Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ANDROID- Problem LG L90  (Pročitano 6600 puta)
17. Apr 2015, 00:03:08
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
Browser
Chrome 41.0.2272.96
Pozdrav, imam problem sa svojim telefonom.

Naime,imam LG L90 i do prije par dana je radio perfektno. Posto mi je svaki dan iskakalo da moram UPDATEovati programe, odlucio sam to i uraditi. Otisao u Play Store i isao na opciju UPDATE ALL.. nakon sto je sve updateovalo, telefon mi je opasno poceo stekati. Ne normalno je spor. Kada god otkljucam telefon, pojavi mi se poruka "ucitavanje" i onda mi ta poruka nestane. Svaki put kad otvorim google i sl. Cekam 5 minuta da se otvori tastatura. Statusna linija (na vrhu gdje pokazuje signal, vrijeme itd ) mi svako malo nestaje.

Odem u clean master, oslobodim memoriju al opet isto. Imam 2,3 gb zauzeto, a slobodno 9 gb ( 1 gb jos memorije telefona i 8 gb memorijske kartice ). Primjetio sam da kad udjem u clean master, RAM memorija bude 80% zauzeta. Kada sam prije cistio sa clean masterom, onda je znalo otici na 35-50 %, a sad kad ocistim, bude 65-75% zauzeta.

Inace imam 1gb RAM memorije ( od toga 800 mb za koristenje, samo napisu 1 gb na stranicama ), android 4.4, quad core procesor... 

Molim pomoc, hvala


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 17. Apr 2015, 15:02:54)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Linux
Browser
Chrome 30.0.0.0
Pogledaj koji je sistemski program ucitao da li je 4.4.2 ili je podigao na 5.0 (ako je na 5.0 to ti je onda do programa) ali ako nije onda resetuj telefon na fabricka podesenja jer je prilikom updatovanja pokupio nesto zbog cega ti sada koci.Ako je na 5.0 sistem onda jedina pomoc je da rutujes telefon ako se razumes to uradi sam ili ako ne onda odnesi kod nekog ko se razume neka to uradi on.Zasto ti kazim to je zbog sledeceg 5.0 (naziv programa je lolipop) koji je nezavrsen program pun bagova i hoce da jako koci telefon a samim tim i tebe nervira.

Na tebi je da odlucis koji je sledeci tvoj korak ja sam ti dao samo predlog i svoje misljenje.

A i ovo da ti kazem uradi rezervnu kopiju programa na tvom meilu odnosno google prodavnici ako zelis da vratis odredjene programe.

Veliki pozdrav i srecno ma sta od ovog uradio. Pozz.
« Poslednja izmena: 17. Apr 2015, 07:03:21 od Jefta1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 41.0.2272.118
Verovatno ti je puna interna memorija (ta od 1 GB). Prebaci neku od aplikacija na SD karticu, ili nešto od dokumenata ako ih imaš na internoj memoriji.
A clean master pravi više štete nego koristi, na androidu je bolje kada je RAM memorija više zauzeta, sam sistem će to regulisati.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Sve programe koji su se mogli prebaciti na SD karticu sam prebacio jos prije.

A sto se tice verzije androida, idalje mi je 4.4.2 android  (KitKat verzija).

Sad sam isao na program " Centar za azuriranje " pa na opciju " provjeri da li je potrebno azuriranje vaseg softwarea i nadogradite vas telefon  ".. Isao sam na to, i nakon minut mi je izbacilo da postoji kao neki novi dodatak, i pita me da li hocu da azuriram, ali ja sam odbio.

Znaci bukvalno od tog zadnjeg UPDATEa programa mi je telefon poceo stekati kao lud, i usporen je .

Kako da restartujem telefon na fabricka podesavanja ? (I ako to uradim, da li cu izgubiti podatke sa svog telefona (kontakte, slike/video klipove, aplikacije itd)) ?

A evo spec. telefona:  http://www.gsmarena.com/lg_l90_d405-6100.php
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 42.0.2311.90
sta znaci rec stekati????? da mozemo dalje da pricamo i da ti pomognem oko problema, imam tri trenutno takva na servisu, na dva vravam kitket a na jednom stavljam lolipop , samo mi treba pojasnjenje reci pa da pokusam da ti pomognem...

IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Linux
Browser
Chrome 41.0.2272.96
sjecka. Pritisnem da otvori aplikaciju cekam puno,. Hocu da listam slike, pocne sjeckati...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 42.0.2311.90
Udji u aplikacije pogledaj taj dan koje su azurirane brisi jednu po jednu... u koliko ostane isti problem, instalirac ccleaner i pokreni ga, kad on zaavrsi restartuj telefon i probaj... u koliko se i tada isto desava bekapuj podatke na misroSD i resetuj telefon na fabricki ali iz buta. Ovo se desava jer ima neki program bag i onda on ubaci taj los fajl i kad je potreban neki deo tog fajla onda on zakucava

-- Pored svega toga proveri radnu memoriju koliko je puna
-- Proveri upaljene aplikacije (pogasi ih sve)   
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
RAM memorija mi bude zauzeta 710 MB od 883 MB.


Sada mi opet trazi da UPDATEujem neke programe ? Da li da ih updatujem  ? Mozda ce se popraviti ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Tako vam je to kada koristite bustere klinere i razne druge programe. Ko zna sta si radio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Ma sta ima da sam radio. Jbt imam Clean Master od prvog dana od kad sam kupio telefon , ( Septembar, deveti mjesec 2014 godine )... Updatovao sam i prije programe, svakodnevno koristio Clean Master , i sve je bilo dobro ( skoro 9 mjeseci ) dok nisam prije 5 dana opet updatovao programe , jer mi je svaki dan iskakalo da ih moram updatovati.. i kad sam updatovao onda je pocelo stekati..

I ti meni govoris boga pitaj sta si uradio... Uradio ko i svako drugi sto bi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: l90 ANDROID

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.