Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:44:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 24 25 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ateisti imaju svoje udruzenje...  (Pročitano 35841 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
ma ako, samo nek se nesto desava. doduse, da je drustvo bolesno, svi se slazu, sako tvrdi da ima lek, jedino nam preostaje dautvrdimo sta znaci kad je drustvo zdravo, cisto da se ne bismo vratili kuce s okom manje i rogom na glavi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Sto vise razmisljam, to vise dolazim do zakljucka da ne trebamo da se nazivamo Ateisti, jer to zakljucuje da argumentujemo da nesto postoji sa tim sto govorimo da ne postoji.  Smile

Da. Ja često insistiram na tome da me ne zovu Ateistom samo zarto što ne verujem u bajke.


kao i obicno, nemas pojma sta je pesnik hteo da kaze Smile

Znam veoma dobro. Suština je da nije ni bitno šta si hteo da kažeš već da je smisao života uživati u njemu i ako ja radim ono što želim i što mi pričinjava zadovoljstvo onda moj život svakako ima smisla. Smisao života je da ti budeš zadovoljan sobom i svojim životom a ne neko drugi. Tvoje mišljenje o mom životu i onim čime se ja bavim je potpuno nebitno jer nema nikakvog uticaja na mene. Zato zadrži te komentare za sebe da ne bi skretali sa teme.
« Poslednja izmena: 02. Apr 2010, 22:58:45 od framling »
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Smisao života je da ti budeš zadovoljan sobom i svojim životom a ne neko drugi.

 Ako je ovo za tebe smisao života onda ti nisi ništa drugo do sebični egoistični gad.

 I nemoj sada da mi se vređaš i da se vadiš, kako te opet vređam, jer ovo je najblaže što sam mogao da kažem.

 Ej čoveče, znači ni manje ni više nego je smisao života za tebe da ti budeš zadovoljan , a ne neko drugi.
 
 Imao sam prilike da vidim takve primerke (ne ljude) u svom životu, i sama pomisao na njih kod mene izaziva gađenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


create...destroy...enjoy!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2941
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia ????
Ево како изгледа дјеловање атеистичких покрета...  Smile


Anarhisti i marksisti prekinuli izbore na Filozofskom fakultetu!

31.03.2010 22 :37

Grupa od oko 20 huligana upala je juče u zgradu Filozofskog fakulteta i prekinula izbore za studentske parlamente fakulteta Univerziteta u Beogradu, potvrdio je za Press student prodekan tog fakulteta Srđan Marković. - Grupa huligana koja je upala na naš fakultet prvo je blokirala biračko mesto. Izgrednici su pocepali izborni materijal, nasrtali su na članove biračkog odbora i uz povike preko megafona ometali studente koji su došli da glasaju. Radi se o „mešanoj" ekipi ljudi koja organizuje kvazistudentske proteste, a u cilju promovisanja svojih organizacija kao što su Anarhosindikalna inicijativa, marksistička organizacija „Marks 21" i drugi. Među huliganima su bili i studenti sa Filozofskog fakulteta - rekao je Marković.On kaže da je incident, koji se dogodio juče oko 10.30 časova, prijavljen policiji, ali da niko od pripadnika javnog reda i mira još nije posetio fakultet.- Bez obzira na sve izbori će biti nastavljeni danas, pošto je po proceduri predviđeno da traju dva dana - potvrdio je Marković.Student prorektor Univerziteta u Beogradu Milan Popović ističe za Press da nije tajna da na Filozofskom fakultetu deluje veliki broj ekstremnih levičarskih grupa, među kojima je i Anarhosindikalna inicijativa.- Tih studenata nema mnogo, ali su prilično agresivni. Oni se, navodno, bave sprečavanjem političkog delovanja na fakultetima. Neka naprave svoju listu, neka se regularno prijave na izbore, mi ih čekamo. Ali ovo što rade je strašno - kaže Popović. 

http://navidiku.rs/vesti/2010-03-31/anarhisti-i-marksisti-prekinuli-izbore/276859



Polako...

Vec 3 godine sam u organizacionom odboru protesta, a nam poslednjim sam bio logisticki organizator (sef obezbedjenja) i sa jos par njih sam odlucivao o ruti, obelezjima i uplitanjima struja sa strane, ii tacno se znalo ko je za sta zaduzen, tipa ko se pojavljuje u medijima i sl.
Moja politicka orijentacija nije bitna za ovaj slucaj, ali sam u studentskom organizovanju desno orijentisan, i sa jos nekoliko istomisljenika delujem kao kontrateza levicarima (na prvom mestu ASI-ju, potom raznim komunistima itd.) i tu smo da sklanjamo crveno-crne transparente i srp&cekic kad god se pojave Smile

Medjutim, ovaj slucaj je krajnje specifican... Ovde nije bilo akcija anarho-komunista, vec je to bila grupa studenata sa filozofskog fakulteta koji nisu politicki obojeni protiv omladine DSa koja je vec godinama na vlasti u studentskom organizovanju!
Taj isti markovic ima sliku sa tadicem, koja je deljena kao reklamni materijal. Takodje, taj isti markovic je rekao da je Vladimir Smudja (student prodekan Tehnolosko-metalurskog Fakulteta i moj drug poslednje 4godine) predvodio, "u vidno alkoholisanom stanju", anarhiste! Covek je u tom trenutku bio u autobusu iz Batajnice za Beograd, a pri tom, ne pije alkohol uopste! Smile
Sada sledi tuzba...

Moja poenta je da je to pustena prica u novinama i da nema veze sa istinom, a ovo je i dobra prilika da zamolim moderatore da otvore novu temu i da prebace ova dva posta tamo... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Smisao života je da ti budeš zadovoljan sobom i svojim životom a ne neko drugi.

 Ako je ovo za tebe smisao života onda ti nisi ništa drugo do sebični egoistični gad.

 I nemoj sada da mi se vređaš i da se vadiš, kako te opet vređam, jer ovo je najblaže što sam mogao da kažem.

 Ej čoveče, znači ni manje ni više nego je smisao života za tebe da ti budeš zadovoljan , a ne neko drugi.
 
 Imao sam prilike da vidim takve primerke (ne ljude) u svom životu, i sama pomisao na njih kod mene izaziva gađenje.

... sa Paris Hilton kao uzorem Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
HTC One
Ево како изгледа дјеловање атеистичких покрета...  Smile


Anarhisti i marksisti prekinuli izbore na Filozofskom fakultetu!

31.03.2010 22 :37

Grupa od oko 20 huligana upala je juče u zgradu Filozofskog fakulteta i prekinula izbore za studentske parlamente fakulteta Univerziteta u Beogradu, potvrdio je za Press student prodekan tog fakulteta Srđan Marković. - Grupa huligana koja je upala na naš fakultet prvo je blokirala biračko mesto. Izgrednici su pocepali izborni materijal, nasrtali su na članove biračkog odbora i uz povike preko megafona ometali studente koji su došli da glasaju. Radi se o „mešanoj" ekipi ljudi koja organizuje kvazistudentske proteste, a u cilju promovisanja svojih organizacija kao što su Anarhosindikalna inicijativa, marksistička organizacija „Marks 21" i drugi. Među huliganima su bili i studenti sa Filozofskog fakulteta - rekao je Marković.On kaže da je incident, koji se dogodio juče oko 10.30 časova, prijavljen policiji, ali da niko od pripadnika javnog reda i mira još nije posetio fakultet.- Bez obzira na sve izbori će biti nastavljeni danas, pošto je po proceduri predviđeno da traju dva dana - potvrdio je Marković.Student prorektor Univerziteta u Beogradu Milan Popović ističe za Press da nije tajna da na Filozofskom fakultetu deluje veliki broj ekstremnih levičarskih grupa, među kojima je i Anarhosindikalna inicijativa.- Tih studenata nema mnogo, ali su prilično agresivni. Oni se, navodno, bave sprečavanjem političkog delovanja na fakultetima. Neka naprave svoju listu, neka se regularno prijave na izbore, mi ih čekamo. Ali ovo što rade je strašno - kaže Popović. 

http://navidiku.rs/vesti/2010-03-31/anarhisti-i-marksisti-prekinuli-izbore/276859



Polako...

Vec 3 godine sam u organizacionom odboru protesta, a nam poslednjim sam bio logisticki organizator (sef obezbedjenja) i sa jos par njih sam odlucivao o ruti, obelezjima i uplitanjima struja sa strane, ii tacno se znalo ko je za sta zaduzen, tipa ko se pojavljuje u medijima i sl.
Moja politicka orijentacija nije bitna za ovaj slucaj, ali sam u studentskom organizovanju desno orijentisan, i sa jos nekoliko istomisljenika delujem kao kontrateza levicarima (na prvom mestu ASI-ju, potom raznim komunistima itd.) i tu smo da sklanjamo crveno-crne transparente i srp&cekic kad god se pojave Smile

Medjutim, ovaj slucaj je krajnje specifican... Ovde nije bilo akcija anarho-komunista, vec je to bila grupa studenata sa filozofskog fakulteta koji nisu politicki obojeni protiv omladine DSa koja je vec godinama na vlasti u studentskom organizovanju!
Taj isti markovic ima sliku sa tadicem, koja je deljena kao reklamni materijal. Takodje, taj isti markovic je rekao da je Vladimir Smudja (student prodekan Tehnolosko-metalurskog Fakulteta i moj drug poslednje 4godine) predvodio, "u vidno alkoholisanom stanju", anarhiste! Covek je u tom trenutku bio u autobusu iz Batajnice za Beograd, a pri tom, ne pije alkohol uopste! Smile
Sada sledi tuzba...

Moja poenta je da je to pustena prica u novinama i da nema veze sa istinom, a ovo je i dobra prilika da zamolim moderatore da otvore novu temu i da prebace ova dva posta tamo... Smile

Ne priznajem nikome postenje i casnu nameru ko se bavi studentskim parlamentima (cast izuzecima kojih je u apsolutnoj manjini i nista ne mogu da urade). Znam gomilu ljudi sto koji su bili sto koji su sada po raznim unijama, savezima i slicno. Znam im ljudske kvalitete a i nacin razmisljanja i razloge "delovanja".

Ali, to je za drugu temu, da ne idemo u dublji off.

Ево како изгледа дјеловање атеистичких покрета...  Smile

Aznaci  to je nacin poistovecivanja ljudi i organizacija? Znaci sada ja trebam da navedem neke od aktivnost obraza, 1389 i slicnih i da kazem - evo kako izgleda delovanje vernika?  Smile
« Poslednja izmena: 03. Apr 2010, 22:20:42 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


create...destroy...enjoy!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2941
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia ????

Ne priznajem nikome postenje i casnu nameru ko se bavi studentskim parlamentima (cast izuzecima kojih je u apsolutnoj manjini i nista ne mogu da urade). Znam gomilu ljudi sto koji su bili sto koji su sada po raznim unijama, savezima i slicno. Znam im ljudske kvalitete a i nacin razmisljanja i razloge "delovanja".


Slazem se da je velika vecina "aktivista" zapravo gomila govana, ali ovom prilikom ponosno isticem da, osim samih protesta (na kojima kao sto rekoh, radim logistiku, zbog borilackih vestina, cisto na osnovu obuke), nisam clan nijednog tela niti sam na bilo kakvoj funkciji u studentskom organizovanju Smile

a definitivno, ovaj argument je bio totalno neosnovan...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
Dobar decko, zivi za fajt...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Dobar decko, zivi za fajt...

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
HTC One

Ne priznajem nikome postenje i casnu nameru ko se bavi studentskim parlamentima (cast izuzecima kojih je u apsolutnoj manjini i nista ne mogu da urade). Znam gomilu ljudi sto koji su bili sto koji su sada po raznim unijama, savezima i slicno. Znam im ljudske kvalitete a i nacin razmisljanja i razloge "delovanja".


Slazem se da je velika vecina "aktivista" zapravo gomila govana, ali ovom prilikom ponosno isticem da, osim samih protesta (na kojima kao sto rekoh, radim logistiku, zbog borilackih vestina, cisto na osnovu obuke), nisam clan nijednog tela niti sam na bilo kakvoj funkciji u studentskom organizovanju Smile

a definitivno, ovaj argument je bio totalno neosnovan...

Ma nisam mislio na tebe nego na "glavonje" sa "vrha". Sve vajni studenti i divni ljudi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 24 25 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:44:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.