Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Anksioznost, kriticizam, predrasude i osudjivanje...  (Pročitano 16348 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Pa za to i služi psiholog. Smile
Razmisli, da li želiš da ostaneš u ovakvom stanju, ili želiš, makar da pokušaš, nešto da promeniš?
U prvom slučaju sigurno ne dobijaš, a u drugom čak i imaš šanse za promenu na bolje.
Izbor je samo tvoj. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.43
Znam ja sve to, nego eto, imam te negativne misli tipa...
Hm, gde da vadim uput, kako ide ta procedura, gde predati uput, kako reci mojima od cega patim a da ne misle da sam lud?
Ne plasim se ja psihologa, umem ja donekle sa ljudima Smiley, nego eto silne procedure i nepoznavanje istih.
Mada prezivecu Wink, znam da hocu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson K610i
Citat
Hm, gde da vadim uput, kako ide ta procedura, gde predati uput, kako reci mojima od cega patim a da ne misle da sam lud?

Niko ko je išao kod psihologa/psihijatra je bio lud, samo osobe koje nemogu same da reše svoje probleme (kao ti  Smile ), tako da tvoji moraju da razumeju tvoj problem  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Znam ja sve to, nego eto, imam te negativne misli tipa...
Hm, gde da vadim uput, kako ide ta procedura, gde predati uput, kako reci mojima od cega patim a da ne misle da sam lud?
Ne plasim se ja psihologa, umem ja donekle sa ljudima Smiley, nego eto silne procedure i nepoznavanje istih.
Mada prezivecu Wink, znam da hocu.
Kad već spominješ negativne misli... one su (tj. njihovo otklanjanje, i zamena za pozitivne, funkcionalne) sastavni deo kognitivno-bihejvioralne terapije.

Što se tiče uputa, on ti nije neophodan.
Psihologa možeš naći u školi, pri studenskoj poliklinici (ne znam koliko imaš godina), ali i u svim domovima zdravlja.
On može izvršiti dijagnostiku, pa te uputiti kod psihoterapeuta određene orijentacije, u ovom slučaju, a po mom mišljenju, KB terapeuta.

A ako pak imaš novaca, možeš ići i privatno. Do njihovih brojeva telefona je relativno lako doći, a ostaje pitanje da li su i koliko oni efikasniji u odnosu na ove koji to rade u okviru rada u bolnicama, domovima zdravlja, itd.

I zapamti, ovo što je rekao i Utopia, ti nisi lud time što ideš kod psihologa.
Nisu svi njihovi pacijenti ludaci; šta više, poznato je da ''pravi'' ludaci slabo reaguju na psihološku terapiju, pa su oni (u najboljem sličaju) hospitalizovani na mračnim i memljivim odeljenjima psihijatrije.

 Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.