Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Амфилохију суде због геј параде!  (Pročitano 15576 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
А ја мислим да је време да Црква почне да анатемише! Али што неко рече да ли има толико клетви колико потенцијалних кандидата! Smile

I nekoga u tom slucaju treba da iole zasvrbi sto institucija koja veruje u nepostojece bice razbacuje nepostojecu kategoriju - anatemu/kletvu?  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
A ja cu sad kao ostali koji to rade da krenem da obrazlazem?  Smile

Evo, krenuo sam...  Smile



Пиши кад стигнеш. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
А ја мислим да је време да Црква почне да анатемише! Али што неко рече да ли има толико клетви колико потенцијалних кандидата! Smile

I nekoga u tom slucaju treba da iole zasvrbi sto institucija koja veruje u nepostojece bice razbacuje nepostojecu kategoriju - anatemu/kletvu?  Smile Smile Smile Smile

Ако Бога нема,онда нема ни греха,вас,незнаБожаца!Па чему онда сва ларма,вика и паника кад се Црква огласи? Ко не верује у Бога,не верује ни у Његову казну, живи по девизи:усе,насе и подасе, јер живот неможе да чека,а живот је,знамо сви,  закон!!! Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
Kakve kazne?  Smile

Eto kako religija ispira mozgice. Nema boga pa nema ni greha  Smile Nametnuti jaram koji kaze da bi ljudi bez izmisljenog cike cinili sva zal ovog sveta bez zadrske. Jesi li ikada cuo za savest, moral i slicne kategorije? Pozabavi se Kantovim kategorickim imperativima, bice ti mnogo toga jasnije.

Umalo da zaboravim... ne smeta meni crkvena proklamacija zbog jedne od najklasicnijih vernickih opaski - "opirete se da priznate postojanje boga koje vas plasi, pa se onda protivite crkvi"  Smile Smile Smile Smeta mi to sto svojim zadrtim stavovima koji odudaraju od same sustine hriscanskog ucenja proizvode nezeljeno i neprihvatljivo drustveno-socijalno delovanje onih koji ih slusaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
nisam vernik ,ali ovo je stvarno pochelo da biva gore nego za vreme turaka ....  Smile   ni oni nisu zatvarali svestenike jer su protiv pedera  Smile...


ovo je postala otvorena ditktatura koja se sve vishe oslanja na golu silu ,pa ce shodno tome i zavrshiti . a inache , meni sve verovatnija postaje tvrdnja iz ovog mnogo osporavanog videa da je boris tadic peder  Smile .uostalom , pogledajte i sami pa procenite  Smile  :

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Kakav debilizam  Smile Smile Smile

Ajmo mi ozbiljno o ovome, sve da je Bota gey kakve to veze ima sa Amfilohijevim izjavama? Batali te fazone odvracanja od sustine i ove glupe klipice koji se svode na gomilu teksta bez ijednog relevantnog dokaza za bilo sta. Lepo ja rekoh da si ti sebe sam najbolje diskreditovao kao iole ozbiljnu osobu i sagovornika. Ja iskreno zalim tebe i tvoj nacin zivota koji je protracen bez ikakve svrhe i koristi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14

Ajmo mi ozbiljno o ovome, sve da je Bota gey

bota ? vec ste mu i dali neko pedersko ime iz milja  Smile Smile ....

a to da je tadic peder postaje sve izvesnije . njega lichno i njegov rezim nazivali su i kriminalcima i ustashama i izdajnicima , ali nikad se nije toliko iznervirao kao sad u sluchaju pederske parade . ochigledno da je pogodjena njegova slaba tachka , pa zato i preti hiljadama policajaca , paradom po svaku cenu (makar pala i krv),zatvaranjima svih udruznenja koja imaju makar i minimalan nacionalni predznak ,chak i hapshenjem arhiepiskopa shto nisu ni komunisti ni turci radili .....
« Poslednja izmena: 24. Sep 2009, 18:13:33 od bf_109_g_6 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
Па зато је Б.Т. на отварање ОИ дошао са женом, као и сви тзв. државници!
Citat
chak i hapshenjem arhiepiskopa shto nisu ni komunisti ni turci radili .....
У Бога ми,јесу, и једни и други,само што ће свака наредна генерација комуњара бити гора од својих родитеља!
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
Da si ti na celu bilo cega - skupstine stanara, ekipe koja igra fudbal ispred zgrade a na kraju i drzave, posle silnih prozivki na koje nemas pravo da reagujes jel svako ima pravo da iznese svoje misljenje (a kleveta i laz se sankcionisu, pa nema potrebe ni tu da ludis) - u trenutku kada se predju sve granice i grupa maloumnih huligana pocne da otvoreno preti nasiljem i pokusava da ismeje vlast drzave koja svuda u svetu jeste vrhovna vlast, jedino drzava ima monopol legalne upotrebe fizicke sile i ti bi poludeo.

Ja stvarno ne mogu da verujem da ti to spustas na licni nivo i odnos bilo koje osobe prema nekim grupacijama, koje god one bile. Pa ja sam prvi milion puta ponovio da ne vidim ni svrhu ni potrebu za odrzavanje gay parade, ali sam nakon svega ovoga definitivno za cistku ovih organizacija jer sustina uopste vise nije prvenstveno na njihovim pravima koliko na raspadu u ovoj drzavi i nekim grupicama koje su sebi pripisale jedinstveno pravo da oni govore u ime svih srba i glume nekoga ko se nesto pita.

I opet - tema je Amfilohije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
 kao shto rekoh pederi su tadicu slaba tachka   Smile - to shto je on psihichki pukao bash zbog njihovih "prava" i pretio da ce na silu da nametne narodu ovu devijaciju ,mnogo govori o njemu - tj o nachinu na koji funkcionishe njegova psiha . inache "pretnji"  Smile je bilo i proshlih godina , kada je narod bio iznerviran zbog kosova , zbog hapshenja karadzica , zbog pljachki - pa se tadic nikad nije toliko nervirao ...  Smile


  koliko sam primetio , chak je i mnogim ministrima iz tadiceve vlade vec muka od "pederskog pitanja"  Smile - jer shvataju da time nece dobiti podrshku glasacha . ali , upravo je tadicevo insistiranje na pederizmu ono shto pokrece medijsku hajku i protiv nacionalnih organizacija i protiv crkve i uopshte bilo koga ko ne zeli da se bolest shiri u srbiji .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.