Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Oznake: puca operater izvadim Apple sms smajlove telefonija drzavi isim mrtav ubaciti iphone-a slab poslasticarstva postavime iphon phonu aiphone postavim tinypic Upozorenje:ova tema je zaključana! Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||