Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 09:48:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 132 133
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Anti - Grand klub.  (Pročitano 83128 puta)
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
girl ti ocigledno imas problem sa tim sto si verovatno jako ruzna i neserecna zbog toga sto nema ko da te kara pa si se toliko okomila a jelenu karleusu i na sponzoruse i na zenske koje se karaju kazi mi kad ce da se nadjemo da ti platim nekog zigoloa nemogu vise da te slusam kako pljujes po nekim zenama i devojkama koje rade i uzivaju u potpuno normalnim stvarima 21 veka!!
isto ko sto klosar psuje onoga ko vozi ferari tako riba koju nebi pipnuo niko ni sa granu psuje one koje imaju sa kim da se karaju!!!

auuu pa zar je trebalo 130 strana pa da cujem kako su britni i agelira sljam zar nebese taj sljam i te sponzoruse samo na grandu jel nije bese ta najpopularnija muzika na zapadu olicenje inteligencije kulture i da samo obrazovani i kulturni to pevaju!!!
Uh Srkich...pa Grl je lepotica naspram Krmeljuše...ups! Krlevuše!
Ona ima prirodne obline i može turski ples samo tako, s tim da je prirodna i lepog lica, što dotične prozvane nemaju sigurno!  Smile Grl je takav pozitivac neviđeni, vesela i takav individualac koji prosto te veseli kada je vidiš... Smile
Uopšte ko si ti da tako vređaš tuđe mišljenje ako devojka lepo govori istinu!  Smile
Ti si siguno bio kad si bio mlađi sa ribama da budeš viđen, a nisi nosio dobru dioptriju kada su ti ribe mogle jesti pitu s glave zbog svojih štikala...Joj! Kakav si ti plitkoumnik...samo da znaš...ti i tvoje niskoumne vrednosti i kriterijumi sekstistički! Bože me sačuvaj!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ti skrichmkao i svi tvoji ljudi buducnosti (mogo bi da se kandidujes za predsednika sa parolom Ja sam covek buducnosti) mogu da zavide nama jer su nepismeni. To ko koja kola vozi u ovoj zemlji zavisi od broja ljudi koji mu rade u inostranstvu i Milosevicevih uvlaka.

danicheli ne padaj na sitne prozivke, on ne zna za bolje nego da ljudima prica da su ruzni. To su fore iz druge godine vrtica.

Uzgred, skrich, znam kako izgledas



 Smile  Smile  Smile  Smile  Smile


IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
 Smile Ma znam, nego malo da mu natrljam na nos, kako je plitkouman, on mašao našu slatku Grl!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ovako skrich zamislja svet u buducnosti:

Svi se medjusobno jebu, sa kondomima, tako da se deca ne radjaju. Srbi kao narod za 15ak godina nestaju sa lica zemlje, jer su se jebali, a nisu pravili decu. Ruzne zenske, ljudi i debele pandurke idu u zatvor da ih ljudi buducnosti ocima ne gledaju jer kvare prizor. Niko nece morati da brine o parama jer ce ih imati svuda okolo kao i 1 000 000 BMW-a, Audia i Mercedesa. Podseca na spansku seriju? Taj svet ne postoji druze skrich, taj svet nikad i nece da postoji. Nikad nece tupani i plasticne ribe da upravljaju svetom, a ja cu dati zivot da se to ne desi u ovoj nasoj jadnoj Srbiji.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Kad budete naucili da normalno diskutujete o muzici, to cete moci da radite. Posto to ne umete zakljucavam temu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 132 133
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 09:48:18
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.