Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 72 73 75 76 77
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Apple iPhone 4  (Pročitano 164349 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Kako prebacujete Office Fajlove i Dokumente od PC na iPhone,ja sam na 3GS prebacivao sa jedan program na PC ali je telefon bio Jeberlkuvan ali sada ovaj 4 nije Jeiberklovan pa nemoze sa Njega,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Mac OS X (iPhone)
Browser
Safari 7534.48.3
mob
Apple iPhone 4
Ja koristim Dropbox jer je ne treba ti kabl. Mozes i da koristis iCloud ili da saljes na mail...
Trebalo bi i preko iTunes u zavisnosti od aplikacije koje koristis za office, preporucio bih ti apple-ov pages, numbers i keynote koji na zalost nisu besplatni Smile


P.S. Dok si na 5.0 sacuvaj SHSH i APticket sa iFaith da bi moga kasnije da se vratis na 5.0 ako zatreba. Ubacis telefon u DFU i u zadnji  iFaith izaberes Save SHSH blobs... Sacuvace i na njihovom serveru i kod tebe na PC
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X (iPhone)
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iP5
To se radi pomoću iTunes File Sharing samo treba da imaš instaliranu neku aplikaciju koja podržava office fajlove kao npr. Documents To Go ili QuickOffice.

Možeš da vidiš na sledećem video klipu kako da ubaciš fajlove u tu aplikaciju koju budeš instalirao:

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 11.60
mob
Samsung S6 & Lumia 9
matrix777

Jasam sa ovom programu iFaith-v1.4_win uradio kako sto si mi rekao dakle prikljucio sam telefon na PC startovao Program onda aktivirao Save SHSH blobs.. i on sve kaze sta treba da uradim za da bi usao u DFU i sve uradio sam ..Hvala matrix777  Smile





Znaci sada mozem uraditi Update na 5.0.1 ,,a pre toga pitacu opet dal mozem da uradim Reset All Settings



Ardzuna Odlicno i lako je ovo za prebacivanje Office Fajlove i Dokumente Sada sam Isprobao Hvala  Smile

Takoge evo nasao sam i Jedan Program DiskAid koi takoge na isti princip kao  iTunes File Sharing Radi ,a moze i Foldere da se Stvaraju pa tako Dokumete mogu biti sregene i klasirane za bolji pregled

...
« Poslednja izmena: 11. Dec 2011, 21:50:59 od aco_kuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Šijo mu ga Đuro s prten konac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6306
Zastava Amsterdam
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
LG G2
imate ovde pc suite for iphone http://d***********p.com/








[Edit by Ardzuna: Svaki vid Piraterije i drugog krsenja zakona Srbije je zabranjen Pravilnikom Burek Foruma.]
« Poslednja izmena: 12. Dec 2011, 01:11:16 od Ardzuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 6533.18.5
mob
Apple iPhone 4
@aco_kuno
Da, sada mozes na 5.0.1 jer imas sacuvano sa iFaith sve potrebne stvari da bi radio downgrade kasnije sa custom firmware koji opet ces napraviti sa iFaith.
http://www.idownloadblog.com/2011/12/05/how-to-save-ios-5-shsh-blobs-and-create-custom-firmware-to-downgrade-ios-5-using-ifaith/
Ja nisam probao downgrade ali vidim kazu da radi i zato sam presao na iOS5.0.1 da i tu sacuvam sve sto je potrebno sa iFaith jer i tako su vec najavili  JB koji ce raditi na iOS 5.0.1
« Poslednja izmena: 11. Dec 2011, 22:52:22 od matrix777 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 11.60
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Ja sam Updatovao 5.0.1 i sada samo da puste Oficijalni Jailbreak bar do Novu Godinu ili malo Ranije  Smile


Dec 12, 2011

Untethered Jailbreak Works With iPhone 4 Running iOS 5.0.1


Here's some more good news for jailbreakers, especially iPhone 4 users. pod2G has just confirmed that he has successfully performed an untethered jailbreak for iPhone 4 running on iOS 5.0.1.

 


Couple of days back pod2G who has been a member of the Chronic Dev team had demoed an untethered jailbreak for iOS 5 on an iPod touch but had hinted that it should work on iPhone 4.

However, few minutes back he has confirmed that he has managed to successfully perform an untethered jailbreak even on an iPhone 4 running on iOS 5.0.1:

Got an untethered iPhone 4 running iOS 5.0.1. Feel free to update.

Of course, if you want to SIM unlock, don't update using Apple's original FW nor update OTA.

As pod2G has mentioned, please do not update your iOS 5.0.1 if you rely on a software method to unlock your iPhone.

pod2g hasn't provided any ETA on when the tool to jailbreak iOS 5 or iOS 5.0.1 (untethered) will be released to the public. It remains to be seen if pod2G's untethered jailbreak will support iPad 2 and iPhone 4S.

As always, we'll let you know as soon as we have any further updates, so stay tuned here at iPhone Hacks or join our Facebook Fan page or follow us on Twitter or subscribe to our RSS feed.

[via @pod2G, Thanks a lot L.G. for the tip!]

izvor
« Poslednja izmena: 12. Dec 2011, 15:11:50 od aco_kuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.7.2
Browser
Safari 534.52.7
mob
Apple iP5
Juce sam konacno nabavio bumper za iPhone Smile
U pitanju je originalni Apple proizvod koji je stvarno kvalitetno izradjen i daje potpuno drugi osecaj kada se telefon drzi u ruci tako da mi sada dodje zao sto sam sve ovo vreme koristio telefon bez bumpera Smiley




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 11.60
mob
Samsung S6 & Lumia 9
iPhone 4 iOS 5.0.1 untethered jb demo

Hello,

 Here is a new video demo of the current status of the 5.0.1 jailbreak running on an iPhone 4.

 This is meant to reassure people that were thinking it only works on older iPods.

 The jailbreak is near ready for prime time (excluding 4S and iPad 2).

 Patches are the same as redsn0w's. Expect the same level of stability.

 Some more days to wait. Be patient, we're doing our best.

 ~pod2g



zvor
« Poslednja izmena: 21. Dec 2011, 20:39:19 od aco_kuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 11.60
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Ultrasn0w 1.2.5 To Unlock iOS 5.0.1 Coming Very Soon

Few hours ago we have announced that MuscleNerd the well known developer over iPhone dev team has released Redsn0w 0.9.9b9 to jailbreak iOS 5.0.1 and you showed you also how to use Redsn0w 0.9.9 b9 to Semi Untehered jailbreak iOS 5.0.1. The exciting news is that iPhone dev team has announced today on his official blog that Ultrasn0w will be available very soon on Cydia which will allow to unlock iPhone 4 and iPhone 3GS Running on iOS 5.0.1. The official release date of Ultrasn0w 1.2.5 is determined below after the jump.




From Dev-team blog :
ultrasn0w compatibility update (i.e. same baseband requirements) for 5.0.1 will be available on Cydia Monday

Note: Ultrasn0w 1.2.5 will be available to unlock iOS 5.0.1 with the same previous basebands which means that it won't be a new unlock tool. It will be only compatible with iOS 5.0.1.

 Supported Basebands With Upcoming Ultrasn0w 1.2.5 :



01.59.00


04.26.08


05.11.07


05.12.01


05.13.04


06.15.00



Reliable Info confirmed that Ultrasn0w 1.2.5 will be released on Next Monday. We advice you not to update your firmware until Ultrasn0w to be released officially. Stay Tuned and we will cover you with any new updates as soon as the come.

Izvor
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 72 73 75 76 77
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.