Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 11:59:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Astrolozi u Srbiji  (Pročitano 189424 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Znas,zaista bi mogli ovako u beskonacnost,tu se slazemo. Ocito ni jedno od nas dvoje nije spremno da menja stavove.

Prvo sto je meni stvorilo mogucnost verovanja u uticaj zvezda i planeta bio je Mesec. Pomislim ,kad moze da utice i stvara plimu i oseku i da utice na vodu zasto ne bi i na ljude... Onda,mama doktor koja govori da je za vreme punog meseca uvek vise posla i da se vise nesreca sto saobracajnih ,sto nasilja desava upravo u to vreme. Na sve to se slozi i stric inspektor...:-D

I tako ja eto pocnem da se zanimam za sve to.

Danas, vidis ja imam informacije i podatke da jeste nauka ali bojim se da ces proglasiti nevalidnim svaki moj navedeni izvor koji to potvrdjuje,zato se necu ni truditi.

Nisam u fazonu a i mnogi ce se sloziti da astrologija moze da predvidi buducnost,barem ne precizno. Daleko od toga. Moze da ti samo mnogo lepo ukaze na mogucnosti koje ti predstoje a to sta ces ti da uradis i iskoristis od svega toga je tvoja stvar.

Moje iskustvo je tako da su odredjeni astrolozi u dan znali da mi kazu kada ce prestati nervoza neke osobe iz mog okruzenja,na primer... Kada mogu da ocekujem lepu vest od poslodavca... Kada mi stoji mogucnost unapredjenja,preseljenja. Bili su vala u pravu,ne mogu da gresim dusu.
I to su sve astrolozi koji nisu toliko medijski poznati.

Do duse pazim i kakva pitanja postavljam. :-)

Kao student sam sa cimerkom iz ciste sale i ubijanja vremena pozvala astrocentar. Javila se igrom slucaja Ana Batic ( vidite da je bilo davno cim je bilo moguce da vam se ona licno javi na tel ) i na moje veselo pitanje o tome kad cu se udati za svog decka sa kojim sam sedam godina u vezi i planiramo veridbu krajem avgusta, odgovorila ` Kakav crni brak,kakva tvoja veridba??!! On ce tebe da ostavi najkasnije do kraja jula. On bre vec ima drugu devojku u ovom trenutku i nju ce i da ozeni. Ako ga ostavis do juna, zaljubices se vrlo brzo i ti ako ne .... ostajes sama naredne tri godine.`
Od reci do reci tako se i desilo....

Bila astrologija nauka ili ne ,kad se coveku dese ovakve stvari ,to vise nije bitno,zar ne.....


Naravno,to je jedan jedini primer predvidjanja,barem moj koji je toliko precizan. I ne znam kako je to mogla da vidi tako jasno,ne znam.... Ne znam jer sve dalje sto sam citala i slusala nije govorilo o tolikoj preciznosti prilikom tumacenja horoskopa.
Znam samo ono sto sam vec rekla a to je da fantasticno precizno mogu da te posavetuju za dobre i lose periode  po pitanju nekih stvari.

Moj savet,drugo vam i ne treba da znate. :-D :-D
Ponekad je neznanje blagoslov! :-D Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Citat
Znas,zaista bi mogli ovako u beskonacnost,tu se slazemo. Ocito ni jedno od nas dvoje nije spremno da menja stavove.
Ја сам ти зато и рекао да ми не пада на памет да те убеђујем да у нешто верујеш или не ... Понављам, изричито сам био против твоје тврдње да ја астрологија наука!!! И даље стојим иза тога ... не морам ваљда ти објашњавам зашто није наука и зашто никада неће ни бити наука? или желиш? Могу, није ми проблем, али у научном поступку онај који износи тврдњу мора да пружи доказе за њу  Smile ...

Citat
Prvo sto je meni stvorilo mogucnost verovanja u uticaj zvezda i planeta bio je Mesec. Pomislim ,kad moze da utice i stvara plimu i oseku i da utice na vodu zasto ne bi i na ljude... Onda,mama doktor koja govori da je za vreme punog meseca uvek vise posla i da se vise nesreca sto saobracajnih ,sto nasilja desava upravo u to vreme. Na sve to se slozi i stric inspektor...:-D

Бићу искрен и сложићу се са тобом да месец има утицаја на Земљу, поред њега Сунце, и то само због своје масивности (Сунце) и своје близине (Месец) али остале планете веруј ми имају скоро па никакав утицај на нашу планету а самим тим и на људе на њој. Наравно и тај утицај који имају Сунце и Месец се изражава на људе, јер та два тела утичу на многе факторе на Земљи, првенствено мислим на климу - а клима као што знамо и те како утиче на здравље и психу људи (и ја сам депресиван када пада киша месец дана). Али има неких шарлатана који тврде којекакве глупости и придодају Месецу и сунцу какве мистичне особине, езотеричне ... праве спрдњу од свега а наравно док има овца за шишање биће и маказа. Што се тиче пуног месеца, не знам шта ти кажем ... народ некако то одавно повезује са вукодлацима, вампирима ... опет неким мистицизмом итд ...

Да има Месец утицаја на људе, као што рекох слажем се, али он га има стално - 24 часа! А Месец када је "пун" није ништа мање или више масиван (од чега иначе зависи гравитација - од масе) него је мање или више изложен Сунцу, тј. није у Земљиној сенци! Тако да та теза о којекаквом "пуном месецу" који утиче на све нас је апсурдна, јер он тада највише рефлектује Сунчеве зраке ка Земљи, онда би ваљда Сунце требало нон-стоп да нас "тамани" и да нам прави хаос? Зар не (а онда морамо да се одлучимо јел гравитација утиче на нас, или светлост која "нема" масу - самим тим има минималан гравитациони утицај)?  Smile Иначе, Месец може да буде ближи Земљи или даљи од ње, а дешава се и да буде најближи а да не буде у фази пуног месеца, већ младог ... а елементарни закони физике нам кажу да већи гравитациони утицај има Месец када је ближи, логично? Шта ћемо сада Smiley

Citat
Moje iskustvo je tako da su odredjeni astrolozi u dan znali da mi kazu kada ce prestati nervoza neke osobe iz mog okruzenja,na primer... Kada mogu da ocekujem lepu vest od poslodavca... Kada mi stoji mogucnost unapredjenja,preseljenja. Bili su vala u pravu,ne mogu da gresim dusu.
I to su sve astrolozi koji nisu toliko medijski poznati.
Они углавном дају тако неке уопштене одговоре да могу да се уклопе у скоро сваку особу у нашој држави!
Астролог: до краја месеца можете очекивати лепу вест од послодавца!
стварност: до краја месеца свако од нас би требало барем да прими плату, што је најлепша вест коју свако добија сигурно сваког месеца (ако је редовна плата), и мене мој шеф од 20 радних дана минимум 2 дана обрадује, а урнише ме осталих 28 дана (познато)... препознајеш ли иронију?
Астролог: нервоза у кући, мајка под стресом, сестра у проблемима
стварно: а која кућа није нервозна и ко нема проблема?

 Поента је да они дају уопштене одговоре на опште ситуације у којима се може наћи сваки просечан грађанин наше државе, па онда ти која си платила услугу, несвесно ћеш у корацима неких људи тражити било какву везу са оним што ти је "стручњак астролог" рекао, како би потврдила своје веровање и оправдала трошак. То се несвесно ради ... и ти ту ништа не можеш. Као што рекох, психологија ... А да не причам да су им више од половине лупетања да је она планета у том сазвежђу или у конјукцији са не знам чиме ... проверавао сам више пута, и увек сам налазио мноштво грешака, тј. да у одрђено време уопште није било зведзано небо тако како су они написали. Иначе моја борба против ових шарлатана је кренула тако што су ми увукли сестре и мајку у то секташење, и само су им узимали паре - за будалаштине. Најобчинији преваранти - 97% њих, а оних 3% су врхунски психолози и психотерапеути.
Citat
Kao student sam sa cimerkom iz ciste sale i ubijanja vremena pozvala astrocentar. Javila se igrom slucaja Ana Batic ( vidite da je bilo davno cim je bilo moguce da vam se ona licno javi na tel ) i na moje veselo pitanje o tome kad cu se udati za svog decka sa kojim sam sedam godina u vezi i planiramo veridbu krajem avgusta, odgovorila ` Kakav crni brak,kakva tvoja veridba??!! On ce tebe da ostavi najkasnije do kraja jula. On bre vec ima drugu devojku u ovom trenutku i nju ce i da ozeni. Ako ga ostavis do juna, zaljubices se vrlo brzo i ti ako ne .... ostajes sama naredne tri godine.`
Od reci do reci tako se i desilo....
За ово ти није требао астролог, то је могла да ти каже и цимерка за џабе, или мајка, или најближа другарица ... Гарантујем! И то без "читања карата"

елем ... не каже се џабе, ако у нешто довољно верујеш - оствариће ти се! Ја то посматрам са психилошке стране ... истина је
« Poslednja izmena: 20. Jun 2012, 14:59:34 od bambyle »
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Eh,da je srece da je istinita ta teza da kad u nesto dovoljno verujes,ostvari se...

Cuj,da budem skroz iskrena,preko celog tvog detaljnog demantovanja mojih dokaza u korist astologije sam samo preletela ocima, sto govori i meni i tebi koliko nisam spremna da menjam svoje stavove samo zato sto sam ovakve price slusala mnogo puta i jednostavno  NE SLAZEM SE!
Moje iskustvo je drugacije.
Zao mi je ipak se nikad necu sloziti sa tim da daju okvirne odgovore,tipa `do kraja meseca....` jer ipostoji astrolog koji meni u dan tacno kaze sta i kako da ocekujem i sta ce me tad snaci ,tako da....

Ono sto mene interesuje su stvarno iskustva ljudi sa astrolozima,ako neko zeli da ih podeli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Citat
Ono sto mene interesuje su stvarno iskustva ljudi sa astrolozima,ako neko zeli da ih podeli.
Ок ... ја ти рекох да ни немам намере да те убеђујем да не верујеш у нешто у шта верујеш! Само не могу да допустим да се тврди да је астрологија наука ...
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Ali na predavanjima je predstavili kao nauku profesori! Daj molim te.....  Smile Smile Smile i jos gro stvari.
Nego,volela bih ako zelis da mi odgovoris,jesi li ikad razgovarao sa nekim astrologom? Onako licno,ti i on ,tvoji podaci o rodjenju?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Ali na predavanjima je predstavili kao nauku profesori! Daj molim te.....  Smile Smile Smile i jos gro stvari.
Који професори? На ком универзитету? Надам се на неком еминентном? Надам се да не мислиш на професоре из средње школе и гимназије! Баш бих волео да знам који то Универзитетски професор би жртвовао свој углед тврдећи да је астрологија - наука!
Citat
Nego,volela bih ako zelis da mi odgovoris,jesi li ikad razgovarao sa nekim astrologom? Onako licno,ti i on ,tvoji podaci o rodjenju?
О - да ... то зло се толико једном приликом увукло у моју кућу да и дан данас испаштамо. Наравно, све су то били преваранти и шарлатани који су видели прилику и две депресивне жене да им измузу паре ... Највеће зло које постоји на овој планети, а у нашој држави посебно. И наравно, радише ми сестре те "наталне" карте и остала с.ања ... све опште ствари које би сваки приучени психотерапеут могао да сазна на основу разговора са њима. Да не причам да је добар део њих у спрези са сектама, не сви - али добар део и те како, и ти су најопсанији. Ови остали су обични циркузанти.
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Profesori na Filozofskom fakultetu u Nisu i Beogradu,vec sam gore napisala...

Vidim da zbog iskustva toliko ne verujes u astrologiju. Dobro...

Imala i ja losa iskustva ali sam sasvim slucajno naisla na kvalitetne astrologe tako da zaista verujem i sve to  mada se ne oslanjam. Naijde kao pomoc i pravom trenutku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 19
Zastava Providence
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
mob
HTC Evo
Kako bi ja mogao da dobijem astrologa iz Srbije preko telefona ako zivim u Providencu SAD? Broj sa pinka je uvek zauzet Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Evo i ja da se ukljucim razmenu iskustava.  Nikad nisam verovala da se nešto može videti kroz taj horoskop i iz čiste radoznalosti sam preko fejsa našla astro centar jupiter i nešto su kao delili gratis odgovore jedne noći i ja se javila i dala podatke i dobijem bum odgovor s neba u rebra ali nije to bilo uopšteno laprdanje, već mi lepo reče lik da odem u spavaću sobu i proverim svaki jastuk jer se u jednom od njih krije nešto nesvakidašnje što mi stvara strah i nesanicu i nemir kroz kuću, a ja kao i svako pomislih ma daj šta lupeta kakav jastuk. . .  ali ajde odem i jedan po jedan otvorim i gle čuda nađem umotane dlake, crveni konac i neki papirić sa islamskim zapisom. . .  ostala sam u šoku i tresla sam se pola sata, bacila sam sve to u vodu i verujte lakše dišem i mirno spavam.  inače moj mesec je u znaku škorpije u 12 polju pa se to kao videlo najviše preko položaja meseca, e od tada zaista verujem da nešto postoji u kosmosu.  preporučujem svima astro centar jupiter, astrolog se zove Velimir Remić i hoće pomoći i besplatnim konsultacijama preko fejsbuka. . . .  :flower:

I još bih upozorila sve vas da ne nasedate kao ja jedne prilike na oglas kao horoskop životni 2000 dinara, reč je o kompjuterskoj uopštenoj analizi koju samo odštampaju i vama pošalju. . .  bacih 20 evrića al jbg na greškama se uči  :P
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
prva poruka pa reklama, hahahaha
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 11:59:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.