Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 12:29:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Apostol Petar nikad nije bio u Rimu  (Pročitano 26054 puta)
06. Sep 2003, 04:29:00
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Jedan novi tekst otkriva tu sokantnu vest da apostol Petar nikada nije krocio u Rim.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Khm... Koji novi tekst?
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 167
E,sad, kako nije...meni dadose 8 iz opste istorije zato sto sam rekao da je bio Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Da li je to zaista vazno?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bilo bi vrlo korisno postovati taj tekst, ako nemas skenera ili uslova da odradis nesto takvo, daj ja cu...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Neverovatno je ovo cuti !
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Sokantno mozda jeste, ali avaj... E, sada, tekst je, bojim se, malo poduzi, nasao sam nacina da ga kopiram, itd. Videcu pa cu mozda da ga postavim, ili cu mozda da postavim neke odlomke, ne znam... moram da razmislim o tome posto ne zelim da smorim sve zive.

Zamolio bih jednu personu koja je postovala ovde, ako bi mogla, da se uzdrzi da komentarise na moje teme, zato sto ja zaista ne zelim da se uplicem u komentare i razgovore sa njom (persona o kojoj je rec znace da mislim na nju i zna i razloge za to). Ovo je moja molba doticnoj personi iz razloga koje smo zajednicki i privatno apsolvirali. Svestan sam da je ovo javan forum i da svi mozemo da iznosimo svoja misljenja, ali sam takodje svestan da je mudro ne petljati se tamo gde meni nije mesto i obrnuto, tim pre sto se to u proslosti pokazalo kao nazalost veoma losa stvar. Tako da, posto ja ne obracam paznju i ne petljam se u bilo kakvu komunikaciju sa doticnom personom, njenim temama i postovima, cenio bih, postovana persono, da imam isti tretman sa tvoje strane, posto ne bih voleo da mi se obije o glavu bilo kakva komunikacija sa tobom, niti da budem predmet tvojih spekulacija i ruznih optuzbi... a i sama znas, doticna persono, da smo se sporazumno i prijateljski razisli u zivotu i zasto, pa te molim da ne podlegnes amneziji o tim stvarima i da postujes taj razlaz dosledno. Ja te ne mrzim, ali ne zelim ni da se nalazim u tvojoj blizini. Zahvaljujem ti se na razumevanju i pridrzavanju ovog principa.

Zahvaljujem se i drugima koji nece postavljati dodatna pitanja na gore izneseni stav i koji ce se uzdrzati od bilo kakve spekulacije i trazenja bilo kakvih pojasnjenja, zato sto za to nema nikakve potrebe i nema razloga da ja ili bilo ko drugi daje bilo koja dodatna pojasnjenja. Zahvaljujem.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
HA
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Ja sam lepo zamolio i bio sasvim uljudan u svojoj molbi, jer sam hteo da na forumu ucestvujem na miru i da dolazim i odlazim u miru. Medjutim, posto je to nemoguce, a posto ja sa doticnom personom nemam nameru da se upustam u komunikaciju, a jos manje u prepiranja i preganjanja i ubedjivanja, to mi jedino preostaje da se oprostim od svih vas i da vam svima pozelim svaku srecu u radu i zivotu.

Zahvaljujem i pozdrav,
Sasa
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nigde ti meni ne ides...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Nemoj dzabe pricati "doticna persona". Reci da sam to ja.

@ALL

Za one koji neznaju - ja sam ta osoba. Svojom greskom ali i tudjom zaverom sam postao smetnja Sashi.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 12:29:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.