Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:57:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Kako po vama igra Shevchenko
Savrseno
Odlicno
Dobro
Prosecno
Nikako
Najgore
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Andriy Shevchenko  (Pročitano 36988 puta)
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
dobro receno
slazem se Smile
« Poslednja izmena: 19. Sep 2006, 01:18:17 od mikx »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Za pobede,za miran san,za titule,za Partizan !

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4579
Zastava Vrnjacka Banja
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Qtek HP h6300
Trenutno da, Anri, Runi, Eto su neki od njih, ali kad je Ševa bio na vrhuncu karijere, samo je Anri bio malo bolji od njega...

Njih trojica kompletniji od Ševčenka?

Henry - ne bih rekao... makni ga od lijevog krila, natjeraj ga da ulazi u 16-erac kroz sredinu, natjeraj ga na duel-igru pred golom... i izgubi se. Kad je zadnji put dao gol glavom? I kako je prošao u Juventusu? Kako inače prolazi kad se igra ne složi po njemu i samo njemu? Kako prolazi u francuskoj reprezentaciji? Kako prolazi bilo gdje van Arsenala? Pa Wenger već godinama kroji igru Arsenala onako kako to paše Henryju... A kompletan igrač trebao bi se uklopit u svaki sistem

Eto'o - sličan Henryju, ne uklapa se u sistem, nego se sistem mora prilagodit njemu s tim da njemu plus toga kronično fali ono što se zove taktička inteligencija. ... samo fizičke predispozicije, niti malo smisla za taktiku... zbog njega je čak i Ronaldinho morao bit "prekomandiran" na lijevo krilo, jer budala Eto'o zna samo jurit iz sredine prema golu - i to je to.

Rooney - poslužit ću se citatom jednog razočaranog engleskog navijača: "Eriksson je kriv za blamažu Engleske. Kriv je iz jednog jedinog razloga - sve engleske nade povjerio je prgavom, glupom i ružnom lučkom radniku." Pogađaš tko je to? Wayne Rooney. Tehnički sirov (kao i većina engleskih napadača), težak, priglup i previše agresivan i prgav da bi bio velik igrač.

A Ševčenko nema niti jedan od spomenutih nedostataka. Čovjek koji je protiv poslovično čvrstih talijanskih obrana davao golove redovito, bez problema. Čovjek koji u 30-tima ostvaruje jedan od jačih transfera u povijesti.

Najkompletniji? Van svake sumnje.

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


Sta je pesnik hteo da kaze ?

e ovi svi sto ljude treniraju fudbal,kosarku,ragbi i tako dalje bar neki sport recimo fudbal da trenira ronaldinjo mi bi isto bili kao drugi timovi al bi  bili malo losiji od drugix

muskarac je sam po sebi erogena zona   Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Definitivno je najkompletniji napadač Shevchenko to uopće nije upitno. I uvijek je na vrhuncu i uvijek igra odlično!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Budi realan,trazi nemoguce.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6645
Zastava Južnoprugaš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia E65
Tako je ljudi tako je Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung i5700 + D880
Meni je Krespo za nijansu bolji od njega,snalazljiviji je,igra dobro glavom,ali ga jebu povrede...i izbor klubova Smile Samo da ga je Roman pustio da se vrati u Milan,ali nije hteo da ojaca konkurenciju,a znao je da u Interu svi pucaju Smile

Anri jeste strasan,ali kao sto je receno,samo ako se igra gradi iskljucivo na njemu.Runija necu da komentarisem,osim da je smesan kao pojava Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Pa sad, ne bih se baš složio, ali iz jednog jedinog razloga: to su dva različita tipa napadač.

Crespo je igrač 16-erca, tip koji vreba ispred okvira gola, tip igrača "jedan kontakt-jedan okret-jedan šut na gol"... Mislim da je Ševčenko tehnički kvalitetniji od njega, jer jednako dobro igra kad s loptom krene u prodor prema golu, kao i kad čeka loptu ispred gola

U tom smislu je ispred Crespa, koji je uvijek igrao ispred gola, primao loptu i zatim ponetirao, ili vratio loptu natrag veznom igraču, a vrlo rijetko (gotovo nikad) nije "jurišao" prema golu sa loptom u nogama, u čemu je Ševčenko izvanredan

Dakle, Crespo je bliže onom što se nekad nazivalo "klasični centarfor" dok je Ševčenko, recimo to tako, "polivalentniji" napadač.

Naravno, to ne znači da negiram kvalitete H. Crespa - ja sam inače veliki ljubitelj svih argentinskih igrača
« Poslednja izmena: 19. Sep 2006, 15:35:15 od st_faca »
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Budi realan,trazi nemoguce.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6645
Zastava Južnoprugaš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia E65
Pa sad, ne bih se baš složio, ali iz jednog jedinog razloga: to su dva različita tipa napadač.

Crespo je igrač 16-erca, tip koji vreba ispred okvira gola, tip igrača "jedan kontakt-jedan okret-jedan šut na gol"... Mislim da je Ševčenko tehnički kvalitetniji od njega, jer jednako dobro igra kad s loptom krene u prodor prema golu, kao i kad čeka loptu ispred gola

U tom smislu je ispred Crespa, koji je uvijek igrao ispred gola, primao loptu i zatim ponetirao, ili vratio loptu natrag veznom igraču, a vrlo rijetko (gotovo nikad) nije "jurišao" prema golu sa loptom u nogama, u čemu je Ševčenko izvanredan

Dakle, Crespo je bliže onom što se nekad nazivalo "klasični centarfor" dok je Ševčenko, recimo to tako, "polivalentniji" napadač.

Naravno, to ne znači da negiram kvalitete H. Crespa - ja sam inače veliki ljubitelj svih argentinskih igrača

Upravu si ti st faca,ali mislim da si samo malo preterao u vezi krespa nije on bas citiram:"jedan kontakt-jedan okret-jedan šut na gol"
Ako trazite takvog igraca to je samo JeDAn jedini Pipo Filipo INZAGi!!!! Smile :DZar ne Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Pa nisam mislio doslovno... nego više kao "kategorija", nešto kao tip igrača, a ne doslovan opis Crespa. Naravno da Crespo raspolaže većim nogometnim znanjem od "jedan okret jedan šut" ali najviše mu odgovara kad tako igra..

Nešto kao moderni Gerd Mueller...

To sam napisao čisto da ga se razlikuje od Ševčenka koji uz to ima i druge karakteristike.
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Budi realan,trazi nemoguce.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6645
Zastava Južnoprugaš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia E65
Ok Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia E72
O, ljudi moji...
Ja ni u jednom trenutku nisam rekao da je Ševčenko loš igrač. Naprotiv. Bio je i ostao jedan od najboljih napadača na svetu. Ali najbolji - ne.
Može li neko od vas da se seti nekog lepog gola Ševčenka? Neki moćan udarac, ili baš-baš dobar prodor. Evo, iz glave, gol Anrija u dresu Francuske protiv Irske u kvalifikacijama u septembru. Etoov gol Panatenaikosu u LŠ prošle sezone.
Runijev debi u dresu Mančestera u LŠ. A Ševčenko?
Mislim, u najboljim trenucima svakako je bio drugi napadač sveta, ali da je bio bolji od Anrija i da je u bilo kom trenutku bio najbolji igrač na svetu - nije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:57:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.