Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 18:57:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Apple Fan Club - Vesti - Novosti - Saveti  (Pročitano 86870 puta)
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Apple iPhone 7 Plus
"Епл" претекао "Мајкрософт"

Захваљујући популарности "Епловог" уређаја "ајфона", та компанија постала највећа светска сила у сектору технологије и на том месту заменила компјутерског гиганта "Мајкрософт". Прогнозира се да ће број купаца "Еплових" уређаја наставити да расте.

Произвођач рачунара "Епл" је по тржишној вредности претекао компјутерског гиганта "Мајкрософт" и постао највећа светска компанија у сектору технологије, захваљујући оптимизму инвеститора да ће број купаца за популарне "Еплове" уређаје додатно расти.

Тржишна вредност "Епла" тренутно износи 222,1 милијарду долара према "Мајкрософтових" 219,2 милијарде долара, што "Епл" такође чини другом по вредности компанијом у САД иза нафтног гиганта "Ексон мобила" са тржишном вредности од 278,6 милијарди долара.

Извршни директор "Епла", Стив Џобс, изјавио је прошлог месеца да је захваљујући великој тражњи уређаја "ајФон" профит у другом тромесечју текуће пословне године готово удвостручен, док су приходи повећани за 49 одсто.

Ти резултати не обухватају приходе од продаје минипреносивог рачунара "ајпеда", који је пуштен у продају после завршетка другог квартала.

Замена компанија на врху технолошког сектора у САД одражава промењиву срећу коју су имала та два предузећа. "Мајкрософт", највећи светски произвођач софтвера, није имао превише успеха у проширењу пословања изван оперативног система "Виндоуз" на друга тржишта, укључујући мобилне телефоне, претраживање интернета и играће конзоле.

Са друге стране, "Епл" је био на рубу банкрота кад је 1997. Џобс преузео руководећу позицију, али се од тада трансформисао из произвођача рачунара "Мекинтош" у трендсетера на пољу потрошачке електронике, избацивши на тржиште музички плејер "ајпод" 2001. године, телефон "ајФон" 2007. и рачунар "ајпед" ове године.

RTS

 Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.2
 Smile





jos 10 dana do WWCD-a
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4670
Zastava
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.2
mob
Apple iNat
    HTML5 Showcase

    Ovo su vec vidjene stvari, koje dobro funkcionisu; ali to je tek pocetak.

    http://www.apple.com/html5/
 



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 533.4
mob
Apple iPhone
Safari 5 - http://www.apple.com/safari/
Mislim da cu svakako ostati na Google Chrome  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 533.1
Safari 5 - http://www.apple.com/safari/
Mislim da cu svakako ostati na Google Chrome  Smile
Cemu smajli  Smile
Inace,petica...
Ovaj reader izgleda mnogo,svidja mi se sto vise stranica moze da uklopi u jednu (umesto da klikces link page 2,3,4 etc,sve ti stavi u jednom)...
Videcemo sta ce ispati od ekstenzija,verovatno nesto dobro  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sheikh Don PaXon The Greatest !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2736
Zastava Ispred kompa!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Jel zna neko da li mozda izlazi novi ipod nano 6 generacije??? Sad su izbacili iphone 4 bio bi red da izbace i nano...
IP sačuvana
social share
Востани Сербије,
давно си заспала,
у мраку лежала,
сада се пробуди!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 533.1
ne zna niko do oni,a cisto sumnjam

pogledaj ovde sta kazu
http://buyersguide.macrumors.com/#iPod_nano


prosecno im je trebalo 300 dana da izbace novu verziju iPod Nana,a od poslednjeg je proslo 275 dana...
e,sad,ne mora da znaci ponovo,ali najverovatnije izbacuju u septembru,uvek nove stvari vezane za muziku tad izbacuju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sheikh Don PaXon The Greatest !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2736
Zastava Ispred kompa!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ma citao sam nesto na netu da bi kao sledeci nano trebalo da bude ceo touch screen kao ipod touch. Kod sadasnjeg nano-a mi se ne svidja sto ima kameru a trenutno mi je drugar u USA pa ne znam da li da ga iscimam za neki ipod. Verovatno cu uzeti aktuelni model nano-a koji ce biti jos jeftiniji ako izadje 6 gen. Osim ako ta 6 gen. ne bude bas neka perverzija od aparata.
IP sačuvana
social share
Востани Сербије,
давно си заспала,
у мраку лежала,
сада се пробуди!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 533.1
Ma citao sam nesto na netu da bi kao sledeci nano trebalo da bude ceo touch screen kao ipod touch. Kod sadasnjeg nano-a mi se ne svidja sto ima kameru a trenutno mi je drugar u USA pa ne znam da li da ga iscimam za neki ipod. Verovatno cu uzeti aktuelni model nano-a koji ce biti jos jeftiniji ako izadje 6 gen. Osim ako ta 6 gen. ne bude bas neka perverzija od aparata.
Brate bice perverzija,kao i sve drugo...
I bice ti zao ako ga uzmes a izadje novi...
al jbg,moraces da se naviknes,ja sam se navikao sa laptopom i dva ipoda,a verujem da ce mi biti zao i kad novi iMac izadje,al jbg,i ovaj je odlican  Smile
a to da ce biti touchscreen ?
odakle ti to ?
pa zar vec nemaju iPod Touch,on sluzi za to  Smile

ja bi ti preporucio da uzmes iPod Touch,ako izadje novi jos bolje,ako ne bices i sa ovim zadovoljan,a i nije toliko skup - 200$ (jos manje ako uzmes ovde - http://www.macmall.com/n/Ipod-Touch/macNavLinks-macNavLinks.219 , Macmall je odlican,ja ti ga preporucujem)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sheikh Don PaXon The Greatest !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2736
Zastava Ispred kompa!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ma nano mi se najvise svidja jer je mali i lagan a o5 ima 16gb i prvenstveno bi ga koristio za slusanje muzike dok setam ili dok trcim. Iz tog razloga nisam bas za ipod touch jer mi ne treba toliko veliki mp3 sa svim tim funkcijama. Vise sam za jednostavnu funkcionalnost nego za multifunkcionalnost. Dakle cisto slusanje muzike bez igrica,neta,slika,video zapisa i sl.

Pa na google-u gde bi drugo... Ukucaj ipod nano 6 gen. i izbacice ti to za touch screen. Bili su u pravu i za novi iphone 4 kad ga je valjda neki zaposleni u apple-u zaboravio negde i neki lik ga je nasao i prodao nekom magazinu ili sl. i tako se znalo kako ce izgledati iphone 4 jos pre par meseci.
IP sačuvana
social share
Востани Сербије,
давно си заспала,
у мраку лежала,
сада се пробуди!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 18:57:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.