Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Oznake: kodiran iphonea ipod dziber fokskon ifona izvadim tinypic telefona sim zajebancije aiphone mrtav aplikacije telefonija operateri card memoriju hocu menja Upozorenje:ova tema je zaključana! Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||