Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 90 91 93 94 95
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Apple iPhone 2G/3G/3GS pitanja i odgovori  (Pročitano 227751 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 87
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
kompjuter kod kuce mi uopste ne registruje Iphone kad ga ukljucim preko usb-a , dok ga na kompu na poslu redovno detektuje...u cemu je fora ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
Imam dva problemcica,od skoro sam korisnik iPhone,a Smiley
1. Zasto kada udjem u App store u bilo koju free aplikaciju,pored nje nema download,a account mi je postavljen na United States??
2. Zasto kada drzim dugo na bilo koju ikonicu nede da mi se drmaju da mogu da ih premestim??

Hvala u napred,mozda cu imati i jos neka pitanja :-)))
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.7.2
Browser
Safari 534.52.7
mob
Apple iP5
U App Store kada hoces da instaliras neku besplatnu aplikaciju, onda klikni na to plavo polje gde pise Free i ono ce se pretvoriti u zeleno polje gde pise Install. Onda kliknes na to, ukucas svoj password i sacekas da se zavrsi download.

Za ovo drugo ne znam, trebalo bi da pocnu da igraju posle dugog pritiska na bilo koju aplikaciju Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Mac OS X (iPhone)
Browser
Safari 6531.22.7
E pa problem je u tome sto ja u app store-u nemam to plavo polje ?:-(,a ovo za ikonice sam trazio na netu i neko je reko da moze da bude problem neka instalirana aplikacija za ikonice u cydiji,pa sad ne znam dal znas nesto o tome?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.7.2
Browser
Safari 534.52.7
mob
Apple iP5
Nisam cuo za takvu aplikaciju o kojoj govoris, ali moguce je da je neka od instaliranih aplikacija iz Cydije pravi problem.


A ovo u vezi App Store-a, bilo je nekih vesti krajem prosle godine da korisnici koji imaju iOS 3.1.3 ne mogu da skidaju aplikacije:
https://discussions.apple.com/thread/3574451

Ali to je trajalo mozda dan ili dva i taj problem bi trebalo da je vec ispravljen:
http://modmyi.com/content/6322-ios-3-1-3-app-store-bug-has-been-resolved.html

Ne znam koji ajfon imas i koja verzija softvera je na njemu, ali takodje je moguce da neke aplikacije zahtevaju iOS 4.x za instalaciju pa da iz tog razloga ne mozes da ih skines Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.26
Nisam cuo za takvu aplikaciju o kojoj govoris, ali moguce je da je neka od instaliranih aplikacija iz Cydije pravi problem.


A ovo u vezi App Store-a, bilo je nekih vesti krajem prosle godine da korisnici koji imaju iOS 3.1.3 ne mogu da skidaju aplikacije:
https://discussions.apple.com/thread/3574451

Ali to je trajalo mozda dan ili dva i taj problem bi trebalo da je vec ispravljen:
http://modmyi.com/content/6322-ios-3-1-3-app-store-bug-has-been-resolved.html

Ne znam koji ajfon imas i koja verzija softvera je na njemu, ali takodje je moguce da neke aplikacije zahtevaju iOS 4.x za instalaciju pa da iz tog razloga ne mozes da ih skines Smile
da izvini,zaboravio sam da napisem to,imam iPhone 3gs 16gb i iOS 4.1,inace telefon sam dobio,polovan je,a kada sam ulazio u app store reko je da moram da promenim region,ne u accountu nego u samom App Storeu,pa sad ne znam da li je to u opste moguce...A ne znam da li bi pomoglo da se instalira sve novo od softvera i da se jaibrackuje,sta mislis?to mi je malo gubljenje vremena

i hvala na odgovorima ;-)),pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.7.2
Browser
Safari 534.52.7
mob
Apple iP5
Svakako bi bilo bolje da sve ponovo instaliras posto imas te probleme za koje prvi put cujem samo tu treba da vidis da li ti je telefon sim-free ili mu treba unlock pa u zavisnosti od toga da izaberes odgovarajuci firmware koji ces ubaciti u telefon.
Ako telefon nije sim-free, onda treba da napravis custom firmware koji ne dize baseband tako da posle mozes da uradis unlock pomocu UltraSn0w iz Cydije.

Ali bolje pre toga da ispitas jos neke opcije u vezi sa accountom i App Store-om.
Ne znam gde si i kako pravio account, ali ako je on vezan npr. za hrvatski App Store, onda si njega trebao da izaberes na telefonu, a ne americki.
Na telefonu idi u Settings, pa u Store, klikni na svoj account i odjavi se na Sign Out, a onda se ponovo uloguj na Sign In.
Mozda to pomogne, probaj Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.26
Svakako bi bilo bolje da sve ponovo instaliras posto imas te probleme za koje prvi put cujem samo tu treba da vidis da li ti je telefon sim-free ili mu treba unlock pa u zavisnosti od toga da izaberes odgovarajuci firmware koji ces ubaciti u telefon.
Ako telefon nije sim-free, onda treba da napravis custom firmware koji ne dize baseband tako da posle mozes da uradis unlock pomocu UltraSn0w iz Cydije.

Ali bolje pre toga da ispitas jos neke opcije u vezi sa accountom i App Store-om.
Ne znam gde si i kako pravio account, ali ako je on vezan npr. za hrvatski App Store, onda si njega trebao da izaberes na telefonu, a ne americki.
Na telefonu idi u Settings, pa u Store, klikni na svoj account i odjavi se na Sign Out, a onda se ponovo uloguj na Sign In.
Mozda to pomogne, probaj Smiley
Hvala,pokusacu nesto,a kako da vidim da li mi je telefon Sim-free ili nije?..i da li ima negde malo detaljnije upustvo kako da instaliram sve to sa firmware-om? ili da odnesem kod nekoga...pozz  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.7.2
Browser
Safari 534.52.7
mob
Apple iP5
Pogledaj u Cydiji pod Manage/Packages da li imas instaliran UltraSn0w. Ako imas onda nije sim-free i bolje onda da ne diras nista sam posto jos nemas dovoljno iskustva pa postoji velika mogucnost da zakljucas telefon na neodredjeno vreme Smiley

Poslacu ti na PP adresu servisa koji je se bavi iUredjajima pa ce ti oni valjda srediti to sa novim softverom i jailbreakom Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.26
Pogledaj u Cydiji pod Manage/Packages da li imas instaliran UltraSn0w. Ako imas onda nije sim-free i bolje onda da ne diras nista sam posto jos nemas dovoljno iskustva pa postoji velika mogucnost da zakljucas telefon na neodredjeno vreme Smiley

Poslacu ti na PP adresu servisa koji je se bavi iUredjajima pa ce ti oni valjda srediti to sa novim softverom i jailbreakom Smiley
Hvala Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 90 91 93 94 95
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.