Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23 25 26 ... 95
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Apple iPhone 2G/3G/3GS pitanja i odgovori  (Pročitano 227947 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.0.195.38
Zanima me koliko kosta zamena stakla+ekrana za IPhone 3g?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Preko 200e, plus kod nas nema dobrih servisera koji znaju tako nesto da urade...
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia N70
Koliko se najnize moze u Bg naci 3G od 8GB i 3GS od 32 GB?(nov,dekodiran,ne mora kod registrovanih prodavnica...)
IP sačuvana
social share
"Ti ne budi ništa!", rekao mi je Bog kad me stvorio.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
3GS od 32GB od 600 do 650e, a 3G od 8GB od 300 do 350e
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
3GS od 32GB od 600 do 650e, a 3G od 8GB od 300 do 350e
gde ima 3G od 8GB za od 300 do 350??odma bih uzeo :-D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Pa svuda na oglasima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iP5
Jailbreak: Sn0wbreeze for iPhone and iPod Touch available for download!




The beta version of Sn0wbreeze is now available for download. To download Sn0wbreeze, simply go to the official website and download the app. Sn0wBreeze is the unofficial port of the Dev Teams PwnageTool (jailbreaking) for Windows.

Sn0wbreeze is compatible with:

    * iPhone 2G
    * iPhone 3G
    * iPhone 3GS (excluding models with the new iBoot);
    * iPod Touch 1G
    * iPod Touch 2G (excluding models with MC)

System requirements:

    * Windows XP, Vista, 7 (32 or 64bit)
    * .NET Framework 3.5
    * 256MB of RAM


Guide: How to Sn0wbreeze Jailbreak & Unlock the Apple iPhone and iPod Touch

Here a video guide on how to jailbreak & unlock your iPhone and iPod Touch using the new Sn0wbreeze. Download Sn0wbreeze from here




izvor


Edit: program se iz nekog razloga trenutno ne može skinuti sa zvaničnog sajta pa koga zanima može da ga skine sa jednog od sledećih linkova

Kod:
http://www.multiupload.com/5VRWT25F3J
http://www.2shared.com/file/10562347/109ac08d/sn0wbreeze_312.html
« Poslednja izmena: 10. Jan 2010, 03:35:32 od Ardzuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Uglavnom nista posebno... Malo drugaciji nacin JB, plus custom bootlogo... Koliko sam video koristi Appleov zasticeni kod, i zbog toga je na mnogo foruma tema o ovom JB zatvorena i strogo zabranjena.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 4
Da li radi youtube bez fixa kada se uradi JB sa ovim novim programom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iP5
Ja ću da probam ovaj Sn0wbreeze danas ili sutra pa javljam rezultate  Smile

Edit: probao sam Smiley. Sn0wbreeze je svakako bolja opcija od blackra1n za one koji (kao ja) nemaju wi-fi kod kuće zato što blacksn0w unlock može da se integriše u sam .ipsw fajl koji kada se instalira, odmah daje telefon koji je i jailbroken i otključan. Ja sam npr. posle blackra1n jailbreak-a morao da izlazim u grad da se nakačim na wi-fi da bih instalirao blacksn0w i otključao telefon.

YouTube aplikacija opet nije funkcionisala pa sam morao da instaliram Push Fix fajl iz Cydije i sada opet radi kao zmaj. Takođe, Sn0wbreeze ne rešava problem sa jailbreak-om koji se javlja na 3GS telefonima koji imaju novi bootrom.


Za one koji žele na ovaj način da urade jailbreak i unlock, evo par korisnih napomena:

1. pored sn0wbreeze programa, trebaće vam i 3.1.2 softver za vaš telefon koji možete da skinete ovde
za 2G: link
za 3G: link
za 3GS: link

2. prilikom pokretanja sn0wbreeze programa obavezno desni klik na ikonicu i izaberite opciju Run as administrator. Nemojte da pokrenete program sa double-click na ikonicu jer se kasnije prilikom kreiranja novog .ipsw fajla javlja greška (bar je tako bilo kod mene na Windows7).

3. izaberite Expert mode pa idite dalje klikom na strelicu

4. izaberite 3.1.2 ipsw fajl za vaš telefon koji ste prethodno skinuli - kada ga program prepozna krenite dalje

5. kliknite na General pa krenite dalje

6. Root Partition: ovde nisam ništa dirao, ostavio sam ga na najmanjoj vrednosti, a to je 750MB za 3GS.

7. Unlocks: oni koji imaju SIM-free telefon mogu odmah dalje, a onima kojima je neophodan unlock treba da kliknu na Blacksn0w (3G i 3GS) ili na Bootneuter (2G) pa da krenu dalje

8. Installers: Cydia je štiklirana po default-u i obavezno kliknite na Rock da ubacite i njega, kasnije ću objasniti zašto (vidi pod 16.)

9. Custom Apps: ne dirajte ništa, kliknite na strelicu za dalje

10. Custom Boot Logos: tu možete da izaberete slike koje hoćete za Boot Logo i Recovery Logo, ja nisam ništa dirao već sam ostavio te dve koje su bile tu

11. Kliknite na Build IPSW pa zatim na strelicu

12. kliknite na Start

13. kada sn0wbreeze završi svoje, dobićete svoj novi IPSW fajl koji će biti smešten na desktopu

14. pokrenite iTunes, povežite iPhone sa kompjuterom preko USB kabla. Kada iTunes prepozna vaš uređaj, kliknite na njega, pritisnite na Shift+Restore, nađite taj novi IPSW fajl na desktopu i sačekajte da ga iTunes ubaci u vaš telefon. Ne dirajte ništa dok se ceo proces (oko 10 min) ne završi, tj. sve dok se telefon kasnije ne restartuje i dok ga iTunes opet ne prepozna.

15. vaš telefon je sada i jailbroken i otključan, ali ipak obavezno treba reboot-ovati telefon posle ovoga da bi uhvatio signal od vašeg operatera (bar je tako bilo u mom slučaju)

16. važna napomena: kada kasnije pokrenete Cydiju dobićete poruku da treba da apdejtujete aplikaciju - nemojte to da radite. Ja sam načinio tu grešku i nakon završenog apdejta Cydia je zahtevala reboot posle kojega fon nikako nije uspevao da uhvati signal šta god da sam mu radio. Jedino rešenje je bilo da ponovo preko iTunes-a ubacim IPSW fajl sa Shift+Restore
Šta uraditi: pokrenite prvo Rock aplikaciju koja će vam sama ponuditi da apdejtujete Cydiju - uradite to slobodno. Kada posle budete pokretali Cydia aplikaciju, nećete morati da radite taj 'Essential upgrade' (valjda se tako zove) i nećete posle imati problema sa telefonom koji ne hvata nikakav signal Smiley
« Poslednja izmena: 11. Jan 2010, 17:43:36 od Ardzuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23 25 26 ... 95
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.