Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ateisti protestuju zbog unošenja pravoslavnih običaja u VS  (Pročitano 20533 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
Дакле, сметају ти ти људи и шта би ти с њима урадио?
Ne, oni su samo manifestacija problema. A problem je opsta kulturna, toksicna klima u kojoj mladi rastu. Sta bih sa njima uradio? Za pocetak poslao na njivu da rade i da povrate muske hormone, karikiram ali to je sustina...drustveno ih angazovati.
To vazi i za zenski i muski pol
Citat
Двери српске.  Smile
Svuda vidis dveri srpske? : ) Pre spavanja, pogledaj ispod kreveta...
Citat
И сад, је л' ти имаш упутство за све нас, како бисмо требали да живимо или немаш? Пошто ја кажем да имаш, ти изврдаваш. Значи замислио си како други људи треба да живе.  Smile
Rekao sam. Sto pre odbaciti tekovine neoliberalizma, pre svega one koje se ticu drustvenog inzenjeringa i Novog Svetskog Poretka.

.............................

Ono sto ne valja sa mladima danas? Pogledaj pod Yaserstajn...
« Poslednja izmena: 18. Maj 2016, 14:29:48 od 856kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.94
mob
Samsung GT-S7580
Него, колико је те ЛГБТ популације, 1%? Је л' то у Србији значи око 70.000?  Значи један одсто популације некоме боде очи... сви виде оно што желе.
А о твојим утопијама, не знам шта бих рекао..
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
Него, колико је те ЛГБТ популације, 1%? Је л' то у Србији значи око 70.000?  Значи један одсто популације некоме боде очи... сви виде оно што желе.
To su brojevi koji se koriste po potrebi. Ne znam zasto si se uhvatio za homoseksualce? Ja pricam o njihovoj zloupotrebi i promociji od strane NSP-a, to se namece mladima kao uzor ponasanja. Jedan broj se i rodi homoseksualno ali dobar deo to i postane kroz zivot. Ali, nisu ovde homoseksualci problem...

Citat
А о твојим утопијама, не знам шта бих рекао..
Namecu ti utopiju u vidu multikulturalizma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.94
mob
Samsung GT-S7580
Ja kad čujem multikulturizam, prvo na šta pomislim je tolerancija.

Ne znam što sam se uhvatio za homoseksualce, ne znam zapravo ni o čemu se ovde radi ni o čemu diskutujemo.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Linux
Browser
Chrome 50.0.2661.89
@ srebrni letac.
Poslasticarnice Sam naveo kao primer vojvodjanske tolerancije tj. Samo njihovo postojanje tako da je imalo sta da se napadne. Juzno od save I dynava gotovo da nema.
Madjari nisu proterani a nemci su proterani kao saradnici okupatora. Na pamet mi nije Pala ideja o proterivanja manjina iz vojvodine kao sto se tebi desilo da navodis da srbi to nisu uradili. Inace 1918 srbi su tamo bili relativna, NE I apsolutna vecina.

Ne razumem sta pokusavas uopste SA Tim temama o nacionalnom konsenzysu vezano za very, sem da iskljucis deo srba iz srbije. Ili da se drugacije izrazim, deo srpskih gradjana koji NE pripadaju pravoslavlju, iz srpske nacije.
Po meni srpska nacija ukljucuje sve gradjane srbije, I ateiste I madjare I cigane I pedere I muslimane I hrvate I narkomani I babe I dede
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
  Nije tačno da su sve švabe proterane, moji su kupili kuću od jednog takvog koji se odselio 1959. Proterani su oni koji su ratovali za hitlera. Madžari su ostavljeni na miru jer je Madžarska bila deo istočnog bloka. Sve ovo nema veze sa temom.

Ja kad čujem multikulturizam, prvo na šta pomislim je tolerancija.

Ne znam što sam se uhvatio za homoseksualce, ne znam zapravo ni o čemu se ovde radi ni o čemu diskutujemoSmile Smile

  Radi se o tome da mentalni alhemičari nisu ciljali na kršenje ustava već na crkvu i vojsku, institucije u koje još uvek imamo najviše poverenja. Sve ostalo je blabla truć.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.94
mob
Samsung GT-S7580
Ова тема ми је јасна Зоки, бар уводни пост јесте, али Кристал и ја пишемо скроз невезано за тему, а нисам сигуран ни шта. На то сам мислио.  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
  U tom slučaju se izvinjavam. Poznato je da vrlo retko okrećem strane osim ako me forum na to ne navede.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Linux
Browser
Chrome 50.0.2661.89
Poznajrm I ja jednog svaby ciji deda nije proteran jer je odbio da ratuje za Hitlera
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
@ srebrni letac.
Poslasticarnice Sam naveo kao primer vojvodjanske tolerancije tj. Samo njihovo postojanje tako da je imalo sta da se napadne. Juzno od save I dynava gotovo da nema.
Madjari nisu proterani a nemci su proterani kao saradnici okupatora. Na pamet mi nije Pala ideja o proterivanja manjina iz vojvodine kao sto se tebi desilo da navodis da srbi to nisu uradili. Inace 1918 srbi su tamo bili relativna, NE I apsolutna vecina.

Ne razumem sta pokusavas uopste SA Tim temama o nacionalnom konsenzysu vezano za very, sem da iskljucis deo srba iz srbije. Ili da se drugacije izrazim, deo srpskih gradjana koji NE pripadaju pravoslavlju, iz srpske nacije.
Po meni srpska nacija ukljucuje sve gradjane srbije, I ateiste I madjare I cigane I pedere I muslimane I hrvate I narkomani I babe I dede
Sta pokusavam sa ovima temema  Smile Smile Smile 
Ne pokusavam nista xD ... nego iznosim svoj stav da je srpstvo proizvod socijalnog i verskog konsenzusa, i iz tog razloga cenim da pravoslavna tradicija mora biti i deo drzavne ceremonije. Tome sluze forumi inace, da ljudi iznesu svoja misljenja o raznim temama. Nemas ni jednu ozbiljnu drzavu na svetu u cijim se ceremonijama ne vide razni istorijski dogadjaji, okolnosti i sli, kroz koje je ta nacija prosla. A Srbiju jesu stvorili pravoslavci, ti si valjda strucnjak za istoriju, tolko valjda znas Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.