Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:19:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Антибеоградски фронт  (Pročitano 13965 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Ne razmisljaju te budale da najvise poreznih obveznika ima Beograd, ali umesto da iskoriste prave argumente kako bi resili problem beogradizacije Srbije, oni se okrecu ekstremizmu i sebi daju auto-gol.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 415
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mi Juzna Pruga smatramo da se centar Srbije treba premestiti u Leskovac. Svi znaju sta znaci Leskovacka pleskavica, jel da? Ostalo da i ne spominjem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
а паприке! Smile
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
и ччкалице.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Daj bre dokle vishe da vas pojedinci navlache na priche kako "Srbija radi a Beograd se gradi". Ako sta u Beogradu i gradi onda je to ne uzi centar, nego strogi centar i jos po nekoliko ulica uz i niz. I to je sve, bash sve! Manje gledajte PINK i okrenite se konkretnim stvarima, a to je recimo, kako da skinete sa vlasti u gradu, sve one koji vam pune glavu glupostima jer je tako najlakse da se operu svoji propusti i nesposobnosti. Ako vam je za utehu, bar je deo ekipe koji su krali na naplatnim rapmpama iz Nisha. Sto oni nisu imali svest o svome gradu pa ubacili neku kintu za njegovo preporod.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
...
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Ako zelite da vidite "bogatstvo" Beograda, posetite zooloski vrt i sve ce vam biti jasno(zmije u plasticnom koritu na trulim daskama, budj i nesnosan smrad, jer Vuk Bojovic ne dobija ni coravi dinar od gradaske vlade), a ne neka fensi mesta koje drze kriminalci.
Ali svaki provincijalac se drzi iskljucivo kruga dvojke, da se ne bi izgubio u velikom gradu, pa nikada ne stigne da vidi prave slike Beograda.
Valjda ... kad proseta Knezom, pa sidje malo do trefa i cistog javnog wc-a u kome se ne placa koriscenje, pa pojede big mek u klimatizovanom meku na terazijama, pa zatim malo bude "window shoper" u radnjama koje imaju najnovije modele patika ... zaista se oseca kao da je u Nju Jorku.
Ali ja zivim u predgradju koje ima vise stanovnika od jednog Trebinja, Subotice ili Vranja i nemamo nista od onoga sto sam naveo gore, ni kulturni centar, u mom kraju nema ni igralista za decu i sportskih terena,a na drugim mestima su retki.
A stanove nismo dobijali od Tita, nismo kuce gradili uz pomoc kredita, sami smo se snalazili.
Pa gde je otisao novac mojih roditelja, dugogodisnjih poreznih obveznika,(kao i moj novac) ako nam drzava nije dala nista.
Pa od mojih para je gradjen Nis, Novi Sad, Subotica, Pristina i ostali gradovi iz unutrasnjosti ... jasna stvar.
Ne mrzite nas, mrzite vase bogatase koji su dosli ovde, a ja volim svoj zavicaj i u njemu cu i umreti, boli me qrac i za vas i za krug dvojke.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Eeee,

moj beograd! rodjen sam beogradjanin! 4 generacija!!!! I time se dicim! A imam pitanje za Nislije i Leskovcanine i ostalu bagru koja samo kuka kako je njima tesko jer nisu u BGD: Beograd ima vise od 2.5 miliona stanovnika. Od toga mozda je samo 1/6 pravih rodjenih beogradjana! Ostatak je Nis, Leskovac, Vranje, Crna Gora... Jos imaju prava da pljuju po BGD!!! Sta bre hocete!? Da sam gradonacelnik zatvorio bih bre bgd za doseljenike! Ne bih pustio ni jednog u narednih 20 godina!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Cekaj stani odmori malo....jesi li se zapitao nekada zbog cega ljudi iz tih gradova odlaze u Bg ili ti mozak sluzi za izbacivanje ovakvih floskula....
Nemam nista protiv Beogradjana nisu oni krivi sto sadasnja, prosla, pretprosla i unazad 100 godina vlast je radila samo na jedno kako afirmisati Bg, kako dovoditi strane investicije, firme, cuda i ostale zajebancije...ostali gradovi dobijali su mrvice.
Sva predstavnistva, sva ovlascenja, nije bilo dovoljno da budete glavni grad nego ste oduzeli i prestonicu gradovima koji je zasluzuju vise od Bgd-a.
Al to sve vlast diktira i trebalo bi da se izmedju svih gradova napravi granica i da svaki grad bude zasebna drzava kao USA nesto svi bi zivjeli bolje i srecnije...ovako znam da pare kje treba da ostanu u mom gradu pice u bgd, nama ostaje nekih 20%, mislim to je dovoljno za nas juznjake mi smo ionako beda....
Jedva cekam tu famoznu pravu decentralizaciju!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia N70
Mafijadog da ti rece cura nesto!Kada je Krusevac bio prestonica vi ste bili prcvarnica obicna toliko o tome,cmok
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:19:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.