Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Assassin's Creed: Brotherhood  (Pročitano 32164 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7967
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Apple iPhone 4
Sorry...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.86
mob
Samsung Galaxy S III
Za pc 2011.godine.

aupm !

daleko jbt...

Vjerujem da se ne radi o AC3, iako nigdje ne postoji zvanicna informacija da to i nije. Nema logike...

Skeptican sam da ce se ograniciti na samo 3 dijela. Mozda nadju drugi naziv, ali pravice se ova igra jos dugo... Imam takav osjecaj, previse je dobra .. i previse im novca donosi.  Jos uz MP.
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.245.0
kad je ono smak sveta - 2012te?!
Aj valjda će trojka pre toga izaći  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Oh. Vec sam nekoliko puta rekao nije 3 deo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 63
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbUT2V5 3.8.0.
Na GS-u je objavljena opširna najava igre, tako da ako vas interesuje, možete pročitati najavu ovde: http://www.gs.rs/index.php/ps3/igre/document/preview/1-ps3/14-assassins-creed-brotherhood.html

Mene iskreno boli uvo za MP. Samo da SP ne failuje i biće super igra!

Btw na jednom screenu se vidi da će moći da se jaše kroz grad! U prva dva dela nije moglo da se uđe na konju ni u jedan grad..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.86
mob
Samsung Galaxy S III
Citao sam opsirniju verziju u gameplay casopisu.

Sta se da bitnije izdvojiti...  Smile

- cijela radnja ce se odvijati u Rimu, koji ce biti prostran i razrusen i tokom igre gradjen, poput regije Monteriggioni.
- Enzio ce imati pomoc drugih assassina, jer ce komandovati njima, biti na celu... pa ih samim tim angazovati za raznorazne zadatke ( sto se meni i ne svidja )
- bice dopusten ulazak konja u grad, pa ce neke misije logicno biti i na tu temu. ( sto mi se opet ne svidja )
- generalno ce biti vise akcije, dinamike, borbe ... ( takodje i ova vijest me ne raduje )

U sustini, mislim da ce unistiti dobar dio carolije ACdvojke, sa ovim mnogobrojnim eksperimentima, pa prema tome i ne ocekujem puno od ACB. Sve mi ovo lici na obican ekesperiment, u cilju poboljsanja AC serijala, koji ce zavrsiti neslavno, na moju veliku zalost, kao velikog fana ove igre. No, nadam se da se varam.

« Poslednja izmena: 01. Jul 2010, 22:44:37 od Black_Pirate »
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Hakuna Matata

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2682
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Citao sam opsirniju verziju u gameplay casopisu.

Sta se da bitnije izdvojiti...  Smile

- cijela radnja ce se odvijati u Rimu, koji ce biti prostran i razrusen i tokom igre gradjen, poput regije Monteriggioni.
- Enzio ce imati pomoc drugih assassina, jer ce komandovati njima, biti na celu... pa ih samim tim angazovati za raznorazne zadatke ( sto se meni i ne svidja )
- bice dopusten ulazak konja u grad, pa ce neke misije logicno biti i na tu temu. ( sto mi se opet ne svidja )
- generalno ce biti vise akcije, dinamike, borbe ... ( takodje i ova vijest me ne raduje )

U sustini, mislim da ce unistiti dobar dio carolije ACdvojke, sa ovim mnogobrojnim eksperimentima, pa prema tome i ne ocekujem puno od ACB. Sve mi ovo lici na obican ekesperiment, u cilju poboljsanja AC serijala, koji ce zavrsiti neslavno, na moju veliku zalost, kao velikog fana ove igre. No, nadam se da se varam.



Možeš reći razloge ?

Citat
- generalno ce biti vise akcije, dinamike, borbe ... ( takodje i ova vijest me ne raduje )

Zar ovo nebi trebao da bude i cilj, da unese više živosti u igru...
IP sačuvana
social share




Always follow the WWW rule:
What did you try? What did you get? What did you expect?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.99
mob
Samsung Galaxy S III
Smatram da je igrivije biti u ulozi ubice iz sijenke, kada svoj posao obavljas sam, bez icije pomoci i olaksica. Takodje ne volim da vucaram sa sobom nekog krimi-pajtosa, te pazim na njegovo kretanje i health level. U takvom okviru, igra poprima drugaciju dimenziju akcije, koja mom ukusu ne pripada. Jos gore ako se ubaci i koji RPG element.

Ulaskom konja u grad automatski se rusi sama gradska atmosfera i smek mirnih italijanskih ulica. Desavanja postaju dinamicnija, ubrzanija, sa mnogo galame i buke, previse akcije. Mislim, sama slika na kojoj assassin jase konja kroz gomile ljudi sto hodaju ulicom mi je odbojna.

Kako je vec ispisano u nekim previewima, igru ce sada cinjeti mnogo vise brobi, sto uz pomoc konja, sto vec standardno, a sto dopunjeno novim borilackim vjestinama i mogucnostima. Plasim se da ce tolika doza akcije narusiti unikatnu ljepotu atmosfere koju stvara AC. Nesto slicno se desilo sa Resident Evil 5.

Moram naglasiti da je meni AC2 mozda i najbolja igra koju poznajem, pa sam zbog toga ispunjen nevjericom da mogu nesto bolje napraviti.

Jos jednom ponavljam, nadam se da nisam u pravu.
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Hakuna Matata

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2682
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Smatram da je igrivije biti u ulozi ubice iz sijenke, kada svoj posao obavljas sam, bez icije pomoci i olaksica. Takodje ne volim da vucaram sa sobom nekog krimi-pajtosa, te pazim na njegovo kretanje i health level. U takvom okviru, igra poprima drugaciju dimenziju akcije, koja mom ukusu ne pripada. Jos gore ako se ubaci i koji RPG element.

Ulaskom konja u grad automatski se rusi sama gradska atmosfera i smek mirnih italijanskih ulica. Desavanja postaju dinamicnija, ubrzanija, sa mnogo galame i buke, previse akcije. Mislim, sama slika na kojoj assassin jase konja kroz gomile ljudi sto hodaju ulicom mi je odbojna.

Kako je vec ispisano u nekim previewima, igru ce sada cinjeti mnogo vise brobi, sto uz pomoc konja, sto vec standardno, a sto dopunjeno novim borilackim vjestinama i mogucnostima. Plasim se da ce tolika doza akcije narusiti unikatnu ljepotu atmosfere koju stvara AC. Nesto slicno se desilo sa Resident Evil 5.

Moram naglasiti da je meni AC2 mozda i najbolja igra koju poznajem, pa sam zbog toga ispunjen nevjericom da mogu nesto bolje napraviti.

Jos jednom ponavljam, nadam se da nisam u pravu.


Poprilično se slažem sa tobom  Smile
« Poslednja izmena: 03. Jul 2010, 03:22:11 od ravac »
IP sačuvana
social share




Always follow the WWW rule:
What did you try? What did you get? What did you expect?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 42
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung 
Komercijalizacija trenutne igračke euforije  Smile

baš to, plus što nude multiplayer mod:

Along with announcing an updated fiscal first quarter update, Ubisoft also said Assassin's Creed Brotherhood preorders are up 20 percent over Assassin's Creed II at the same time last year.

izvor: IGN (i to malo starija vest, znači sada je još više)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.