dogadjaj pre nego bi trebao da se desi... Smiley

Moja procena: 99.99% da se nece desiti, ali uvek postoji taj 0.01%...  Smile

Imaju jos 5 dana fore.  Smile
« Poslednja izmena: 07. Avg 2012, 10:07:13 od Utopia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1005
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.60
Verujem da su teorije zavere smisljane dugo unazad....  Smile Mada i ja sumnjam da ce se dogoditi, sto nisu odmah bacili ako su hteli  Smile
IP sačuvana
social share
U pripremi je.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


MAJA

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3310
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
strah je najveci covekov neprijatelj...........
IP sačuvana
social share
Nemoj na silu uzmi veci cekic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Strah je ubica uma. Strah je mala smrt koja donosi potpuno brisanje  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1005
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.60
Jeste. Ljudi gledajuci ovakve klipove pocinju da tripuju. Gledam sebe, sad mislim da je sve na svetu neka teorija zavere  Smile I papa, i Vatikan, i nas predsednik, i Obama, i NASA.... Sad i Kraljica Elizabeta

Da ne pricam sto kod nas u Srbiji ima milion tajnih agenata iz CIA. Najvise ih ima na Fruskog Gori,koju hoce da uniste. Onda ih ubacuju u crkve.
IP sačuvana
social share
U pripremi je.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


MAJA

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3310
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Jeste. Ljudi gledajuci ovakve klipove pocinju da tripuju. Gledam sebe, sad mislim da je sve na svetu neka teorija zavere  Smile I papa, i Vatikan, i nas predsednik, i Obama, i NASA.... Sad i Kraljica Elizabeta

Da ne pricam sto kod nas u Srbiji ima milion tajnih agenata iz CIA. Najvise ih ima na Fruskog Gori,koju hoce da uniste. Onda ih ubacuju u crkve.
auuu, cenim  da si mlada i da ne treba da razmisljas o tome....idi bre zezaj se
p.s nesto o teorijama zavere...razgovaraju dve svinje, i kaze prva: gazda bas poceo dobro da nas hrani, sigurno ce da nas kolje. odg. druga: ajde bezi ti i tvoje teorije zavere  Smile
« Poslednja izmena: 07. Avg 2012, 10:25:40 od Centar paznje »
IP sačuvana
social share
Nemoj na silu uzmi veci cekic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.