Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Oznake: operater mts mrtvi postavim ipod kodiran operateri ubacio song svoj phonu iphone-a aiphone postavime zajebancije card mreze mrtav signal zezalice Upozorenje:ova tema je zaključana! Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||