Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:49:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Assassins Creed  (Pročitano 49421 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Mene nervira taj sistem u kom da bi ubio protivnika moras da ponovis neku akrobaciju 10ak puta... Ne znam, ali zvuci glupo i dosadno...
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Drugovi, drugovi, ... pa u drugom stanju...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2954
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Sensation XL
 Smile
« Poslednja izmena: 31. Dec 2007, 15:12:50 od •Vodish li na pivo• »
IP sačuvana
social share
To je kao da kazes da nisi primetio ljubicastog slona sa neonskim osvetljenjem u guzici kako stoji pored tebe u mracnoj sobi Smiley
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

ninja only

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 531
Zastava RS
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla es61
mob
Samsung 
Nesretni PS3. Kao da nije dosta sto mu se svi smeju u brk. Ispostavlja se da je bag u igri Assassins Cred prilicno krupan. U prvih pet minuta, dok pokusavate da izvrsite prvi zadatak, Altair se zamrzne u sred skoka. Konzola se ukoci, igra se zaustavi. Kamera i dalje moze da se kontrolise, ali osim sto zgledate Altaira iz svih uglova dok visi u vazduhu, nista drugo se ne desava. Jedino resenje je reset. Internet forumi su puni kritike. Izgleda da se ovaj bag veoma cesto pojavljuje. Pored zamrzavanja, cesti su i prolasci kroz zidove i druge budalastine. Najbizarniji bagovi su oni u kojima se pojavljuje Altairov dvojnik, i konji koji trce u vazduhu. Programeri Ubisofta rade na ispravljanju ovih problema. Sramota.

Izvor: game play

Hehe ovo je dobro... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung S7220
Po Internetu su počeli da kruže informacije oko zahtevnosti PC izdanja Assassin's Creed, igre koju vlasnici Xboxa 360 igraju već neko vreme. Naravno, radi se o nepotvrđenoj informaciji, ali će zvanična zahtevnost verovatno biti blizu ovoga.



   

Minimum System Requirements:

    - Windows XP or Vista
    - 2 GB RAM
    - Dual core processor (Intel Pentium D or better)
    - 256MB Direct3D 10 compatible video card, or Direct3D 9 card compatible with Shader Model 3.0 or higher
    - DirectX compatible driver
    - DVD-ROM dual-layer drive
    - 16 GB free hard disk space
    - DirectX libraries (included)
    - Vista compatible sound card
    - Keyboard, Mouse
    - Microsoft Xbox 360 Controller (optional)

    Recommended System Requirements:

    - Intel Pentium Core 2 Duo, or better processor
    - 3 GB System RAM
    - ATI HD2900 series, Nvidia GeForce 8800 series, or better video card
    - 5.1 sound card
    - Microsoft Xbox 360 controller
    - Supported Video Cards at Time of Release
    - DirectX10 compatible cards, recommended ATI HD2900 series, Nvidia GeForce 8800 series
    - Direct3D 9 card compatible with Shader Model 3.0 or higher

Kao što smo i očekivali, trebaće vam računar ipo da zaigrate kao Altair u punom sjaju.

PC igre
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Orpheus se ne plasi zahtevnosti, vec igrivosti i isplativosti 6-7 dana besomucnog skidanja...
« Poslednja izmena: 19. Jan 2008, 00:41:26 od OrpheuS »
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia E71
nema sanse da bude ovoliko zahtjevna,ovo je malo previse,inace imam i ja sve potrebno
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b2
u can count on me  Smile  Smile

samo da izadje nezalim i da kupim org  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia E71
bas original da uzimam nebi, jedino bi ga uzeo za spore, mene igrica odusevljava sa originalnoscu...
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
jedva cekam ovu igru! Smile Smile Smile Smile
igraju mi se i druge stvari drugacije vrste,ali ova bas predstavlja osvezenje...jedva cekam!
Mene nervira taj sistem u kom da bi ubio protivnika moras da ponovis neku akrobaciju 10ak puta... Ne znam, ali zvuci glupo i dosadno...
slazem se,ali zato ima druge cari...
kupio sam bio ScreenFun,cisto onako bezveze,posto nisam uopste pratio igrice skoro(sto se i vidi na foumu...) i citao sam da je AC vec pri izlasku.SF je ocajan,lazljivi casopis,ali umeju da naprave dobre clanke.ovo mi se svidelo
"Posebna lepota igrice jsu njeni nivoi.Ono sto joj daje posebnu privlacnost jeste to sto kad se popnete na neku zgradu i pogledate u daljinu i predele,znate da cete moci i da zaista odete do njih i intereagujete s njima..."potpuno se slazem!mnogi gameri su navikli da kad naidju na lepe poglede i pejzaze,pomisle kako su lepi,ali znaju da nece mooci i da rade nesto s njima,a ovde se radi o tome da sve sto vidis,to zaista i postoji! Smile
mada,i ja mislim,kao Vlada da nece biti bas ova zahtevnost...upravo zato sto nece biti ko GTA,pa da komp mora i da projektuje voznju,pucanje i kao Oblivion,da postoji 1000odela i 1000itema da se kupuje i koristi,vec ce biti kao ova dva pomesana,samo malo redukovana po pitanju opcija.
ma,bre,bice sjajno! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia E71
a ste provalili koliko je bugovita xbox verzija,podji na google i ukucaj assassin's creed bug,da vidis listu filmova Smile
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:49:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.