Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: anagutjar88, prva devojka koja je uzela crveni krst :)  (Pročitano 9908 puta)
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


...al ko sem Boga zna odakle to i kako dođe!

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 415
Zastava Humska 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Samsung A5 2017
Hahaha...  Smile
Meni krivo?
Zbog čega da mi bude krivo?
Rekla sam da mi nije cilj u životu da imam crveni krst, tako da nema zbog čega da mi bude krivo...
Devojci mogu samo da kažem -  Smile

A tebi Anči stvarno ne stoji da budeš njen pravni zastupnik  Smile
IP sačuvana
social share
...sreća prati hrabre!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.00
mob
HTC Wildfire S
Pa jbg sprdajte se na internoj fb grupi.. gde 20 ljudi vidi to, a ne ovde, neko ce da poveruje da je prva Smile
Zasto uopste ima potrebu da joj se cestita? Mislim nije pitanje za nju nego za tebe, pokretaca teme. Isto mogu da urade ili su vec uradili njeni prijatelji na cq.
I jbg, vise sam za teme sa opasnom spikom sa cinjenicama nego za zajebancije. Smiley Razumem neozbiljnu decu 97-98 itd, a od 88-89-90 vec ocekujem da se bar malo uozbilje. Smiley
Izvinite na raspravi i nastavite sa cestitkama, rekao sam sta imam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
ma jeste, sad cu dodjem ovde da se uozbiljim, malko me zabole uvo za ozbiljnost Smile a to, koja je potreba za cestitanjem, a zasto da se ne cestita? Smile isto moze da se kaze i za rekorde i za apdejt PI-a i za ostale teme vezane za igru, al gle cuda, ovo je deo foruma vezan upravo za igru, red je da se izbacuju takve teme, al ako ova nije u vezi igre, nek je obrisu, jbg
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.00
mob
HTC Wildfire S
Ma super, budi neozbiljan ako tako tebi odgovara. Smiley
Nece se obrisati, ali te teme su bar malo potrebnije nego ova. Neka stoji, samo ono prva nije na mestu, na to sam skrenuo paznju i to je sve.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zivot nam vraca ono sto mi drugima dajemo....

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 150
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
Debeli, tema je izgubila poentu....Ljudi ne shvataju da je oko nas previse ozbiljnih stvari i da se sto vise treba smejati Smile Ja se sama sprdam na svoj racun, i da, Dax-smatram da jos uvek imam u sebi dovoljno smisla da se salim iako imam toliko godina, jer bice vremena za ozbiljnost. Ova tema je otvorena za takve ljude, a ne za one koji vole da su u svakoj corbi mirodjija, cak i kad nemaju nista lepo da kazu.
 Pfc, svaka cast tebi ako mislis da je bilo kome normalnom cilj u zivotu neki krst. A mozda i samo ne umes da se izrazis. Hvala mom debelom bratu i ostalima koji su cestitali, ali cestitke je zasluzio momak koji se potrudio za ovaj krst, a da mu pritom to nisam zatrazila nijednom recju. On je jedna od retkih dobrih pojava ovde i ja mu i ovom prilikom zahvaljujem.
Ali posto je tema izgubila smisao, i svi podrugljivi i sarkasticni komentari su upuceni upravo meni, ja se nadam da ce moderatori imati dovoljno razumevanja i da ce zakljucati ovu temu. Debeli, sta ces, imao si dobru nameru, hvala ti <3, ali ja ne zelim vise da gledam ova prozivanja. Toliko od mene.
IP sačuvana
social share
Ona koja voli zivot <3
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.00
mob
HTC Wildfire S
Tema nikad nije ni imala poentu jer ono prva strci.
Ok, ti smatras da se treba samo zezati, a meni su ovde sve teme ozbiljne osim one sa provalama.
Vic0vi, smehoteke i off topic carstvo su na drugom mestu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Majkl J23

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6259
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia 
hehhehe  oko cega se vi raspravljate Smile pa naravno da nije prva devojka sa crvenim kad ga ni jedna do sada nije osvojila  Smile
IP sačuvana
social share
Zivanov Branislav - MJ²³
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


...al ko sem Boga zna odakle to i kako dođe!

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 415
Zastava Humska 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Samsung A5 2017
Naravoučenije - svi ćemo mi dobiti svoj krst, neko pre, neko kasnije!

Neka ostane da ja ne umem da se izrazim, ali ko razume shvatiće...

Pozz za Niš  Smile
IP sačuvana
social share
...sreća prati hrabre!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 169
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
mob
Nokia C6
nemoj da pozdravljas Nis, osecam se nekako prozvano, a to ne zelim Smile cestitam na crvenom krstu, skroz je bilo zasluzeno i red je bio da neko osvoji bez prevara i guglanja  Smile Dax slobodno mozes da se opustis, nije sve u ozbiljnosti...pre svega je ovo igra i zajebancija, ne znam sto sii toliko ozbiljno shvatio ovaj forum  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Come to the dark side,I have cookies

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 711
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
MSIE7.0
Svaka čast Ana,pravi si genije! Smile
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"You are the best. You are the worst. You are average. Your love is a part of you. You try to give it away because you cannot bear its radiance, but you cannot separate it from yourself. To understand your fellow humans, you must understand why you give them your love. You must realize that hate is but a crime-ridden subdivision of love. You must reclaim what you never lost. You must take leave of your sanity, and yet be fully responsible for your actions."-Gnarls Barkley
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.