Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Atentat na Nikolu Sandulovica  (Pročitano 28033 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 229
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Ђинђић никад није имао подршку више од 10так процената бирачког тела. И сасвим обрнуто од онога што ти кажеш, народ га није волео док је био на власти, заволели су га тек када је убијен, из самилости ваљда.

Izgleda da su mu svih "10так процената бирачког тела" bili na sahrani

На сахрани је било око 100.000 људи, што је далеко испод 10% бирачког тела.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
bilo bi mnogo manje da nije bilo IN.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Qtek 小米
Значи он је чувао шефа некадашње мафије Зорана Ђинђића. Па ко се мача лати ...
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
djindjic je oduvek bio okruzen poshtenim i moralnim osobama besprekornog karaktera ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Ako si mi prijatelj ne razgovaraj sa mnom!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9793
Zastava Mallevila
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Alcatel Mikajlo Pupin
Tako je, ugledajmo se na Sekija, Cumetovog dobrog ortaka!
IP sačuvana
social share

Ko je nasadjivao ovu sikiru oca mu jebem?!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Nekadašnji šef obezbeđenja Zorana Đinđića oporavlja se posle atentata
Zidarska mafija htela da rokne Sandulovića
Sreda - 20.01.2010

Kontroverznom biznismenu Nikoli Sanduloviću (47), koji je preksinoć teško ranjen u ulici Đorđa Čutukovića 12. kada je ispod njegovog automobila eksplodirala bomba, lekari su operisali oko i nalazi se van životne opasnosti.

Sumnja se da je motiv napada, kako „Alo! saznaje, navodno investicije u građevinarstvu.

Povređeni Sandulović preksinoć je oko osam sati došao kod prijatelja Tomislava Tepovca gde su se okupili zbog parenja golubova, s obzirom na to da je Sandulović vrsni golubar, ali i genetičar, a njegovi golubovi se takmiče širom Srbije. Pored njih dvojice bila su još dva druga. Njihovo prijatno druženje završilo se posle tri sata kada je domaćin izašao da isprati svoje goste. Ne znajući da se bomba nalazi u njegovom „ševroletu“, Nikola je otvorio vrata, kada se začula jaka eksplozija. Silina udarca bacila ga je nekoliko metara od automobila.
Za svega nekoliko minuta stigla je policija i Hitna pomoć, koja je u Urgentni centar prevezla povređene.
Kako „Alo!“ saznaje, počinioci su u nedaleko parkiranom automobilu čekali da Sandulović uđe u „ševrolet“ da bi bombu aktivirali daljinskim putem. Kada je automobil „odleteo“ u vazduh, počinioci su, navodno, dodali gas i pobegli.

- Moj suprug Tomislav izašao je da isprati Nikolu. Čula sam jak prasak. Mislila sam da je u vazduh otišla plinska stanica koja se nalazi preko puta nas. Kada sam otvorila kapiju, imala sam šta i da vidim... Moj suprug je ležao u krvi i zapomagao: „Noge, ne osećam noge!“... Nikola je ležao na ulici i samo je izustio: „Živ sam!“. Kada je naš sedamnaestogodišnji sin izašao i video oca, nije znao gde se nalazi. Morala sam da mu dajem šećer, vodu i „bensedin“ ne bi li ga nekako smirila. Inače, Tomislav je srčani bolesnik, pa mu je sve ovo teško palo - priča za „Alo!“ J. T., supruga povređenog Tomislava. Pored Sandulovića i Tepovca, lakše je povređen i njihov prijatelj Petar Jovanović.
Sa povredama nogu Sandulovićev drug Tomislav juče je izašao iz bolnice. Uplašen zbog svega što mu se desilo, ali i za svoje slabo srce, juče novinarima nije mogao da daje nikakve izjave.


Slađa: Molim se za Nikolu!


Incident u kojem je povređen biznismen Nikola Sandulović veoma je pogodio njegovu bivšu devojku, pevačicu Slađu Delibašić. Iako su njihov raskid pre četiri godine obeležile brojne trzavice i prepucavanje po medijima, bivša gospođa Đogani kaže da se potresla, kao i da se svakodnevno moli za oporavak Sandulovića:
- Ne mogu da vam opišem koliko mi je žao zbog toga što se desilo Nikoli i molim se za njega. Bez obzira na to kako se naša veza završila, jako mi je teško u ovom trenutku. Nisam zlopamtilo i mislim da ljudi, posle svega, treba da ostanu prijatelji, a ja sam takav čovek - kaže Slađa za „Alo!“.

 
Već preživeo jednu bombu

Na kuću Nikole Sandulovića, 28. februara 2006. godine, bačena je bomba. Dva dana kasnije on je ponudio 100.000 evra za informaciju o naručiocu koji je poslao napadače ispred njegove kuće u Drinićkoj ulici na Senjaku. Tada je rekao: „Oprostiću izvršiocima koji su bacili bombu na mene, ali ne i onome ko je naručio ovaj atentat“.

J. Petrović - J. B.

Izvor: Alo
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Teško ranjen biznismen hapšen u „Sablji“
Bomba odbacila Nikolu Sandulovića 20 metara
Aleksandra Ž. Adžić | 20. 01. 2010. - 00:04h | Komentara: 10

Nikola Sandulović (47) teško je povređen preksinoć u eksploziji bombe postavljene pod njegov "ševrolet" koji je bio parkiran ispred broja 12 u Ulici Đorđa Čutukovića u Zemunu. Sandulović koji je zadobio povrede oka juče je operisan i oporavlja se. Prilikom detonacije povređeni su i Sandulovićevi poznanici Petar Jovanović (48) i Tomislav Tepavac, kod koga je prethodno bio u gostima. Oni su posle ukazane pomoći pušteni na kućno lečenje.

Prema prvim rezultatima istrage, Sandulovića je spaslo to što je eksploziv bio postavljen ispod suvozačevog sedišta, a detonacija ga je izbacila iz automobila. Naprava je postavljena, dok je Sandulović bio kod prijatelja od 20 do 23 sata, a najverovatnije je aktivirana daljinskim putem, kada je Sandulović ušao u automobil.
- Sigurno je da je bombaš pratio Sandulovića i da je čekao pogodan trenutaka za postavljenje, a zatim i aktiviranje eksploziva. Šta je motiv, međutim, ne možemo sa sigurnošću da tvrdimo. Da li su njegovi građevinski poslovi ili nešto drugo, ispituje se - kažu u MUP.
Jelena Tepavac, supruga povređenog Tomislava, kaže da je Sandulović došao kod njih u ponedeljak u 20 časova.
- On i moj suprug Tomislav, kao i prijatelji Pera i Grada, pasionirani su golubari i celo veče su pričali o tome. Nikola je inače i predsednik Saveza golubara Srbije - kaže Jelena.
Ona napominje da je njen suprug izašao da isprati goste oko 23 sata da su razgovor nastavili ispred kapije. I dok su trojica prijatelja stajala pored Sandulovićevog automobila, koji je bio parkiran između dva "golfa", on je ušao u svoj "ševrolet". U trenutku kada je pokušao da startuje motor odjeknula je eksplozija.
- Sve se drmalo, i pomislila sam da je nešto eksplodiralo u mlinu, prekoputa naše kuće. Istrčala sam i ispred kapije zatekla stravičan prizor. Moj muž, u lokvi krvi, ležao je na trotoaru. Jaukao je "moje noge". Izgubila sam se... Tada sam videla da je Sandulović odbačen dvadesetak metara od uništenog "ševroleta", a Pera je takođe povređen. Nisam znala šta da radim, pritrčala sam mužu, koji je težak srčani bolesnik. Odmah se pojavila i Hitna pomoć - priča Jelena, dodajući da je svu trojicu povređenih Hitna pomoć prevezla u bolnicu i da joj je tada rečeno da povrede nisu od gelera već uglavnom od plastike branika.
Sandulović je sa teškim povredama glave i nogu prebačen u bolnicu, kao i dvojica njegovih prijatelja koji su zadobili lake povrede nogu. Policijske ekipe su do ranih jutarnjih sati obavljale uviđaj.
- Ne znam ko bi i zašto to uradio. Ništa neobično nisam čula u ponedeljak uveče, mada je naša kuća uvučena u dvorištu. Čula sam se sa Nikolinom ženom Slavicom, rekla mi je da mu je operisano oko i da je dobro - kaže Jelena koja je sa rođacima juče pre podne sklanjala delove "ševroleta" uništenog u eksploziji, u kojoj su oštećeni i njen, kao i "golf" jedne rođake.
Njen suprug Tomislav juče ujutro pušten je iz bolnice, a ubrzo su ga posetili i inspektori ne bi li od njega saznali da li je nešto sumnjivo video ili čuo.
Ime Nikole Sandulovića povezuje s brojnim građevinskim investicijama i to na ekskluzivnim lokacijama u prestonici. Policija u međuvremenu istražuje njegove poslovne i privatne kontakte.
Kontroverzni biznismen Nikola Sandulović bio je do 2002. godine telohranitelj Zorana Đinđića. Sandulović je bio evidentiran i u beloj knjizi MUP-a, a bio je hapšen u akciji "Sablja". Bio je i na meti žute štampe kada je počeo da se zabavlja sa pevačicom Slađanom Delibašić. Sandulović je Slađani poklonio skupoceni "jaguar", koji joj je posle raskida veze ukraden.
Preksinoćni napad nije prvi pokušaj ubistva Nikole Sandulovića. Pre četiri godine, 28. februara, dvojica mladića su bacila bombu u dvorište Sandulovićeve kuće na Senjaku. Niko nije povređen, a počinioci nisu identifikovani, iako je Sandulović ponudio 100.000 evra za informaciju ko stoji iza napada.

 

Policajac se onesvestio

U Hitnoj pomoći navode da je policajcu, koji je posle eksplozije izašao na uviđaj, pozlilo i da je prebačen u Kliničko-bolnički centar Zemun. U Hitnoj pomoći kažu da je policajcu ukazana pomoć i da se sada oseća dobro.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Mrtva usta ne govore...

Lako je napadati Djikija...

Prvo su mu bili neprijatelji, pa prijatelji, pa sad opet neprijatelji...

A svi su se krili po rupama dok nije ubijen... sad laju na sva usta...

Besni psi, glupi psi...
Bas tako
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Istraga pokušaja ubistva u Zemunu
Sandulović tvrdi da se nikome nije zamerio
A. Ž. Adžić | 21. 01. 2010. - 00:02h | Foto: J. Vučetić | Komentara: 6

Nikola Sandulović (47), koji je povređen u ponedeljak uveče u eksploziji bombe postavljene pod njegov "ševrolet" parkiran u Zemunu, u izjavi policiji tvrdio je da se nikome nije zamerio i da ne zna ko bi pokušao da ga ubije.


Kako saznaje "Blic", povređeni Sandulović u razgovoru s inspektorima nije otkrio da li je s nekim u poslovnom ili privatnom konfliktu, što bi pomoglo policiji da istragu usmeri u tom pravcu. Nije naveo ni da li je te večeri primetio nešto sumnjivo kada je izašao od prijatelja kod koga je bio na večeri i ispred čije kuće u Ulici Đorđa Čutukovića 12 je aktiviran eksploziv postavljen ispod automobila. Inspektori su sa Sandulovićem razgovarali kada je izašao iz bolnice, gde su mu sanirane povrede po telu i glavi zadobijene od gelera i raspukle plastike automobila. Razgovarano je i sa Petrom Jovanovićem i Tomislavom Tepavcem, Sandulovićevim prijateljima-golubarima, koji su takođe povređeni u eksploziji.

Šta je motiv napada na Sandulovića, za sada nije poznato. Policija pretpostavlja se da se Sandulović zamerio nekome u poslu, najverovatnije građevinskim investicijama, ali ne odbacuju ni mogućnost i da je u svađi i zbog nekih drugih poslova.
"Blic" je juče pokušao da razgovara i sa povređenim Sandulovićem, međutim svi njegovi brojevi mobilnih telefona bili su nedostupni. Pozvali smo i telefonski broj u kući na Senjaku, gde živi Sandulović i zatražili ga, ali je žena ljubazno rekla "da nema komentara". Kada smo pozvonili na interfon na kapiji kuće na Senjaku, stariji ženski glas je poručio da ih "ostavimo na miru".
 
Sandulović je povređen u eksploziji naprave, aktivirane daljinskim putem, koja je bila postavljena ispod suvozačevog sedišta. Detonacija ga je izbacila iz automobila, a tada su povređena i dvojica njegovih prijatelja. Napad u ponedeljak nije prvi na Sandulovića. Pre četiri godine u dvorište njegove kuće na Senjaku bačena je bomba, ali još nisu identifikovani napadači.
Sandulović je bio je hapšen u akciji "Sablja", ali ubrzo oslobođen.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
HTC 
mafijasa cuvao, mafijas bio, od mafije stradao.
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.