Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:12:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Astromedicina  (Pročitano 152166 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Još me nešto interesira, radi provjere.

cca 1980 i druga polovina 1993

Kako si proživjela s emotivnog aspekta ili nekog drugog ove periode??? Što je tada bilo značajno??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Dobro govori Machakz, no međutim ono što mene muči jest činjenica da su nalazi rađeni davne 1995 godine i u njima piše sumnja na policističke jajnike. Dakle dijagnoza nije potvrđena, zatim smatram da je trebalo raditi kompletne pretrage ženskih spolnih organa, uklučujući i bakterijske nalaze i kod nje i kod supruga. Može biti i da jesu policistički jajnici , ali ovo meni miriše na problem žljezda s unutarašnjim lučenjem  u prvom redu hipofize??? Dakle trebalo bi napraviti i sve pretrage tog karaktera da se i to preispita.

Možda i jesu rađene neke druge pretrage ali nisu navedene??? Molim očitanje po ovom pitanju.

Kod supruga moguća manja količina spermatozoida ili moguće ovo što reče Machakz da kod njega pušenje ili alkohol ili kakvi lijekovi, ako ih koristi, utječu na kvalitetu i kvantitetu istih. Savjet za supruga : svaku lječničku kontrolu dvaput provjeriti, kod više liječnika, jer je lako moguća kriva dijagnoza kod njega, odnosno greška prilikom dijagnosticiranja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung D500
Još me nešto interesira, radi provjere.

cca 1980 i druga polovina 1993

Kako si proživjela s emotivnog aspekta ili nekog drugog ove periode??? Što je tada bilo značajno??

Hm...1980...tad sam bila drugi razred osnovne škole.........ne sječam se nekakvih posebnih događaja.
Roditelji misle da je te godine baka(tatina mama) išla na operaciju kamena u bubregu. Mojoj odluci  da budem medicinska sestra  je jako pridonjela bolest bake.
Baka(svekrva) i mama se nisu slagale pa je moguće da je tada i bilo nekih konflikata kojima sam prisustvovala.
Eeee ima još nešto....(mislim , ali nisam sigurna) da sam te godine u jednoj samoposluzi ukrala čokoladu, i uhvatiti su me, pa sam morala dovesti oca a trgovkinja je zvala i policiju. Uffff, bruke i sramote...sjećam se da sam tada bila u kazni  a dobila sam takve batine  da  nisam na guzici mogla sjediti jako dugo  Smile

1993...Suprug je stao na minu 1.11.1992, 31.12 iste godine smo se zaručili . 1993. sam  godine dobila posao u bolnici. Te je godine (u drugoj polovici godine ) suprug išao na operaciju desne noge koja je bila raznešena minom i nakon operacije je bio u toplicama a ja sam mu bila u posjeti jedan vikend, ali se ne mogu sjetiti točno kojeg datuma.
Nisam se baš slagala sa svekrvom  i ako se dobro sjećam, tada smo već imale prve konflikte.

Više mi ništa ne pada na pamet.
« Poslednja izmena: 10. Okt 2006, 16:00:16 od grtalica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung D500
Može biti i da jesu policistički jajnici , ali ovo meni miriše na problem žljezda s unutarašnjim lučenjem u prvom redu hipofize??? Dakle trebalo bi napraviti i sve pretrage tog karaktera da se i to preispita.


Bolesti hipofize su eliminirane snimkama i pretragama krvi.


Možda i jesu rađene neke druge pretrage ali nisu navedene??? Molim očitanje po ovom pitanju.


Svakih 3 mjeseca mi je rađen ultrazvuk i papa test...gdje je ultrazvuk ponekad pokazao cistu a nekad ne(naravno one su pucale i ponovo se pravile na drugom mjestu) . Papa test je samo jednom ukazao na bakteriju  i tada nakon uzimanja terapije je sve bilo u redu. Druge pretrage mi nisu rađene .

Kod supruga moguća manja količina spermatozoida ili moguće ovo što reče Machakz da kod njega pušenje ili alkohol ili kakvi lijekovi, ako ih koristi, utječu na kvalitetu i kvantitetu istih. Savjet za supruga : svaku lječničku kontrolu dvaput provjeriti, kod više liječnika, jer je lako moguća kriva dijagnoza kod njega, odnosno greška prilikom dijagnosticiranja.

Suprug ne puši, alkohol konzumira jednom u 2 mjeseca i to nikad više od 2 čaše vina( znači cca pola litre) a od lijekova koristi samo nadomjestke prehrani(vitamini i minerali).

Od listopada 2003 do prosinca 2005 sam sve skupa skinula 60 kg. Ne znam da li će ti ovo šta značiti, ali kad već pišem o svemu  onda evo i ovo.
Ajde mi molim te napiši što je tog listopada 2003 po tebi bilo značajno(u aspektima) što je pridonjelo mojoj odluci da skinem toliko kg(ako ti nije problem).

Tnx Smile

@machakz

Po struci sam medicinska sestra Smile i slažem se apsolutno s ovime što si mi napisala. 

 Smile
« Poslednja izmena: 09. Okt 2006, 22:05:38 od grtalica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N95
Sasha svaka chast na trudu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung D500
Maki....imam prijedlog. Smile

Da spojiš ovo  http://forum.burek.com/index.php/topic,49518.0.html sa ovom temom ili malo preurediš.
Jesi za?

@Saša

Idući tjedan idem ponovo na pretrage. Kad nalazi budu gotovi pišem tu Smiley
Do tad bi mi jako značilo kad bi mi napisao ako ti je još nešto upalo u oko  Smile
« Poslednja izmena: 12. Okt 2006, 10:26:43 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Oću, ne brini. Pitanje je zahtjevno i treba mi vremena, a sad sam u gužvi s vremenom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung D500
Oću, ne brini. Pitanje je zahtjevno i treba mi vremena, a sad sam u gužvi s vremenom

Ok...samo polako, tnx  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7

Od listopada 2003 do prosinca 2005 sam sve skupa skinula 60 kg. Ne znam da li će ti ovo šta značiti, ali kad već pišem o svemu  onda evo i ovo.
Ajde mi molim te napiši što je tog listopada 2003 po tebi bilo značajno(u aspektima) što je pridonjelo mojoj odluci da skinem toliko kg(ako ti nije problem).

Smatram da je glavni poticaj bio neki emocionalni događaj razdvajanja unutar kuće/obitelji . Što je to bilo? Što se desilo tad 2003?

Mislim da ti nije bilo baš lako. Pretpostavljam da si već pokušavala ili bar pomišljala / razmišljala o  takavom  potezu već cca 2 godine ranije međutim tad još to nije bilo moguće. Procjenjujem da si godinu dana ranije od 11 mj 2003. imala "skovan plan" za sustavne i temeljite promjene na planu svakodnevnog života. Znači totalne promjene u svakodnevnom životu. Mislim da si u te dvije godine totalno okrenula sve naglavačke što bi se reklo.
Jedino neznam da li si ti sama sebi bila "autoritet" koji te je "natjerao" na ove promjene ili je to bila neka osoba iz tvojeg svakodnevnog okruženja poput brata sestre ili bliži rođak ili netko drugi koga smatraš za autoritet. Znači posljedica događaja iz 2003 je bila totalna promjena načina života u tih cca 2 godine.

Drago mi je da se redovito kontroliraš po pitanju tvog problema. Ako isključimo virusno bakterijske uzročnike i isto tako pitanje žljezda s unutarnjim lučenjem ( mada bih osobno volio da se ovo još malo prekontrolira ) ostaju još 2 mogućnosti

Prva je da je kod tebe u pitanju nasljedni problem u smislu da netko od rodbine imao isti ili vrlo sličan problem.
A druga da je problem psihosomatskog uzroka

One godine koje sam bio naveo bili su tranziti preko Mo vl. 12 u 6. Prvi Pl 90 Mo policija/otac - pritisak autoriteta i vjerujem da si vrlo teško emocionalno proživjela te trenutke. Drugi je bio Ur 0 Mo gdje ti praktički dobivaš posao u bolnici i brineš o suprugu koji je bio na rehabilitaciji. Vrlo stresni trenuci a isto tako i stresan posao koji obavljaš, te zato smatram da je moguća i ova, gore navedena, druga mogućnost. Svaki emocionalni stres kroz područje svakodnevnog života i područje doma vrlo snažno proživljavaš, a Mo vlada 12 kućom u koju se "taloži" svanegativna iskustva koja prolazimo kroz život, te ukoliko osoba ne uspije " izbaciti " te negativne emocije iz sebe na van, svako slijedeće negativno iskustvo proživljavamo još teže i dolazi do akumuliranja negativnih emocija te osoba nemože funkcionirati normalno. Osoba jednostavno " zablokira" što je moguć problem kod tebe. To se dešava kad osoba doživi neki šok i kad se još ne uspije oporaviti od tog šoka a naiđe slijedeći.

Nije slučajno da si na prve preglede krenula prije cca 12 god koliko vremenski treba Ju da obiđe cijeli krug. Znači na neki način ponavljaju se nastojanja od prije 12 godina da oformiš vlastitu porodicu...


Nastavim kad stignem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung D500
Smatram da je glavni poticaj bio neki emocionalni događaj razdvajanja unutar kuće/obitelji . Što je to bilo? Što se desilo tad 2003?

Umro mi svekar nesretnim slučajem .Iste sam se godine opako posvađala sa sestrom i nismo razgovarale godinu dana(to dvoje je jako utjecalo na mene emotivno).Nisam sigurna za ovo sa sestrom da li je bilo 2003 ili 2002? Smile

Svaka ti čast...ostavljaš me bez teksta Smile  Fantastičan si Smile


Mislim da ti nije bilo baš lako. Pretpostavljam da si već pokušavala ili bar pomišljala / razmišljala o takavom potezu već cca 2 godine ranije međutim tad još to nije bilo moguće. Procjenjujem da si godinu dana ranije od 11 mj 2003. imala "skovan plan" za sustavne i temeljite promjene na planu svakodnevnog života. Znači totalne promjene u svakodnevnom životu. Mislim da si u te dvije godine totalno okrenula sve naglavačke što bi se reklo.
Jedino neznam da li si ti sama sebi bila "autoritet" koji te je "natjerao" na ove promjene ili je to bila neka osoba iz tvojeg svakodnevnog okruženja poput brata sestre ili bliži rođak ili netko drugi koga smatraš za autoritet. Znači posljedica događaja iz 2003 je bila totalna promjena načina života u tih cca 2 godine.


Apsolutno točno.
Počelo je jednom bezazlenom okladom(nakon što sam se dokopala knjige 4 krvne grupe 4 načina života). Ali nakon mjesec dana ja sam nastavila jer mi je bilo super, a kolega je prekinuo.

Istina je da tetke s očeve strane (od 4 dvije) nisu imale djece , ali nikad nisu o tome htjele pričati.

S nestrpljenjem čekam  :icon_kiss: Tnx Saša  Smile

« Poslednja izmena: 17. Okt 2006, 22:49:41 od grtalica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:12:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.