Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:47:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Argentinski bankrot pred našim vratima  (Pročitano 10174 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 
Gambino kako može biti bolje ili isto kad ja nisam mogla detetu da nabavim mleko za bebe 93.  Smile

Kako je bolje kad nije bilo šećera, zejtina, deterdženta celih 5 godina.

Kako je bolje kad su se tukli za veknu hleba na Trgu Republike nekoliko hiljada gladnih.

Kako bolje kad smo izgubili ratove koje smo  morali da dobijemo po odnosu snaga. Izdati smo!

Kako blje kad smo dobili bombe, osiromašeni uranium i srušenu industriju. Kad čujem šizelu pa pgledam lica okolo, lica nrmalnih ljudi, vidim užas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ма није се живело онда боље. То чак нема ни логике. Кад сте ви рођени бре?? Ја сам '87. па памтим како је било...
Ал слажем се са тезом да је привреда била живља тад него сад. Сад су све продали и цвета увоз. Зар нису сад скоро смањили цене производа који се увозе из ЕУ?? Слоба је паре од привреде која је као нешто стварала ставио себи у џеп, ал јхе у држави било опште расуло па је тиме чињеница да је привреда шљакала невероватна.
А сад?? Шта банду спречава да оживе земљу?? 8 година прошло нит рата има нит санкција нит ничег! Гори су од Милошевића!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple iPhone 5
Da li ti stvarno imaš pamćenje na nivou poljskog miša?
Ma to je postalo obesno od suviše dobrog života.

Onima koji hvale vlast Milošević-Nikolić iz '90-ih, bi trebalo oko 7 sekundi razmišljanja da shvate da je danas daleko bolje.
Ali oni ne mogu da investiraju tih 7 sekundi jer pate od punguzine.

naravno...moram spomenuti da je dacic u vlasti sa ds-om(ovo obozavam da spominjem 24/7 Smile)
Zato me čudi što ste tako nezadovoljni i tražite izbore. Jer jedan od vaših koalicionih partnera (SPS) je uspeo da uđe u vlast.
Da podsetimo: vaš cilj 2008. je bio da ostvarite kombinaciju Nikolić-DSS-SPS, i računali ste na Dačića kao svog asa.

I eto, trećina vaše ambicije se ostvarila.


Зар нису сад скоро смањили цене производа који се увозе из ЕУ??
И шта, онда значи мораш мање да плаћаш? Баш зајебано.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ako govorimo o '93, da, bilo je grozno, jesam bio klinac, ali secam se tog uzasa. Ali posle 95. dosao je period za koji smatram da je bio bolji od ovog danas. Daleko da je bilo idealno, ali cini mi se da smo imali veci standard onda nego sada. Mislili smo da ce promenom diktatorskog rezima doci bolje sutra. Izgleda da revolucija ne ume da peva kao sto su suznji pevali o njoj...
Ucestvovao sam u obaranju tog rezima, sta sam dobio? I licno i drustvo kao celina? Jedno veliko nista. Nazalost, mnoga deca revolucije su kriminalci, da stvari nazovemo pravim imenom. Naravno, da bi zastitili svoje interese, ugusili su i satanizovali sve sto je mozda i bilo vredno na politickoj sceni.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Qtek 小米
Citat
Gambino kako može biti bolje ili isto kad ja nisam mogla detetu da nabavim mleko za bebe 93.
Нико није умро од глади у Србији, ја знам само да су европљани убили 12 беба у Бања Луци.

Citat
Kako je bolje kad nije bilo šećera, zejtina, deterdženta celih 5 godina.
То причај странцима, било је свега, али не у изобиљу у великим тржним центрима које данас имамо.

Citat
Kako je bolje kad su se tukli za veknu hleba na Trgu Republike nekoliko hiljada gladnih.
Шта мислиш да се и данас не би тукли ?

Citat
Kako bolje kad smo izgubili ratove koje smo  morali da dobijemo po odnosu snaga. Izdati smo!
Јел мислиш издати/изгубити на исти начин на који је Тадић издао/изгубио ЦГ и КиМ ?

Citat
Kako blje kad smo dobili bombe, osiromašeni uranium i srušenu industriju. Kad čujem šizelu pa pgledam lica okolo, lica nrmalnih ljudi, vidim užas.
Индустрија и после бомбардовања је боље функционисала него данас.
Циљ ДС је био да се све распрода и уништи, како би увознички лоби несметано пљачкао Србију и одвео је у дужничко ропство.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Citat
Kako je bolje kad nije bilo šećera, zejtina, deterdženta celih 5 godina.
То причај странцима, било је свега, али не у изобиљу у великим тржним центрима које данас имамо.
Где си ти тад био човече??


Citat
Kako blje kad smo dobili bombe, osiromašeni uranium i srušenu industriju. Kad čujem šizelu pa pgledam lica okolo, lica nrmalnih ljudi, vidim užas.
Индустрија и после бомбардовања је боље функционисала него данас.
Циљ ДС је био да се све распрода и уништи, како би увознички лоби несметано пљачкао Србију и одвео је у дужничко ропство.
Са овим се слажем.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple iPhone 5
posle 95. dosao je period za koji smatram da je bio bolji od ovog danas.
Ucestvovao sam u obaranju tog rezima, sta sam dobio? I licno i drustvo kao celina? Jedno veliko nista.
I još sad Nikolić prešao na američku stranu, pa ne možeš ni da se vratiš u idilu devedesetih. Prokletstvo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Citat
I još sad Nikolić prešao na američku stranu, pa ne možeš ni da se vratiš u idilu devedesetih. Prokletstvo

Da li ti nalazis negde da sam ja rekao da su 90-te bile idilicne? Da si provodio dane na ulici protestujuci protiv tog Nikolica, i nosio bedz otpora kada je policija brojala rebra za to, verovatno ne bi tako govorio.
« Poslednja izmena: 07. Apr 2009, 10:25:06 od NennadS »
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple iPhone 5


Kako je bolje kad nije bilo šećera, zejtina, deterdženta celih 5 godina.
То причај странцима, било је свега
Где си ти тад био човече??
Pa to je ta obest o kojoj govorim. Znaš ono u filmu Scarface, na početku dolazi čamcem sa Kube. A onda kasnije u filmu kada je već postao kralj kokaina, se žali: "Priča sa mnom kao da sam ja neko ko je došao ovde čamcem."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
Zato me čudi što ste tako nezadovoljni i tražite izbore. Jer jedan od vaših koalicionih partnera (SPS) je uspeo da uđe u vlast.
Da podsetimo: vaš cilj 2008. je bio da ostvarite kombinaciju Nikolić-DSS-SPS, i računali ste na Dačića kao svog asa.

I eto, trećina vaše ambicije se ostvarila.

ko mi? Smile
drzi se ti vendi... Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:47:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.