Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:56:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ami-G ->plagijator  (Pročitano 31260 puta)
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
SonyEricsson K800i
Mada i Sasha je kao autora muzike za film borat potpisao pretpostavljam njegovog brata posto imaju isto prezime, a ima nekih Bregovicevih pesama... Tako da kradja od lopova i nije toliki greh Smile
A najveca fora je sto je i Bregovic to isto radio...  Smile  Smile
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 303
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 6220c
Upravo tako, kako god okrenes, svi prodaju muda za bubrege ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Sto da ne, svaka roba ima kupca, ocito.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I am going up where the sun keap shining

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 210
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia n73
Veceras Ami G...Yoooopi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
E ja necu to da gledam,PB je na rts-u a i dosadilo je posebno kad se vidi u nekim epilozima ,,oskar,, kako ognjen izgleda nezainteresantan za snimanje oskarovog priloga.Nema mu ono u ocima kao u pocetku.Misli da samo treba da se transformise i to je to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson P990
E ovako... Imao sam priliku da gledam i Ali G-a i Ami G-ja. Prvo, to sto Ognjen radi je donelo kakvu takvu promenu na nasim tv ekranima i uopsteno u talk show programu. Skoro svuda u svetu su takve emisije najgledanije, a kod nas posle smrti legendarnog Minimaxa skoro i da ne postoje (ne racunam ono sto rade Jelena Bacic Alimpic i Sanja Marinkovic).
Drugo, Ognjen je ogranicen na podrucije bivse Juge, gde je status 'zvezde' prilicno diskutabilan. I dok Ali G kao sagovornike ima Bekamove, Kobe Brajanda, Carlsa Barklija, Donalda Trampa, Dzenu Dzejmison, Dzona Mekejna i mnoge druge globalne zvezde, Ognjenu su zvezde punacke pevacice sa kucicima, pevacice/knjizevnice/starlete (all in one) itd (ne racunam Djokovica).
Plagijat postoji, ali za razliku od Ali G-ja, koji svoje goste 'ubije' raznoraznim pitanjima, Ognjen je prilicno uzdrzan... Kao da ne zeli da se gosti osete uvredjenim...

Sve u svemu, bio plagijator ili ne, Ognjen je doneo nesto novo... A koliko se i kome svidja ne vredi raspravljati  Smile
IP sačuvana
social share
-Kyle: Wow! That's a lot of seamen, Cartman.
-Cartman: Yeah, I bought all that I could at this bank, and then I got the rest from this guy Ralph in an alley.
-Stan: That's cool.
-Cartman: Yeah, and the sweet thing is, the stupid asshole didn't even charge me money for it. He just made me close my eyes and suck on a hose.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
E ovako... Imao sam priliku da gledam i Ali G-a i Ami G-ja. Prvo, to sto Ognjen radi je donelo kakvu takvu promenu na nasim tv ekranima i uopsteno u talk show programu. Skoro svuda u svetu su takve emisije najgledanije, a kod nas posle smrti legendarnog Minimaxa skoro i da ne postoje (ne racunam ono sto rade Jelena Bacic Alimpic i Sanja Marinkovic).
Drugo, Ognjen je ogranicen na podrucije bivse Juge, gde je status 'zvezde' prilicno diskutabilan. I dok Ali G kao sagovornike ima Bekamove, Kobe Brajanda, Carlsa Barklija, Donalda Trampa, Dzenu Dzejmison, Dzona Mekejna i mnoge druge globalne zvezde, Ognjenu su zvezde punacke pevacice sa kucicima, pevacice/knjizevnice/starlete (all in one) itd (ne racunam Djokovica).


 Smile Smile Smile
Plagijat postoji, ali za razliku od Ali G-ja, koji svoje goste 'ubije' raznoraznim pitanjima, Ognjen je prilicno uzdrzan... Kao da ne zeli da se gosti osete uvredjenim...

Sve u svemu, bio plagijator ili ne, Ognjen je doneo nesto novo... A koliko se i kome svidja ne vredi raspravljati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Vidi-Meni-Visi

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6005
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
HTC One V
e kako se zove ona pesma...jer ja sam zmija, a ti zaba , zaba???? extra je!
IP sačuvana
social share
Pa ja ne znam sta da stavim vise ovde, sve mi sklanjaju! Smile
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2941
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Dobra fora,verovatno će biti hit koliko i Medo Brundo  Smile
 

A što se tiče priče o plagijatu,samo ste naveli za pesmu Obala da je obrada,za ostale ne postoji dokaz,to je što se tiče Flamingosa a Oskar je imao samo par fora na početku koje je "prepisao" od Sashe Baron Cohena,ostalo je originalno i nešto novo kod nas što mami osmehe ali ukusi su različiti tako da kome se ne svidja ne mora da gleda...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ma ta emisija je meni ocajna pogleda sam na par trenutaka posebno je jadan onaj lik u koga se transformise i postavlja glupa pitanja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:56:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.