Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 221
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Apple iPhone  (Pročitano 168494 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 321
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia n97
evo ja cu posle izgleda 5dana koriscenja da ga maknem... i kao sto vidite u profilu pocecu da koristim n95 8gb... Smile
ne znam ljudi.telefon je zanimljiv fin ,posle 3 4 godine prvi tel da ga uzmem i da cackam na njega nesto cijeli dan. ekstra ekran,gledanja slika perverzija,ipod opcija, memorija itd itd...  Smile
morao sam uzet tel eto da vidim o cemu se radi ali mene su smorile neke stvari koje nisu bile ni ujednom pregledu (review) tipa kamera 2mpx,nema ovo nema ono.. ebiga ja sam imao n73 davno tada ubitacna kamera 3.2 mpx  cudo tehnike i? napravio sam 2 slike. ali neka mi zatreba jednom ljetos blic npr i dobra kamera i eto dovoljno da zazalis sto nemas 5mpx kameru,xenon blic za taj trenutak.  Smile
ali znaci najveca smoraza na tel (za mene licno ) -pisanje msg. prvo kazu tastaturom je brze -e tastaura sirine 3cm na tel i ova obicna sigurno nije isto. drugo smorni t9 koji ne moze da se izgasi samo predlaze neke svoje gluposti (za nas jezik naravno) tako da ti 5min na svaku msg prodje na klikanje X da bi izbrisao taj predlog. drugo grijesi se masu pri kucanju. jos ja koji u toku voznje kucam msg na obicni tel ne skidajuc pogled sa puta.ovdje moras da gledas svaki tren tako da bi zalijepio nedje. ne daj boze u grad izlazak ili da treba nesto hitno da se posalje.  Smile
pod dva: retardirani itunes smorza teska... uredu moze se snac ,uredu ima programa na net ali ljudi treba da se provede cijeli dan u proucavanje da bi se prebacile 2slike... btw prebacis sliku sa PC-ne moze da se obrise.jedino kad opet povezes tel sa pc pa onda.  Smile
tacno je da stavis npr n95 8gb i njega na stolu vise ljudi bi se zalecelo njega da pogleda ali opet UZELIO sam se tastature. jednostavno mnogo se pogrijesi i pri pozivima.  kod n95 ce mi smetat sto je velik ne mozes ga u dzep od farm staviti, sto ce ponekad bit spor, sto sam skroz izasao iz tog tripa ubacanja aplikacija i cuda.ali evo vraticu se nekako uz burek Smile (forum naravno)

sto da kazem? mali review. ebiga -svakog cuda tri dana dosta. da ga pljuju kao sto rade na svaki cosak nije fer .nekome ce tel biti zanimljiv ali meni...smorio me je.tanak.po lokala gleda u njega Smile true true ..ali ja da gatam je li kome stigla msg i da mi neko kaze aj da ti prebacim ovaj snimak a ti mu kazes da na tel od 500e nemas bluetooth...  ako sto zanima pitaj te.ovo sam srocio evo na brzinu nesto malo.

edit: pomenuli ste aplikacije.prvo 90 posto aplikacija je teska glupost.nekakve bezvrijedne stvari... instaler refreshuje sources  svaki dan(ima aplikacija da se izgasi ovo) i tu prodje 2mb... svaki dan tako-30e racun samo za net. drugo vec su poceli virusi na app i gluposti.

ja se licno razmisljam jos.n95 evo je tu stoji neraspakovana..ali .. ne znam ni sam
« Poslednja izmena: 19. Apr 2008, 22:28:33 od schnitzer »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Smrt je tek pocetak

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 118
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy Nexus
T9 moze da se iskljuci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
mob
Apple iPhone 6
T9 moze da se iskljuci

kako?  Smile

edit: isključio sam  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

59tz4.gif
(20.91 KB, 320x480)
49yl0.gif
(20.18 KB, 320x480)
60zd1.gif
(27.88 KB, 320x480)
61uy7.gif
(23.68 KB, 320x480)
« Poslednja izmena: 21. Apr 2008, 14:00:23 od thefukara »
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 321
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia n97
cini mi se da ima app  preko instalera... ali opet ostaje kucanje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
mob
Apple iPhone 6
Apple iPhone getting prepped for true GPS support?



If the latest find from the iPhone OS 2.0 firmware is any indication, then Apple could be readying the iPhone for true GPS support in the near term. It's not clear whether the GPS support will come in the form of integrated GPS hardware or support for dock-connected GPS peripherals, but it does seem likely that GPS is coming to the iPhone.

In addition to the previously discovered location logging feature in the unreleased iPhone OS, Steffen Voigt found references to NMEA positional data within the "locationd" component of the newest iPhone developer OS. NMEA is a data format that is used by positioning devices to communicate positional data - like a GPS receiver communicating the current position to a mobile phone.

There are also references to strings mentioning satellite status, GPS time, type, position, accuracy, latitude, speed, magnetic variation, etc., which is a good sign for iPhone users looking for GPS integration.

Apple's announcement that the iPhone's dock connector will be off limits to third-party developers had iPhone GPS add-on manufacturers scrambling to come up with a wireless GPS solution for the iPhone. With this new find, it seems that GPS hardware could be allowed to play through the iPhone's dock connector. Will Apple roll out support for GPS add-on hardware with the major iPhone Mac OS refresh that's slated  for later this year? Or will Apple actually build a GPS receiver into the 3G iPhone? In either case, GPS on the iPhone is most likely on the horizon.

izvor
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Riba ribi grize ribicu - 21. vek!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1553
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N97 black
111 konza za sada... najbolje mi se ponasha na 111 mada je 113 onako... shminka... cekamo ovu 2.0 zakazali su je za jun/jul
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 61
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ej ljudi nemogu da ukljucim bluetoth,kako radi ova igracka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
mob
Apple iPhone 6
nikako
BT služi samo za povezivanje sa BT handset-om
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
HTC One X
3G iPhone početkom juna?



Analitičari Citi investment-a tvrde da je “D-Day” za predstavljanje 3G verzije iPhone-a 9. jun, kada počinje Apple-ov Worldwide Developers Conference. Pored toga, predviđa se da će tada biti zvanično predstavljen i novi SDK, kao i da će biti najavljena nova serija lap topova i iPod-ova. Pošto je poznato da Apple ne voli da priča o novim proizvodima pre nego što se pojave, tako ni ovog puta niko nije želeo da se oglasi po ovom pitanju. 3G brzine surfovanja su prva želja američkih korisnika iPhone-a, kojima su EDGE brzine koje im trenutno nudi AT&T prespore. Pitanje je kako će se Apple i AT&T poneti prema sadašnjim vlasnicima iPhone-a, i da li će revizija doneti još nešto novo. Inače, još jedan nagoveštaj da će 9. jun biti taj dan je i to što je AT&T odložio predstavljanje Blackberry 900 uređaja, prvobitno najavljenog za jun, verovatno da bi iPhone ostao u centru pažnje.


Izvor: Mobilize.rs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Riba ribi grize ribicu - 21. vek!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1553
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N97 black
Glupo je shto guraju 3G kao najvecu manu, umesto da ubace tastaturu... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 221
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.286 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.