Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Athlon 64 X2 Dual Core 5000+ vs Sempron i start Windowsa  (Pročitano 2371 puta)
05. Dec 2008, 08:12:27
Zvezda u usponu


Pozadrav od vaseg ljubaznog komsije Milanman-a

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1349
Zastava Kraljevo hometown,Nis fax
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 3120c
hmmmmm.....
uzmem ti ja novu makinu
gigyteova plca GA MA 770 DS3,sa 770 atijevim chipsetom,mislio sam da kasnije ubacim phenom i ddr na 1066.hard maxtor od 320 sa 8mb casch.2gb rama,Athlon dual core na 5000 i graficka 3870.

a moj drugar ima semprona na 2200, cini mi se,ploca abitova sa NF2 chipom od pre 4g,nema ni sata, i skoro kupio WD pata hdd a i pre je imao wd samo 80gb.i graf 9550.

i nije da je nesto bitno, al zasto sa sveze podignutim windowsima kod mene i kod njega ,  kod njega se samo dva puta okrene ovaj progres bar ,ko na slici a kod mene 12 puta.ponavljam sa ovim konfiguracijama i svezim windowsima
sto ce reci malo duze cekam oko podizanja.e da ;menjao sam plocu.prvo je bila neka foxonova sa 690g chipom.i tad je bilo isto.da nije ovaj hdd malo tupav

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

winxp_rc1_rev_02.gif
(9.19 KB, 640x480)
« Poslednja izmena: 05. Dec 2008, 08:15:59 od dundjer.nikolic »
IP sačuvana
social share
Herr Nikolic
Ja sam GENijE!!!Imam GENE od mame i tate!!!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
Najverovatnije je hdd.!Mada moze i da bude da je zbog bios-a posto se u bios-u nalaze razni programi i algoritmi za pronalazenje i ucitavanje windows-a!Ako su bios-i razliciti,  Smile ..
E sada..Ta crta pokazuje da se ucitavaju driveri i programi u samom windowsu koji su namesteni da se ucitavaju pri paljenju! Neke mozes iskljuciti i dobiti veliko ubrzanje!
p.s.Tako se ne testiraju masine!Nego kroz opterecivanje i uz pomoc software-a koji je namenjen bas za to!p.s.s.Imas solidan program Performance test pa uporedi dva dobro sredjena kompjutera!
« Poslednja izmena: 05. Dec 2008, 10:39:51 od goran988 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pozadrav od vaseg ljubaznog komsije Milanman-a

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1349
Zastava Kraljevo hometown,Nis fax
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 3120c
pa znam ja da se ne testerijau tako al kazem dva racunara jedan od pre 4 g i jedan sadasnji i ovaj drasticno brze dize sistem.a windowsi tek podignuti i nista nije popano ni ukljucivano ni iskljucivano
IP sačuvana
social share
Herr Nikolic
Ja sam GENijE!!!Imam GENE od mame i tate!!!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung S7
I treba 12 puta da ti prodje, evo ko bude imao vremena i setio se neka izbroji......to je neki standard.Drugo "Sta tvoj dize" .., a sta njegov?Kod mene na novoj masini ide isto 12 puta , a jaca je od tvoje ..pa bar 2 puta.
« Poslednja izmena: 06. Dec 2008, 22:28:15 od Herros »
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pozadrav od vaseg ljubaznog komsije Milanman-a

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1349
Zastava Kraljevo hometown,Nis fax
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 3120c
I treba 12 puta da ti prodje, evo ko bude imao vremena i setio se neka izbroji......to je neki standard.Drugo "Sta tvoj dize" .., a sta njegov?Kod mene na novoj masini ide isto 12 puta , a jaca je od tvoje ..pa bar 2 puta.

ooooooo keet
bas me intersovalo dal ce da neko da ovakav odgovor
IP sačuvana
social share
Herr Nikolic
Ja sam GENijE!!!Imam GENE od mame i tate!!!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Koliko puta vozic udje u tunelcic zavisi od hardvera koji treba da proveri i za njega podigne drajvere. Noviji sistemi, a narocito ploce imaju gomilu prikljucaka i dodatnih mogucnosti. Zato mu treba duze da se podigne, mada meni cucu prodje 5 puta.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
HTC Diamond
Ako se lepo procita Sredjivanje XP-a koje sam objasnio moze da se dostigne najmanji broj prolazaka"vozica u tunelcic" Smile ?
Kod mene samo jednom treba da prodje da bi se Windows pokrenuo ... Uvek sam isti efekat dobio kod svakod druga kome sam sredjivao komp.!Sve nepotrebno treba da se iskljuci..Malo po malo i dobije se MnoGooooo..... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC 
Imas u goranovom potpisu reg fajl, skini ga klikni dva puta na njega i ubrzace ti drasticno.

Smile pretece me, potpuno je tacno, i ja na kom sam god racunaru radio, podigne se na pocetku drugog prolaza.
« Poslednja izmena: 08. Dec 2008, 10:30:44 od ivicaspas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
HTC Diamond
Imas u goranovom potpisu reg fajl, skini ga klikni dva puta na njega i ubrzace ti drasticno.

Hehhe...Pretekao sam te ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Ako se lepo procita Sredjivanje XP-a koje sam objasnio moze da se dostigne najmanji broj prolazaka"vozica u tunelcic" Smile ?
Kod mene samo jednom treba da prodje da bi se Windows pokrenuo ... Uvek sam isti efekat dobio kod svakod druga kome sam sredjivao komp.!Sve nepotrebno treba da se iskljuci..Malo po malo i dobije se MnoGooooo..... Smile
Sad sam bacio pogled na tvoju temu. Lepo napisano i sve na jednom mestu. Mada radim ja to odavno, narocito na sistemima sa manje memorije. Na mom nisam imao vremena da se zezam jer je komp prilicno jak, a 5 sekundi krace podizanje sistema mi nista ne znaci.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.