Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:09:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Angry Video Game Nerd (AVGN)  (Pročitano 155493 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Ahahaha, majke ti? Šta si mu rekao? Da ti se nije svidelo 3 sekunde nekog klipa od 20 min?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
HTC Wildfire S
off
čitao na Dramatici... RIP E.D.).
Ne podsećaj me, pokušavam da zaboravim.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Sendo 
Ne, prekršio sam zlato pravilo foruma - Ne vređati thatguywiththeglasses reviewere. Naime zapao sam u težak konflik sa dva reviewera koja su se pojavili na TGWTG, Lanipator i JesuOtakuom (imaju njihovi YT kanali, nađite ih). Prvi je baja koji je u ekipi Dragon Ball Abrigeda (nešto kao Yu-gi-oh Abriged, ako ne znate šta je, niste u trendu), jer je na sajtu krenuo Outside of Otaku rubriku gde "Opisuje Anime očima normalnih ljudi, ne fanova ili fanatika". Prvo je opisao Berserk koji je tako grozno opisao (čak i za parodiju). Napušavao sam ga svaki put kada mu je video izlazio do te mere da je lik prestao da dolazi na sajt.
JO sam napušio iz drugih razloga. Naime devojka pravi dobre kritike Anime naslova, ali po dolasku na TGWTG (gde se po forumu promovisala kao blesava), počela je da radi neke bzvz stvari, da ne pravi video klipove, da govori kako joj je komp pokvaren/bolesna, da uploaduje stare klipove sa YT, a pri tome i nju i ovog gore prati 4 hiljade ljudi na twiteru, tako da imaju legiju fanatika koji nemaju dva posto razuma, i za koje sve šta ovi napišu je Amin. Evo sada uploaduje neke svoje klipove u kojima igra igre, ili radi promociju nekih gluposti, a ljudi to gledaju (trenutno je zovem "self promoting whore" jer je bukvalno došla na sajt da se samopromoviše, a ne da radi klipove koje je radila na yt). Naravno ja sam se svađao sa obe strane, sve dok zbog brisanja poruka, nisam napušio modove. Permaban.
Sa Spunijevog sam banovan, jer sam prozivao JO što je napravila video o Eiken OVA-i (serija u kojoj dominiraju devojke velikih grudi, i koja ima najgluplju radnju ikada), napisavši "Naravno, zato što si daskara koju niko neće da jebe i da izvodi na sudar". Permaban sutradan.
« Poslednja izmena: 28. Maj 2011, 23:33:31 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Roma
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.5
mob
Nokia ne znam
"Naravno, zato što si daskara koju niko neće da jebe i da izvodi na sudar". Permaban sutradan.
Smile Smile Smile  Smile Smile Smile




inace prvi put vidim AVGN
vristim,odlican je  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7009
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.19
Zabavan mi je AVGN, vraća me u doba kad sam igrao svaku NES igru koju sam mogao da nadjem (čak sam prešao i Barbi). Malo preteruje sa psovkama, ali Ameri to izgleda vole.
Svaka mu čast za kolekciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46769
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Zabavan mi je AVGN, vraća me u doba kad sam igrao svaku NES igru koju sam mogao da nadjem (čak sam prešao i Barbi). Malo preteruje sa psovkama, ali Ameri to izgleda vole.
Svaka mu čast za kolekciju.


A igras li ovih dana ista?   Smile
« Poslednja izmena: 30. Maj 2011, 22:00:52 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7009
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.19
SMB 3 i Duck Hunt...svake prve srede u mesecu. Smile
Čisto da ostanem u formi.
A spremam se za Crystalis i Battle of Olympus. Smile
« Poslednja izmena: 30. Maj 2011, 23:16:14 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Izašla nova epizoda, sada valjda pravi jednu mesečno. Razumem ga ja, pored nerda ima on još internet emisija kao "Horror Madness" ili recenzije raznih filmova, sigurno radi ko konj.

Inače: Bible Games 3 (zandji deo o bibliskim igrama jer ih nije više preostalo)
http://www.gametrailers.com/video/angry-video-screwattack/724633?[
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Sendo 
Može i vako:



Inače se sprema i film:



Budžet je spreman:



Izašla nova epizoda, sada valjda pravi jednu mesečno. Razumem ga ja, pored nerda ima on još internet emisija kao "Horror Madness" ili recenzije raznih filmova, sigurno radi ko konj.

Inače: Bible Games 3 (zandji deo o bibliskim igrama jer ih nije više preostalo)
http://www.gametrailers.com/video/angry-video-screwattack/724633?[

Serija se zove Monster Madness, izbacuje je svake nove godine u Oktobru, 30 epizoda, do kraja meseca, kada je praznik Noć Veštica. Ima i Board James (gde vrši recenziju stonih igara), prati razna događanja u svetu filma, igara itd. Takođe i izbacuje kratke filmove na sajtu (lik je inače završio filmsku režiju), i zanima me baš, ako toliko zna o filmovima, što nije samo tvrdnja već dokazano kroz njegove radove, recenzije i reference, kako je moguće da još uvek nije snimio pošteno ostvarenje? Ljudi (msm producenti i studiji u Americi), Wtf?
« Poslednja izmena: 08. Dec 2011, 15:43:45 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Da Monster Madness, ne znam kako sam pogrešio. Ja sam ogroman fan horor filmova, a Noć Veštica mi je omiljeno doba godine (takođe mi odma sutra posle toga rođendan). Monster Madness više isčekujem nego samog Nerda.
« Poslednja izmena: 08. Dec 2011, 15:51:06 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:09:54
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.