Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Apple iPhone  (Pročitano 168532 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.9
mob
Apple iPhone
Bas bih voleo da mi objasnite kako je bio nedostupan samo dok je iGO bio upaljen, cim smo ga ugasili bio je dostupan.....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1490
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone 4S 16GB
ne znam, nek restartuje fon pa nek proba onda, sigurno se nesto istripovalo pa je izgubio signal, ili je skinuo neku drugu verziju aplikacije, meni radi ok...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.9
mob
Apple iPhone
Restartovali smo ga... Nista se nije promenilo....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Neka uradi restore...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6S
Nemam iphone, ali posto sam ga prodao izmedju ostalog jer nije imao ljudsk program za navigaciju, pratio sam poprilicno izlazak igo-a i ostlaih programa. Koliko sam shvatio igo za sada ima mnogo bagova, tacnije ima milion stvari koje mogu da ga ometaju na ovaj ili onaj nacin. Ljudi imaju najrazlicitije probleme, od nemogucnosti pronalaska signala, preko iznenadnog gubljenja glasa za navodjenje, do iznenadnog stisavanja, ili pojacavanja i jos milion drugih problema. I zanimljivo je da malte ne svako ima neki drugi problem i vrlo malo je identicnih problema. Koliko sam pratio, niko se jos nije zalio da je telefon gubio mrezu u tom trenutku, tako da je to verovatno neki bag specifican samo za telefon tog tvog druga. Neka proba restore, a ako to ne pomogne, mozda je nesto do hardvera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Ja sam imao problem sa glasom ali je proradilo kad sam nekoliko puta vracao podesavanja na default i to je to. Neki ljudi su imali problema sa signalom ali meni dobro radi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6S
Pratim jedan drugi, specijalizovani forum za iphone i pratim temu o igo-u jos od najave da ce se mozda pojaviti. Mislim da sam procitao jedno 1000 problema i svi su razliciti jedni od drugih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Apple iPhone
I ko zna koliko ce vremena trebati da se sve to sredi....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6S
Ima dosta ljudi kojima radi bez problema, a i polako se otkrivaju programi, patch-evi i slicno koji ga ometaju, pa se sve polako sredjuje. Takodje kazu da navodno legalna verzija radi dobro i da ima vrlo malo problema. A najavljuje se ubrzo i nova verzija koja bi trebalo da ispravi neke nedostatke. Sve u svemu, ja nisam probao, nemam na cemu, ali otprilike uz malo srece, ili cackanja, moze da se sredi da radi pristojno. Mene je najvise plasio taj interni gps modul, jer su kolale neke price da je slab, da ne moze da radi standalone i slicno. Ipak izgleda da je dobar i da radi kako treba, a samo jos treba da se sotver dodatno optimizuje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 4
Posle razgovora je trebalo oko 45 sekundi da ponovo nadje signal tj. dok se aktivira program koji tezi 3.5 Gb.

Nije program toliko tezak vec mape. Smiley

Problem je sto je to ona slabija verzija iGO-a kao ona Amigo za WM bez mnogo opcija, bas me zanima da li na iPhone je moguce da se ubaci medjuodrediste?
Na Amigo ne moze jer je oguljen od mnogih opcija dok na obicnom iGO moze.
Drugi problem bi mogao biti taj sto su ubacili dosta los GPS prijemnik u iPhone, ja sam se bas raspravljao na jednom forumu sa nekima koji mi nisu verovali da moj telefon moze da odradi fix unutra u kuci, pa sam morao da zakcim na youtube dokaz



Ali evo sta kazu o tome ljudi koji se bas time bave:
*************************************************
Znaci iphone ipak ima mnogo slabiji prijemnik od ostalih, i to moze da se primeti po gradovima gde su visoke zgrade.

U principu ako srede multitasking i dozvole operu mini, koju su zabranili, da se koristi na iphone ja bih ga mozda i  kupio za probu, ali ovako nemam dve jako bitne stvari koje bas dosta koristim, nedostajao bi mi i homescreen kao i druge manje bitnije stvari ...pa me ne privlaci jer slabo igram igrice na telefon.
BTW Safari ne podrzava flash i ni ne moze nista da se nabudji da bi ga podrzavao?



[Edit by Mikele: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]
« Poslednja izmena: 11. Sep 2009, 22:07:35 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.