Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 77
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Apple iPhone 4  (Pročitano 162453 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Apple iP5
iPhone 4 Confirmed to Have 512MB of RAM (Twice the iPad and 3GS)




Since the launch of the original iPhone, Apple has made efforts to hide some of the actual tech specs of the device from consumers. Apple has never advertised or even published the processor speed or amount of RAM found in the iPhone. Arguably, Apple is trying to shield customers from these technical distractions and instead trying to focus on overall functionality.

More technically inclined customers, however, still love to know what they have to work with. The original iPhone and iPhone 3G contained 128MB of RAM, while the iPhone 3GS was boosted to 256MB of RAM. Similarly, the iPad contains 256MB of RAM. This discrepancy offers a technical explanation why Apple is not supporting iOS 4 features such as multi-tasking on the original and 3G iPhone -- there simply isn't enough RAM.

We have since heard that the upcoming iPhone 4's RAM has again been upgraded. This will bring it to a total of 512MB of RAM, twice as much as the 3GS and iPad. This number actually contradicts tear down photos of a prototype iPhone 4 that was leaked to the internet. An analysis of that prototype device showed it only carried 256MB of RAM. The 512MB figure, however, does agree with a Digitimes report from May 17th that confirmed a 960x640 screen resolution, thinner display, and indeed 512MB of RAM. We had heard that Apple confirmed this 512MB figure during one of the WWDC sessions last week, and have now verified this. The session it was revealed in is now available (Session 147, Advanced Performance Optimization on iPhone OS, pt 2) for registered Apple developers.

The added RAM should help overall performance and multi-tasking on the new iPhone 4. It could also explain why the iMovie App that Apple introduced at WWDC will only run on the iPhone 4. Apple has said iMovie will only run on the iPhone 4 and not the 3GS or even the iPad. It seems conceivable that it actually makes use of the extra RAM offered by the iPhone 4.

izvor

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Apple iP5
iPhone 4 vs. HTC Evo: HD Video Comparison

Early comparison footage of the iPhone 4's video versus the HTC EVO's in 720p HD has been posted by Michael Niles.
He has also posted a few images here.



izvor
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 128
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Zna li neko kad dolazi kod nas i koju ce mu cenu nabudziti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Apple iPhone
Ne zna niko.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


...ajde dodji Taji...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 83
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.396.0
mob
HTC Tattoo
Verovatno krajem veka, i cena ce mu biti verovatno da prodas stan...cigani.

Crna gora ima iPhone u ponudi preko operatera, Hrvatska, ali mi nikako... dobro imamo HTC jes:
IP sačuvana
social share
Potpis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
A i htc smo cekali x svetlosnih godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 128
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Znaci bice varijanta da se u Srbiji iprodaje iphone iz Crne Gore hahaha.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
HTC One X
Verovatno krajem veka, i cena ce mu biti verovatno da prodas stan...cigani.

Crna gora ima iPhone u ponudi preko operatera, Hrvatska, ali mi nikako... dobro imamo HTC jes:

Pretpostavljam u oba slučaja preko T-Mobile-a.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC One
Moze li neko da baci pogled na link http://buyiphone.apple.com/ipa_preauth/content/catalog/att/

Gledam nesto i razmisljam se da li mozes da uzmes samo Data plan ili je on kao dodatna opcija? Posto za poruke pise da mogu kao dodatna, pa se tripujem da mozes da uzmes i zajedno a mozes posebno Telefonski paket a posebno na Data plan.

Kontam da kazem ujaku da mi uzme i da mu posaljem pare za pola godine (6 meseci x 15$) i 199$ za ovaj od 16gb, i tako svakih 6 meseci dok ne isplati 2 godine. Glupo mi je da mi kupi telefon a da on placa 2 godine moju pretplatu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


just shut the f..k up and train

Zodijak
Pol
Poruke 219
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Odlican fon, ali za svu tu duvazu marketinga, reklame, space ship, leti, kuva kafu, sprema kucu i otvara pivo,za sve ovo je tu cena,nenormalna, koja ce za god.dana da opadne za trecinu ako ne i vise. Naravno nas ce da oderu najstrasnije,nas privatne korisnike, nije problem, svaka cast onaj koji ima da ga kupi. A nasi vajni operateri se nece ni usuditi da u svoju ponudu ukljuce i Cyber-cudo jer se plase da ga nece prodati, a kako mi obicni smrtnici da ga uzmemo sem na kredit kod operatera i naravno da ga maznemo nekome  Smile
A mogli su mislim da stave kameru sa vise megapiksela, ja na mojoj nokiji imam 5 mp-a
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 77
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.