Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Oznake: notes wireless ubacivanje amerika prebacivanje tacskrin idi spore ipod sygic nav identification one restart vidi otkljucaj wlan ekrano europe rdp Upozorenje:ova tema je zaključana! Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||