Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:24:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Anketa za devojke  (Pročitano 25824 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
@Pablo


Zasto ste onda sponzoruse kad mozete sebi da priustite tako nesto, onda mozete da birate momke koji vam se svidjaju ne samo zbog para

Duso da ti objasnim nesto ja i nisam sa momcima koji mi se nesvidjaju, to nikada ne bih ni mogla da budem! A sad kad vec mogu da biram izmedju bogatog i siromasnog naravno da cu izabrati ovog prvog!!!

A to sto ne volim....
Duga, tuzna prica koju ne mogu opet da pricam ali onog momenta kad neko bude zavredio moju paznju mozda mu i dam srce!

A to sto ponavljam stalno Sanja i ja, Sanja i ja smo nerazdvojive! To je moje drugo ja kao i ja njeno! I iako ona sad nije ovde ona deli moje misljenje, po svemu! Jel tako ime?! :wink:
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat: Jox
Evo ponesto cu kao reci SAnji i Sanjici.
   
   Poziv na neuracunjivost. :silly:
Ovde imamo dve tipicne zenske ankete. Koliko god vama to izgledalo ocigledno u ovom trenutku mislim da se ne biste tako laki snasli da nisu pisane u zenskom licu. Jos dok smo intervjuisali po Kalamegdanu
primetio sam sledece. Tri najvaznije stvari koje devojkama zivot znace: Seks, pare, alkohol. Ne bas tim redom. Vrlo neobicno, sta vise neoriginalno jer me podsecaju na neka druga lica jednine i mnozine. :twisted:  Devojke koje su nam ovde, kao i na mnogim drugim anketama koje imam ovuda nekuda razbacane, na trenutak otvorile svoju... sta god, pokazale su nam sta se krije iza nezne spoljasnosti, iza mekih uvijenih plavih pramenova kose, purpurnih krhkih dugih noktiju, snenih dubokih  8O , toplih usana.... Ono sto onako naivnim, snenim (izazvano konzumiranjem alkohola i gledanjem Judine zene) pogledom traze u vama su jedino pare, dobro mozda ne jedino jer su potrebna i dobra kola, nije ni to mozda jedino, znaju one nabrojati i jos po nesto. Meni nije jasno kako se bice kome je tekila omiljeno pice moze nazvati ljubicicom (ja je ljubim ona podriguje). Ja zivim ovde na selu pa sam upoznat sa velikim asortimanom voca i povrca, ali nisam nasao ni jedno za prikladno u ovom trenutku.
   Ma sta znam nego da privedem kraju.
Posle svega ovoga sto sam saznao, a sada i nisam siguran da li sam zeleo, moje detinjstvo vise nikada nece biti isto. Ostace mi trajne traume.  Smile


Jox evo ti objasnjenja za tu tequilu i ljubicicu Smiley

tequila mi je omiljeno alkoholno pice,inace je soda-voda Smiley a ljubicicom me niko nije zvao osim jednog...koji ce se prepoznati ako procita ovo... Wink

P.S. O podrigivanju necu ovako javno ,da ne budem ne kulturna Wink :twisted:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 354
Ma tako je, tako je.
   Nego devojcice ti si stvarno losa ili se samo salis sa nama?
Mislim meni ni iz dzepa ni u dzep, jer se ja nikada necu zabavljati sa sponzorusama. Ja mislim da se salis sa nama. Mislim da Sanjica nije
sponzorusa, neka se javi.
   Ja bih voleo da jos neka devojka popuni anketu.
IP sačuvana
social share
Ako to do sada niste ucinili obavezno posetite: http://www.burek.com
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
@Pablo
 
SAnja i ja smo kako ti je ona vec rekla nerazdvojne,tj.ona je moje drugo JA i ja njeno,tako da svaka od nas moze da pise u ime druge... Smiley sve sto ti je SAnja napisala je apsolutno tacno    :twisted: da smo sponzoruse-jesmo,da imamo dobra kola-imamo,a izvuci vise od muskaraca-zasto da ne? Wink Uzmi sve sto ti zivot pruza Smiley
Sto se tice srca-Sta je to? Smiley  Smile Moje je izlomljeno i baceno odavno,vise se i ne trudim da ga sastavljam,zgazeno toliko puta da neznam broj... Muskarci su napravili od nas ovo sto jesmo,tako da nemate pravo glasa uopste sto se toga tice Smiley

Pozdrav Smiley

@IME podrzavam te 101% , znas da sam uz tebe uvek Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Citat: sanjica_021
Sto se tice srca-Sta je to? Smiley  Smile Moje je izlomljeno i baceno odavno,vise se i ne trudim da ga sastavljam,zgazeno toliko puta da neznam broj... Muskarci su napravili od nas ovo sto jesmo,tako da nemate pravo glasa uopste sto se toga tice Smiley


Tvoj zivot, tvoj izbor, samo mi tvoj izgovor deluje smesno, pa svaka devojka je bila povredjena x puta ,uostalom kao i mi, po tvom kriterijumu sve devojke bi trebalo biti sponzoruse

Pitanje za obe Sanjice sponzorusice: Jel ste obe plavusice?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ime moje milo, drago mi je da si nam se vratila ziva i zdrava!
A najmilije mi je to sto nisam pogresila oko toga da imamo isto misljenje, znala sam ja da i ti isto tako mislis!

@Jox
Ovde nema nikoga sem nas pilica :wink:

Zezam se, pored Sanje i mene retko koja devojak posecuje burek, sve ste bre poterali!!!

@Pablo

Opet ponavljam, demokratska drzava mozemo da biramo kako zelimo tako da smo izabrale put lakseg otpora i ostajanje naseg srca koliko-toliko celog.
A sto se tice boje kose, ja sam prirodno smedja ali pre sam imala plave pramenove, a sad mi je nesto izmedju, plavo smedja, a bila sam i crvena pa se nesto razisljam opet da se ofarbam u crveno,sto te to interesuje?!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat: SAnja
Ime moje milo, drago mi je da si nam se vratila ziva i zdrava!
A najmilije mi je to sto nisam pogresila oko toga da imamo isto misljenje, znala sam ja da i ti isto tako mislis!

@Jox
Ovde nema nikoga sem nas pilica :wink:

Zezam se, pored Sanje i mene retko koja devojak posecuje burek, sve ste bre poterali!!!

@Pablo

Opet ponavljam, demokratska drzava mozemo da biramo kako zelimo tako da smo izabrale put lakseg otpora i ostajanje naseg srca koliko-toliko celog.
A sto se tice boje kose, ja sam prirodno smedja ali pre sam imala plave pramenove, a sad mi je nesto izmedju, plavo smedja, a bila sam i crvena pa se nesto razisljam opet da se ofarbam u crveno,sto te to interesuje?!


Bila sam plavusa,crvena,smedja,ljubicasta... sad sam nesto plavo-smedja... Smiley Sto pitas? Mislis da su samo plavuse sponzoruse???        

Ostalo se slazem sa SAnjom Smiley

@Jox,zasto mislis da nisam sponzorusa?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat: Pablo
Citat: sanjica_021
Sto se tice srca-Sta je to? Smiley  Smile Moje je izlomljeno i baceno odavno,vise se i ne trudim da ga sastavljam,zgazeno toliko puta da neznam broj... Muskarci su napravili od nas ovo sto jesmo,tako da nemate pravo glasa uopste sto se toga tice Smiley


Tvoj zivot, tvoj izbor, samo mi tvoj izgovor deluje smesno, pa svaka devojka je bila povredjena x puta ,uostalom kao i mi, po tvom kriterijumu sve devojke bi trebalo biti sponzoruse

Pitanje za obe Sanjice sponzorusice: Jel ste obe plavusice?


@Pablo,vidim da nas shvatas previse ozbiljno iako ni jedna od nas to nismo,mada bi mozda trebale biti zbog godina,bar ja,kao starija Smiley Opusti se,nismo mi tako strasne kao sto delujemo Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Citat: sanjica_021
mada bi mozda trebale biti zbog godina,bar ja,kao starija Smiley


A kolko imate godinica?



Citat: sanjica_021
Opusti se,nismo mi tako strasne kao sto delujemo Wink



Ja sam maksimalno opusten, samo se vas dve "iskazujete" kao nekarakteristicne sponzoruse

1) Sponzorusa nikada za sebe nece reci da je to sto jeste
2) Ona je sa momcima samo i iskljucivo zbog para
3) Da sponzorusa skupi dovoljna para vise ne bi bila sponzorusa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Pablo duso ne bih da te vredjam ali ovih dana nesto ne kontas stvari...

Da krenem redom....

Nisu te naucili da se devojke ne pitaju za godine!!!!
Ali ipak odgovoricu ti.

Sanjica i ja imamo dovoljno godinica, jedna od nas dve cak i previse zbog nekoga :wink:
Punoletne smo cak i u Americi, Sanjica je starija mada u neki trenucima deluje kao da je mnogo mnogo mnogo mladja... Ime uozbilji se malo BRE!

A gde je to definisano kakve su to karakteristicne sponozruse?!
I odmah da pobijem tvoju teoremu!!! :wink:
1)Tacno je da sponozorusa nikada nece reci za sebe da je ono sto jeste, ali to samo sponozrusa koja nije pametna nece priznati! Vec sam ti rekla da nas dve pored dobrog tela, kao sto ti rece sisa i dupeta,  mi imamo i dosta pameti tako da smo shvatile da je mnogo bolje kad kazes muskarcim ko si i sta si, oni znaju sta da ocekuju od tebe a i znaju sta treba da ti pruze.
2) A ko je rekao da mi nismo sa momcima iskljucivo zbog para?!
3)Duso, sreco, opet nesto nisi pametan danas, jedna jedina stvar koja je tacna za sve zene bilo kakve da su je to da: ZENAMA NIKAD NIJE DOSTA PARA!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:24:26
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.