Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 14:15:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Apsurdi u Bibliji  (Pročitano 23013 puta)
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia E72
Pa dobro... Možda i postoji neka vrsta života posle smrti, ili ti zagrobnog života, ali to i dalje ne menja činjenicu da bog eventualno ne postoji.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Sva paganska plemena su verovala u zagroban zivot. I koje tu siguran? Niko. To je Enigma ali ta enigma ne dokazuje da Bog postoji, iako postoji pretrgo se od pomoci vernicima. O tome svedoce masovna ubistva u njegovo ime. Da li je neko pomisljao da je Isus bio mozda neki lik sa poremecajem?
Videli su andjele jel da? Pre ili posle hashisha? Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 243
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
Sva paganska plemena su verovala u zagroban zivot. I koje tu siguran? Niko. To je Enigma ali ta enigma ne dokazuje da Bog postoji, iako postoji pretrgo se od pomoci vernicima. O tome svedoce masovna ubistva u njegovo ime. Da li je neko pomisljao da je Isus bio mozda neki lik sa poremecajem?
Videli su andjele jel da? Pre ili posle hashisha? Smile

Za vreme...  Smile
IP sačuvana
social share
Nisam ni ateista ni teista i uvek stajem u odbranu jedne od te dve kategorije ljudi kada je ova druga napada.
Ljudi nisu svojom voljom ateisti ili teisti i niko nema racionalan razlog za kritiku jednog ili drugog stava.
Ali zato postoji racionalan razlog za kritiku tvrdnje koje ateisti ili teisti naturaju.

...imbecili i debili ogroman je zbir,
Moj glas danas odlazi u manastir...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
O svjetlosti na kraju tunela su govorili obrazovani i primitivni ljudi, stariji, isto kao i šestogodišnjaci.

Život poslije života zauvijek je promijenio način na koji razumijemo i smrt i život"



Svetlost na kraju tunela je prosto objasnjiv fenomen.

 On nastaje kada se prekine dotok krvi u mozak. To ti moze potvrditi svaki kandidat za vojnog pilota koji je prosao testiranje na centrifugi. Sto je vece ubrzanje (prvi vidljivi efekat nastaje na ubrzanju vecem od +2G ) to se vidno polje sve vise suzava, oci i mozak ne dobijaju dovoljnu kolicinu krvi za svoje funkcionisanje ( pravi se tunel ) . Ubrzanje pri kome se gubi svest je individualna karekteristika svakog coveka, a da bi prosao za vojnog pilota moras da izdrzis na testiranju bar +5.5 G.

Tako da na zalost svetlo na kraju tunela ne moze da se uzme kao garancija zagrobnog zivota. Ona nastaje prosto kao posledica gubljenja zivotnih funkcija. Svi cemo jednom u zivotu docekati tu svetlost na kraju tunela...
Jeste,u tvom primeru nedostatak kiseonika nastaje na kratko A u bolnicama zabeleženo da su ljudi bili klinički mrtvi i do više dana.
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 500
Zastava ns
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
ne do"mi bog da budem klinički mrtav više dana
IP sačuvana
social share
Arch Stanton                                                      .                                     3 february 1862
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Verovati bibliji je absurd sam po sebi. Lista zakona i primera, nista vise.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bice Bolje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1723
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
A neki su pisali o Sinu Božijem iz ličnog iskustva i ličnog zadovoljstva.

Evo primera, sv. Jovan, najmladji od Apostola:

"Što beše od početka, što smo čuli, što smo videli svojim očima, što posmatrasmo i što naše ruke opipaše, o reči života, -
i život se javi, i videli smo ga, i svedočimo i objavljujemo vam večni život koji beše u Oca a nama se javi, -
što smo videli i čuli, to i vama objavljujemo, da i vi imate zajednicu sa nama.
A naša zajednica je sa Ocem i sa Sinom njegovim Isusom Hristom.
I mi pišemo ovo da naša radost bude potpuna
."
IP sačuvana
social share
Bice bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ima previse nelogicnosti. To je zasigurno.


Jok sinak

mozak nam je slab da shvati sta tu pise

Pa naravnokad bi ti ja sad dao Tesline jednacine ti bi reko to je ne moguce ko sto onaj Markovic prica sa ETF-a. Al Ameri brate poverovase pa iskoristise...

Takoje i sa verom ne moze sve da se dokaze neke istine su previse za nas mali mozak
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Sa verom nista ne mozes da dokazes. Formule mogu da se izvedu. Biblija nema formulu. Toliko menjanja i prepravljanja.
Ja sam bio vernik do pre 6 meseci, pitaj koga hoces. Za 6 meseci istrazivanja ja sam postao Apostaticar. Jer najzad sam shvatio da je to sve zabluda.
Ali dobro nek veruje sta ko god hoce. Ja verujem da je Biblija toliko izmaniulasana da nema smisla.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
to samo nevernik moze da kaze
jer dal
Sa verom nista ne mozes da dokazes. Formule mogu da se izvedu. Biblija nema formulu. Toliko menjanja i prepravljanja.
Ja sam bio vernik do pre 6 meseci, pitaj koga hoces. Za 6 meseci istrazivanja ja sam postao Apostaticar. Jer najzad sam shvatio da je to sve zabluda.
Ali dobro nek veruje sta ko god hoce. Ja verujem da je Biblija toliko izmaniulasana da nema smisla.

Dal bi Bog bio tolko slabic pa da dozvoli manipulaciju Biblijie
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 14:15:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.