Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: American Pie 4: The High School Reunion  (Pročitano 24165 puta)
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
SonyEricsson W800i
Jebem li ga,meni su 3 dela skroz okej,nije toliko retardirano(u odnosu na ostale "tinejdzerske" filmove)...
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
pik ap artist - dane- borijelo- pozdrav ljudovi?
Ko je onda Stiflerova keva  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 716
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
Leba mi, isto filmovi tipa Scary Movie, Disaster Movie, Meet the Spartans, Hero Movie, Stan Helsing, posle gledanja ovih blockbustera pozelis lobotomiju cisto da bi osetio da ti je ostalo nesto od mozga

Koji si ti hejter Smile Koliko ti je godina ? Skeri Muvi je zajebancija , gledas da ubijes vreme ove ostale nisam gledao , ali opet sva ta sranja da uporedjujes sa Americkom Pitom , serijal najboljih tinejdzerskih komedija za nas mlade ?

Ne zezaj molim te , nema nista lepse nego dok gledas (pogotovo prva 3 dela ) sa ortacima pa onda vidite sebe u likovima , najjace Smile
Dovoljno da znam da ne zelim da gledam lose i mentalno opustele filmove.  Na primer Pineapple Express, za to moras da budes drogiran pijan ili oba ne bi li mogao da sedis kroz ceo film, a o Twilight sranju da ne govorimo

Opet kenjas indirektno  Smile

Ja ti pricam o trilogiji Americke Pite , sto kaze Boki prva 3 dela su zakon , verovatno sada i ovaj 4. , a oni ostali su dobri za zajebanciju i to , ali ipak ova 3 dela su ono ful znaci najjaci tinejdzerski filmovi...

Ne znam koji je tvoj argument , mladi sirom Sveta dele misljenje sa mnom ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Leba mi, isto filmovi tipa Scary Movie, Disaster Movie, Meet the Spartans, Hero Movie, Stan Helsing, posle gledanja ovih blockbustera pozelis lobotomiju cisto da bi osetio da ti je ostalo nesto od mozga

Koji si ti hejter Smile Koliko ti je godina ? Skeri Muvi je zajebancija , gledas da ubijes vreme ove ostale nisam gledao , ali opet sva ta sranja da uporedjujes sa Americkom Pitom , serijal najboljih tinejdzerskih komedija za nas mlade ?

Ne zezaj molim te , nema nista lepse nego dok gledas (pogotovo prva 3 dela ) sa ortacima pa onda vidite sebe u likovima , najjace Smile
Dovoljno da znam da ne zelim da gledam lose i mentalno opustele filmove. Na primer Pineapple Express, za to moras da budes drogiran pijan ili oba ne bi li mogao da sedis kroz ceo film, a o Twilight sranju da ne govorimo

Opet kenjas indirektno Smile

Ja ti pricam o trilogiji Americke Pite , sto kaze Boki prva 3 dela su zakon , verovatno sada i ovaj 4. , a oni ostali su dobri za zajebanciju i to , ali ipak ova 3 dela su ono ful znaci najjaci tinejdzerski filmovi...

Ne znam koji je tvoj argument , mladi sirom Sveta dele misljenje sa mnom ?
Mladi sirom sveta su retardi, dakle...
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
SonyEricsson W800i
Leba mi, isto filmovi tipa Scary Movie, Disaster Movie, Meet the Spartans, Hero Movie, Stan Helsing, posle gledanja ovih blockbustera pozelis lobotomiju cisto da bi osetio da ti je ostalo nesto od mozga

Koji si ti hejter Smile Koliko ti je godina ? Skeri Muvi je zajebancija , gledas da ubijes vreme ove ostale nisam gledao , ali opet sva ta sranja da uporedjujes sa Americkom Pitom , serijal najboljih tinejdzerskih komedija za nas mlade ?

Ne zezaj molim te , nema nista lepse nego dok gledas (pogotovo prva 3 dela ) sa ortacima pa onda vidite sebe u likovima , najjace Smile
Dovoljno da znam da ne zelim da gledam lose i mentalno opustele filmove.  Na primer Pineapple Express, za to moras da budes drogiran pijan ili oba ne bi li mogao da sedis kroz ceo film, a o Twilight sranju da ne govorimo

Opet kenjas indirektno  Smile

Ja ti pricam o trilogiji Americke Pite , sto kaze Boki prva 3 dela su zakon , verovatno sada i ovaj 4. , a oni ostali su dobri za zajebanciju i to , ali ipak ova 3 dela su ono ful znaci najjaci tinejdzerski filmovi...

Ne znam koji je tvoj argument , mladi sirom Sveta dele misljenje sa mnom ?
Eh Dane,kakvi su danas mladi u svetu i Srbiji,ovo nije trebalo da pomenes... Smile
Realno,prva 3 dela imaju finu pricu,humor,tacno film koji ces pogledati i malo se ismejati,dok ostali su klasicni americki tinejdz-brda golih dobrih riba itd...
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Kao sto rekoh u postu pre tvoga
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 716
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
Raven kenjas bez argumenta  Smile

Ne zanima me uopste , ja znam da sam uzivao gledajuci ove filmove po 100000 puta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
SonyEricsson W800i
Kao sto rekoh u postu pre tvoga
Pa jesu retardi,to stoji,zato im je i vecina tih tinejdz filmova do jaja,ali ova 3 ako nisi pogledao-trebalo bi...ipak nisu samo jedno obicno tinejdzersko sranje,verovao to ili ne.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Raven kenjas bez argumenta Smile

Ne zanima me uopste , ja znam da sam uzivao gledajuci ove filmove po 100000 puta Smile
Leba ti?

Dakle ocajna gluma
Ocajan skript
Vrednost jednaka nuli
Glup humor i predvidljiv zavrsetak
Ma remek delo modernog filma.
Ali dobro ako volis takva sranja to je na tebi, ja imam mnogo vece standarde.
Kao sto rekoh u postu pre tvoga
Pa jesu retardi,to stoji,zato im je i vecina tih tinejdz filmova do jaja,ali ova 3 ako nisi pogledao-trebalo bi...ipak nisu samo jedno obicno tinejdzersko sranje,verovao to ili ne.
Ma jesam, zato i kazem to sto kazem. Kakav film takva i publika. Ja nemam vise 17 godina ili 13 da se palim na ofucane fore i takve gluposti. Svako ima svoje ukuse, od ovakvih filmova me glava zaboli
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
SonyEricsson W800i
Pa jbg,to i jeste film za to starosno doba...Normalno je da drugacije na te filmove gledam nego recimo pre..3 godine,ali tada su mi bili do jaja,pa mi secanje na iste uvek nabaci smesak.
« Poslednja izmena: 06. Jul 2011, 22:00:13 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.