Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Армија продаје пиштоље, пушке, тенкове...  (Pročitano 10267 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
Ma, Jefto brate, sve je to ok sto ti pricas o oruzju, prodaji itd, sve to stoji ali ovi ljudi sto su se vozili na Paint ball gadjanje, takmicenje, "borbu", igru ili pravi trening (nazovite kako hocete) su me iziritirali onim urlikanjem i rezanjem za vreme voznje i "pucanjem" kao na neke mete; razumes li o cemu pricam? Kakve veze to ima sa pravom vojskom, sem ako se pod vojskom ne podrazumeva nadrndan imbecil zeljan krvi. Pa takvi prave sranja i zlocine nad civilima, verovatno. Takvi su otprilike i oni Ameri sto su pisali po mrtvim talibanima. ne volim ja takve face, eto to je, nemam pobverenja, neozbiljno mi je to... Meni ti cesi tamo izgledaju bas kao gomila amatera, koji i nemaju veze sa pravom vojskom. Eto, sta ja hocu da kazem.

E, sad, ako su oni tebi ok, pa mislis da sam ja totalni dunstre, onda, sta se moze. Svako ima svoje misljenje.

A sto se tice iskustva sa vojskom, svaka tebi brate cast, nije to lak posao uopste - uvek sam to postovao, a tako po nasoj tradiciji valja. Ja sam veoma kratko bio u tome, postenosluzio vojni rok, nije bilo ni to lako, ali sam se nagledao i casnih ljudi ali, bogami, i jos vise pizduna i pokvarenjaka, sto se kasnije i pokazalo pogubnim u svim dogadjajima koji su usledeli. Skidam kapu vojsci koja je branila zemlju od pre-nadmocnog neprijatelja za vreme NATO agresije, lepo se pokazalo sve tokom povlacenja nasih sa Kosova (ovim iz NATO-a je vilica ispala od cuda koliko je ipak nase tehnike i vojske bilo sacuvano. Pa, da su krenuli kopnom, mislim da bi smo im se naj..ali majke. No, usrana politika je odradila stvar, a na zalost ti govnari su nam vodili zemlju u sve veca i veca sranja. Uvek sam pomislio "kako to da nema nikoga u vojsci da napravi drzavni udar, poapsi govna, ali dzaba, niko nije iamo muda Smile
A, inace, ljudi su generalno stoka jedna grdna, to ti je; i u ratu i u miru.

A i medju vojnim kadrom ima takvih, da je pitanje da li mu nebi svirnuo metak ja sam u odredjenoj situaciji. Takvih picaka od oficira ima  (tj. bilo je) da je to revija. Pa jedan je "brka" zaradio 2 godine zatvora je je polomio jednog takvog, a jednog smo morali mi vojnici spasavati da ga neki klinac ne izreseta kalasem, jer ga je ovaj ispizdio. Jbt. oseco sam se kao u sceni nekog sjebanog vijetnamskog ratnogfilma. Ljudi pucaju psihicki, to je sranje, nije lako ostati normalan, a ovi ceski klinci mislim da bi otisli u p. m. u prvoj frci.

I samo na kraju, jer puno mrsim, jos uvek mislim da "boj nebije svijetlo oruzje, vac boj bije srce u junaka!" - uvek bilo i ostace.

Ajd, ziv bio Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Досадан си.

Zaista ne znam da li jefta1 govori istinu ili ne.
Ali... ako je iskren, aleksa, treba da te je sramota !
Iskren je.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
Eh, da, umalo da zaboravim: Don Shone i Aleksa, gospodo, molim vas bez vredjanja i omalovazavanja, zadrzimo dosadasnju ugodnu atmosferu. Postujte sagovornika, bez obzira na sukob misljenja, mislim, stvarno bi mi bilo mucno da moram nekoga sankcionisati zbog krsenja pravila foruma. Dajmo, budimo postovane "Bureklije", pa lepota ovog kosmosa i jeste u bogatstvu i razlicitosti. Tako i razmisljanja i stavova ima bezbroj. Ponekad su ti stavovi dijametralno suprotni - e upravo takvi trebaju da pokusaju razumeti onog drugog. Treba se staviti u kozu sagovornika i pravilno shvatiti njegov stav. Onaj koji to uradi saznaje vise, onaj koji to ne uradi gubi to znanje, a time i fleksibilnost i bogatstvo mogucih resenja itd.

Najlakse je vredjati i pljuvati, omalovazavati, ali to je u stvari uvek licni poraz za svakoga od nas. Dakle, glavu gore, budite pristojni, tako svi postajemo jaci. Smile Smile a, i trebalo bi da kao ljudi bratski volimo jedni druge, a ne da se grizemo ko besni psi. Zato smo i dosli u ovakvu situaciju, zbog medjusobne pljacke, vredjanja i ujedanja.

Bog vam pomogo! Ziveli! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Ma, Jefto brate, sve je to ok sto ti pricas o oruzju, prodaji itd, sve to stoji ali ovi ljudi sto su se vozili na Paint ball gadjanje, takmicenje, "borbu", igru ili pravi trening (nazovite kako hocete) su me iziritirali onim urlikanjem i rezanjem za vreme voznje i "pucanjem" kao na neke mete; razumes li o cemu pricam? Kakve veze to ima sa pravom vojskom, sem ako se pod vojskom ne podrazumeva nadrndan imbecil zeljan krvi. Pa takvi prave sranja i zlocine nad civilima, verovatno. Takvi su otprilike i oni Ameri sto su pisali po mrtvim talibanima. ne volim ja takve face, eto to je, nemam pobverenja, neozbiljno mi je to... Meni ti cesi tamo izgledaju bas kao gomila amatera, koji i nemaju veze sa pravom vojskom. Eto, sta ja hocu da kazem.

Auu, Papalu, pomeso si skroz, ja sam okacio to sa paintbalom. Dobro, ne igram paintbal ali bi te sad svi ljubitelji paintbala napali. Takav je sport, ima pravih liga, profi opreme i slicno. Hebi ga, i sport je lov, puca se, ima krvi. Ili oni sto sede kuci i rokaju ego shutere, nisu opet svi manijaci, imas ljudi sto im pukne film pa iz cista mira roknu masu njih a nit su ikad igrali ego shotere a ni ne znaju sta znaci paintbal. Opet, to nema veze sa vojskom, vojska je sasvim nesto drugo, ciscenje cipela, jutarnje vezbe, postrojavanje, ciscenje oruzja i slicno. A ovo je eto takav sport.
Evo jedne ekipe iz Srbije http://www.paintballzr.blogspot.com/    Smile


Citat
Takvih picaka od oficira ima  (tj. bilo je) da je to revija. Pa jedan je "brka" zaradio 2 godine zatvora je je polomio jednog takvog, a jednog smo morali mi vojnici spasavati da ga neki klinac ne izreseta kalasem, jer ga je ovaj ispizdio. Jbt. oseco sam se kao u sceni nekog sjebanog vijetnamskog ratnogfilma. Ljudi pucaju psihicki, to je sranje, nije lako ostati normalan, a ovi ceski klinci mislim da bi otisli u p. m. u prvoj frci.

Ima svakakvih ljudi u miru, koje ne mozes da prepoznas u ratu, mirnih ljudi koji ne bi mrava zgazili postanu azdaje, drugi koji su strah i trepet ovlaze gace na vatrenom krstenju, krsnih dvometrasa koji padnu u nesvest kad vide krv ili zgoljavih koji izvlace ranjene na terenu pod vatrom. Ima svega a ko je prosao rat, taj se i nagledao...
A ovi ceski klinci ko klinci, igraju svoju igru.

Eh, da, umalo da zaboravim: Don Shone i Aleksa, gospodo, molim vas bez vredjanja i omalovazavanja, zadrzimo dosadasnju ugodnu atmosferu. Postujte sagovornika, bez obzira na sukob misljenja, mislim, stvarno bi mi bilo mucno da moram nekoga sankcionisati zbog krsenja pravila foruma. Dajmo, budimo postovane "Bureklije", pa lepota ovog kosmosa i jeste u bogatstvu i razlicitosti. Tako i razmisljanja i stavova ima bezbroj. Ponekad su ti stavovi dijametralno suprotni - e upravo takvi trebaju da pokusaju razumeti onog drugog. Treba se staviti u kozu sagovornika i pravilno shvatiti njegov stav. Onaj koji to uradi saznaje vise, onaj koji to ne uradi gubi to znanje, a time i fleksibilnost i bogatstvo mogucih resenja itd.

Najlakse je vredjati i pljuvati, omalovazavati, ali to je u stvari uvek licni poraz za svakoga od nas. Dakle, glavu gore, budite pristojni, tako svi postajemo jaci. Smile Smile a, i trebalo bi da kao ljudi bratski volimo jedni druge, a ne da se grizemo ko besni psi. Zato smo i dosli u ovakvu situaciju, zbog medjusobne pljacke, vredjanja i ujedanja.

Bog vam pomogo! Ziveli! Smile Smile

Za govor jedna zvezdica vise, unapredjenje  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
само ово да не продају и све ће бити ок Smile

IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
Ma dobro je Maradicu, u stvari znam ja sta je, omatorio sam, pa mi sada svasta smeta, to je , jeb! Smile Smile Smile
Ai bole me tamo za neke ceske klince! Smile

Nego, ovaj Pincgauer je prava stvar - eh, navozo sam se u njemu onoliko...bravo za sliku mrgec Smile Smile Smile Smile Smile , lepo bi to bilo imati, samo, ne secam se koliko trosi, mora da guta Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Pinz je jedan od najboljih terenaca na svetu  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
ау како сам га гањао у војсци...али само у аутопарку Smile нисам био возач јбг Smile

иначе...има их да се пазаре...од 1975 до 1985 годишта...цене су од 3.000 до 6.000 евра
« Poslednja izmena: 27. Feb 2012, 14:18:31 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Pinc po tehničkim karakteristima troši valjda 14 bbenzina na 100 .... po knjzi ...   Smile Smile Smile

Znam da kad smo bili mobilisani 1999, ispala frka manjak goriva, a ratno stanje, mož zaglaviš vojni sud očas posla, isposvadjali se, pa samo pucalo, jer debilima koji vode knjige ne mož da objsaniš da je to kad je NOV i kad je OK gorivo ....

Inače cepalo preko 20, i to pod garanciju. Dobijalo smo neki CRNI benzin, kao ugalj, a vidiš da pliva neko trunje po njemu, ali sipaj i vozi, ko te pita .....

Kako sam voleo jednog FAPa, majku mu, 2026 valjda, kao da voziš auto ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Citat
A sto se tice iskustva sa vojskom, svaka tebi brate cast, nije to lak posao uopste - uvek sam to postovao, a tako po nasoj tradiciji valja.
Према коме поштовање?
Према брозовом официру/подоцифиру?  Smile
Његов посао је лакши од било којег часног посла у Србији.


Да ли знате где у Суженој Србији постоје приватни војни отпади?
У Пролетерских бригада им је централа, али не знам где су им испоставе?
« Poslednja izmena: 27. Feb 2012, 14:47:52 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.