Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Anti radari (tj. auto radar-laser detektori)  (Pročitano 24244 puta)
Ucesnik diskusija


Vrm, vrm, vrrrrm

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 80
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia n73
Bash sam imao prilike da me je skoro zaustavio radar, ne laser Smile i kazhe ovaj da ne mozhe nikako da provali da imam jammer jedino ako ga ostavim ukljuchenog, a ako usporim i ugasim ga ne verujem da ce bash da se smara da me zaustavi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Lamborghini Gallardo owner wannabe.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1713
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
IP sačuvana
social share

You buy a Ferrari when you want to be somebody. You buy a Lamborghini when you are somebody. Frank Sinatra
Ferrari fag Someone who, for reasons unbeknownst to those outside of the Ferrari fag clique, displays an incomparable affection for the Ferrari automobile brand by wearing or displaying the most ridiculous of Ferrari-branded products, typically in groups of three or more products at a time so their loyalty is not questioned. Many Ferrari fags do not even own Ferrari automobiles.


  Где престаје логика ту почиње Србија! Живели!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson K810i
Sto se tice laserskih ometaca ne znam, ali ometaci za one stare radare su zabranjeni jer oni ometaju frekvenciju radara tako sto emituju drugi signal na istoj frekvenciji. Problem je u tome sto sve to radi na frekvenciji koja nije dozvoljena za civilnu upotrebu (to je kao da kupis radio stanicu i ometas frekvencije na kojoj rade pandurske tuzibabe). Detektori nisu zabranjeni jer nista ne emituju vec samo primaju i detektuju signal.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
evo ovako Smile

1. pandurski radar - oprema starijeg tipa koja emituje signal na radio-frekvencijama (obichno vishe frekvencija). brzina se meri pomocu doplerovog efekta.radarski snop je obichno veci od celih kola na daljinama od par stotina metara .
- detektori za radare su poznati odavno .za njih je dovoljna jedna prijemna antena zbog shirine snopa. moguce je otkriti i radarski snop koji se odbije od drugih vozila/predmeta i tako na vreme smanjiti brzinu .
upozorenje !!! detektore je moguce otkriti pomocu takozvanih detektora-detektora jer svaki detektor ima u sebi oscilator koji je i sam emiter.neki detektori imaju u sebi chak i detektore detektora detektora Smile jer pandurski detektor detektora takodje pomalo emituje.za sada kod nas detektori nisu zabranjeni ,a da li ce biti ne znam.
- ometachi za radar rade u sprezi sa dektorom ,ako vas radar ozrachi oni pochnu da emituju na frekvenciji radara i brzina ne moze da se ochita. dobar ometach mora da pokrije sve frekvencije na kojima radar radi. naravno ,ova oprema je potpuno nelegalna i ako vas pandur dobro nanishani pa vidi da ne moze da ochita brzinu - predstoji vam zajebancija sa policijom i sudstvom veca od kazne sa brzu voznju.

2. pandurski laser - oprema novijeg tipa koja koristi signal vece frekvencije (infra-crveni spektar).glavna prednost u odnosu na radare je mnogo uzi snop (na 250-300 m oko 1 m kvadratnog).takodje zbog bolje elektronike brze mere brzinu Smile
- stealth -ova metoda se sastoji u tome da se povrshine koje najbolje reflektuju lasersko zrachenje (tablice,farovi ,hromirani delovi ...) premazu bojama ili zashtite navlakama tako da se smanji refleksija ( i time smanji daljina na kojoj panduri mogu da izmere brzinu) .ovo se obichno upotrebljava uz laserski detektor. u pojedinim zemljama je zabranjeno premazivati tablice (koje panduri najceshce nishane) anti-refleksionim sredstvima .
- laserski dektori - laserski detektori su komplikovaniji od radarskih jer je za uspeshno koriscenje potrebno vishe senzora ,narochito za velika vozila. princip rada je jednostavan ,ali treba napomenuti ovo -ako panduri nanishane vashe vozilo ,detektor ce to otkriti ali obichno necete imati dovoljno vremena da usporite . zato je najbolje da se detektori koriste uz gore pomenute stealth metode ,jer tako dajete sebi vremena da ukochite pre nego shto dodjete na daljinu na kojoj panduri mogu da vam izmere brzinu.
- laserski ometachi -iako se chesto reklamiraju ,ovo je obichno bacanje para. razlog je u tome shto je laserski snop veoma fokusiran i jak (pandurski laseri koriste veoma jake laserske diode). da bi se uspeshno ometalo ,moralo bi da se emituje na istoj frekvenciji ,ali u svim pravcima (jer ne znate odakle ce da vas potkachi radar) i da se montira na vishe mesta . usled toga ,a po testovim raznih auto-moto chasopisa,za sada nema laserskog ometacha koji sam po sebi moze da ometa laser ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 120
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
Korisne stvarcice. Ja sam za 100 eura uzeo neki Kobrin detektor koji lepo radi, do sada me nije izdao. A sto se zakona tice, jos uvek nam ne mogu nista.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 312
Zastava srbija
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung galaxys I9000
Da li neko moze da preporuci neki siguran detektor do 150 eura.Ako moze kompletan naziv sa oznakom.
IP sačuvana
social share
Tiho spustala se letnja noc na Cer, na tu gordu planinu.Cak i divlja zver gubila je smer  zbog cudnog straha da ce smetat cetama sto krecu se bez daha.Drini, Savi svuda gde je plac tamo hita britki srpski mac.Samo laki bat, niko nikog zvat te noci nece dok se vojska proplancima i brdima krece.Sve do mraka preko obronaka, svakog srce mori svakom vatra u grudima gori da se odmah bori.U toj zemlji gunja i opanka, gde su zore vecno crvene, nikad boj ne spi.A kad zito zri tada bez prestsnka svud se cuje pesma tanka, pesma od uranka
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 111
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k 800i
evo josh jedne interesantne web strane http://www.blinder.net/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo polako...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12015
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Samsung galaxy s4
Da li neko mozda ima neka nova iskustva vezana za radar detektore, razmisljam da uzmeme jedan pa me zanima sta drugi misle....
IP sačuvana
social share
U cik zore zviždi voz, njime odlazim u OZ
Neću da se vratim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung i8510 innov8
Ne znam, chuo sam da sada pored radara imaju video zapis i kad te snimi ne moze da obrishe valjda taj snimak nego mora da ga pravda u stanici sa napisanom kaznom, samim tim nema vishe crvenih novchanica, kolega i tako toga.. Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1780
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia 1650
Da li anti radar moze da pisti ako je u blizini neka policijska motorola tj. toki voki??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.