Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:31:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 40 41 43 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ateisti Srbije su zapostavljeni  (Pročitano 36587 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Joca zao mi je za tebi, ni si razumeo shta znachi biti ateist.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 335
OS
MacOS X
Browser
Mozilla rv:1.8.1.4)
Slična je situacija i kod nas u Makedoniji, jer se ja treba sramim od to da sam ateist i mi smo nepoželni građani. Sada će i deca u školi imati predmet veronauke.
ma daj covece mi reci u kojoj Makedonii to zivis? Ateisti nepozeleni gradjani? Pozeleni gradjani tu nema, ali to nema veze sa ateizmom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
ja sam ateista i ne smatram da su zapostavljeni...mozda su malo pritisnuti i blago napadani,ali mene niko i nista ne moze odvratiti od mog stava
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson K800i
Svi su Srbi pomalo ateisti...
Tako da o zapostavljanju nema price,samo sto crkva vrsi veliki pritisak,da ljudi veruju!
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Бог. Оно што не постоји, односно оно у шта људи верују као да постоји и чине гомиле злочина у његово име.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Nikad vruc u 'ladan Vrbas...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 307
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 6020
O kako idiotna tema...
IP sačuvana
social share

“Today a young man on acid realized that all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves. Here’s Tom with the weather.” (Bill Hicks)


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Da li primate u drustvo jednog "verujuceg" kolegu ?
Ateizam, ne da je zapostavljen , vec je jos dominantan u zemlji Srbiji. Dokaz, to su vasa razmisljanja.Mnogo mi je zao
zbog toga. Ja sam ucen da postoji , kako materijalni, tako i duhovni svet. Ateista ne priznaje duhovni. LJubav , mrznja
zavist, sreca, istina, pravda itd.su duhovna kategorija, pa mi nije jasno, kako ateista to upraznjava u svakodnevnom zivotu
pritom, ne priznavajuci duhovni svet. Po kom moralu onda uprznjava te stvari. Postoji, hriscanski, islamski, budisticki,
komunisticki, raznih sekta, moral. Za ateisticki moral nisam cuo. Dokazano je, da je covek religiozno bice, i da svaki covek
ima verski nagon. Znaci da svaki covek veruje u nesto. Ispada da ateista veruje da ne veruje.
Ja verujem u Bogocoveka Hrista i sa radoscu se povinujem njegovom moralu i njegovom licnoscu.
Zao mi je sto pored mnogih ateista, prolazi tako divan duhovni svet.
Vera pomaze coveku, da bude bolji covek nego sto jeste. Mnogi to prepoznaju, a neki nikad.
Verujte mi, tesko je ziveti bez Boga.

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 84
Zastava Warp zone
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone
Ni jedna jedina religija nema primat na te gore "emocije", mada mnoge imaju značajno učešće u iskorištavanju istih.
IP sačuvana
social share
Ovde stoji potpis.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Da li primate u drustvo jednog "verujuceg" kolegu ?
Ateizam, ne da je zapostavljen , vec je jos dominantan u zemlji Srbiji. Dokaz, to su vasa razmisljanja.Mnogo mi je zao
zbog toga. Ja sam ucen da postoji , kako materijalni, tako i duhovni svet. Ateista ne priznaje duhovni. LJubav , mrznja
zavist, sreca, istina, pravda itd.su duhovna kategorija, pa mi nije jasno, kako ateista to upraznjava u svakodnevnom zivotu
pritom, ne priznavajuci duhovni svet. Po kom moralu onda uprznjava te stvari. Postoji, hriscanski, islamski, budisticki,
komunisticki, raznih sekta, moral. Za ateisticki moral nisam cuo. Dokazano je, da je covek religiozno bice, i da svaki covek
ima verski nagon. Znaci da svaki covek veruje u nesto. Ispada da ateista veruje da ne veruje.
Ja verujem u Bogocoveka Hrista i sa radoscu se povinujem njegovom moralu i njegovom licnoscu.
Zao mi je sto pored mnogih ateista, prolazi tako divan duhovni svet.
Vera pomaze coveku, da bude bolji covek nego sto jeste. Mnogi to prepoznaju, a neki nikad.
Verujte mi, tesko je ziveti bez Boga.

 Smile
a sa njim jos teze Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Kako moze biti zapostavljen deo drustva koji vlada u ovoj zemlji,ali i kompletnim delom covecanstva koji sebe naziva "civilizivonaim"?
Ne,upravo je suprotno.Ne samo da su zapostavljeni,vec se ljudi,koji naucno pokazuju postojanje Tvorca i iznose u javnost dokaze o Bozijem stvaranju,onemogucavaju da vrse svoje delovanje i javno se odbacuju od drustva koje je pod apsolutnim uticajem nakaradne i neistinite darvinisticke dogme koja je opste prihvacena(ili preciznije nametnuta).

Ovde mozete videti primer kako se unutar prosvetnog sistema(kao temelja razvoja novih narastaja u pravcu darvinistickog pogleda na svet) vrsi indoktrinirana diskriminacija svakoga ko se usudi da obelodani istinu kroz prizmu priznate evolucionisticke nauke.
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 40 41 43 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:31:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.